[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - T-Mobile ma zakaz wysłania SMS-ów reklamowych do klientów Plusa

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
.

T-Mobile ma zakaz wysłania SMS-ów reklamowych do klientów Plusa

. Śro Lip 09, 2014 11:11 am

w orange też dostali takie smsy, i co ??
Awatar użytkownika
!

Re: T-Mobile ma zakaz wysłania SMS-ów reklamowych do klientów Plusa

! Śro Lip 09, 2014 1:31 pm

I przeszli, hehe
Awatar użytkownika
Witek

Witek Śro Lip 09, 2014 2:49 pm

Uciekłem z T-mobile do Playa. mieli fatalny zasięg tam gdzie mieszkam i gdzie pracuję (nota bene - centrum W-wy). Zasięg teraz miodzio. ale Play działa tak, że jeśli jest za słaby zasięg sieci Play, przechodzi na każdy inny. od jakiegoś czasu, mimo solidnego sygnału Play, i mój telefon (BB) i żony (zwykła Nokia) bez przerwy przeskakują na T-mobile. I zaczął się syf. najpierw - SMS-bombing z reklamami przejścia do T-mobile. a zasięg tej sieci nadal jest dennie słaby. zrywane rozmowy. szum. zakłócenia. nie wiem jak oni to robią, że forsują przełączanie telefonów na ich sieć, ale jest to na tyle irytujące, że zmieniłem na ręczne wybieranie sieci. a reklamy mam już zablokowane przez bok Playa. polecam unikanie T-mobile.
Awatar użytkownika
Andrzej Cebulak TVN24/Gazeta Wybiórcza

Andrzej Cebulak TVN24/Gazeta Wybiórcza Śro Lip 09, 2014 3:57 pm

Otrzymywałem kilka razy takie sms-y. Oczywiście je zbywałem - nie miałem zamiaru opuszczać Plusa od Solorza - przynajmniej wiem komu płacę, nie chcę żeby moje pieniądze szły na konto T-Mobile. Jeśli kiedyś zmieniałbym operatora to tylko na Play - żaden Orange czy Heyah nie wchodzi w rachubę.
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości