WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
dziwne

T-Mobile Polska: konsumenci chcieliby płacić taniej, ale my nie będziemy liderem taniości

dziwne Pon Lut 17, 2014 10:27 am

No to tak idiotyczną wypowiedzią właśnie stracili full klientów którzy nie przedłużą już umów i nie wezmą nowych aktywacji. Po fatalnych reklamach w windzie, to kolejny kamyczek do ogródka tej coraz gorszej sieci (bo najgorszy to i tak Play)
Awatar użytkownika
d

Re: T-Mobile Polska: konsumenci chcieliby płacić taniej, ale my nie będziemy liderem taniości

d Pon Lut 17, 2014 11:18 am

Za to są i będą liderem w wysyłaniu niezamawianego spamu reklamowego, gdzie interwencje w BOA skutkują w najlepszym razie na kilka miesięcy.
Awatar użytkownika
Klient

Re: T-Mobile Polska: konsumenci chcieliby płacić taniej, ale my nie będziemy liderem taniości

Klient Pon Lut 17, 2014 11:34 am

Doskonały serwis? Kupiłem starter internetu bezprzewodowego, 500 mb - 5zł , zjadło 3 mb, i całą kwotę, w punkcie T-Mobile usłyszałem że promocja się nie załączyła i muszę kupić następny starter.
Mam też internet bezprzewodowy na abonament, ale wyczerpał się limit, chciałem więc zapłacić i zwiększyć limit, ale po prostu doładowali, konto i doliczyli do faktury, problem w tym że to faktura na kogoś innego, a nie było żadnej weryfikacji.
Pełen profesjonalizm, ale za to nie jest tanio.
Awatar użytkownika
jurek

jurek Pon Lut 17, 2014 11:52 am

E tam, ta wypowiedź nic nie zmieni. To, że nie będą sami inicjować wojny cenowej, nie znaczy, że nie będą musieli dostosowywać ofert do innych operatorów - prosta sprawa.
Awatar użytkownika
Lemon

Lemon Pon Lut 17, 2014 1:51 pm

Płacić taniej? Taniej, to można coś kupić, a płacić chyba tylko mniej, lub więcej.
Awatar użytkownika
chrupol

chrupol Pon Lut 17, 2014 3:35 pm

nju 19 PLN na komórki i tyle w temacie
Awatar użytkownika
greven

greven Pon Lut 17, 2014 4:52 pm

Dlatego w grudniu po 14 latach u nich kończę umowę i zmieniam operatora. Strzała T-Mobile.
Awatar użytkownika
ddwrt

ddwrt Pon Lut 17, 2014 11:24 pm

T-mobile to szwabska złodziejska sieć. Niech się bujają, gebelsy i manfredy.
Awatar użytkownika
make

make Wto Lut 18, 2014 2:07 am

No ja właśnie po 4 latach blueconnecta przechodze do orange. Moge tam dla jednej usługi wziac dwie kary sim i przy pomyslnych wiatrach moze i LTE bedzie dzialalo.
Awatar użytkownika
adam k.

adam k. Wto Lut 18, 2014 4:51 am

Nic mnie nie obchodzi ta wasza poprawa usług dla klienta. Prawda jest taka że jak tylko skończy mi się abonament.....odrazu wybiorę tanszego operatora. Już się nie mogę doczekać:-)
Awatar użytkownika
xxl

xxl Wto Lut 18, 2014 10:35 am

trudno. niestety, nie ma dokąd uciec, plus najdroższy, play się rwie, a orange ma najgorszy zasięg i jakość usług :/
Awatar użytkownika
Andy

Andy Śro Lut 19, 2014 8:33 pm

Popieram przedmówców, że Era (obecnie t-mobile), to cholera i nic do nich nie dociera.
Już od grudnia zgłaszam, że ich nowa wersja strony internetowej jest niedopracowana na urządzenia mobilne.
I co? I nic. Do tej pory nie potrafią uporać się z tym problemem. A ceny telefonów to mają z sufitu.
Swojego czasu media pyszczyły, że firmy sprzedające garnki, pościel i inne medykamenty, naciągają biednych emerytów oferując te produkty po niebotycznych cenach. Ale jak operatorzy oferują telefony po cenach dwu, trzykrotnie wyższych od uen rynkowych, to jakoś pismaki tego nie widzą.
Nie mówiąc już o takich instytucjach jak UOKiK, który NIBY chroni kilentów przed tego typu naciągaczami...
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości