[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - T-Mobile Polska z 11,22 mln klientów i 1,62 mld zł wpływów, mocno w górę internet LTE

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
london

T-Mobile Polska z 11,22 mln klientów i 1,62 mld zł wpływów, mocno w górę internet LTE

london Czw Lis 10, 2016 12:19 pm

reklama ma przede wszystkim w pamięc zapadac, wiec pod tym wzgledem T-mobile nie zawiodl (o reklamie z Lewandowaskim w czerwcu Internet huczał). w napływie mylących się ludziom celebrytów i zaledwie paru sekund ktorymi klient obdarza swoja uwagą reklamę, cięzko jest zrobić coś, co będzie inne. Kiedys play miał na to patent, ale od lat to juz zdarta płyta i ludzie absolutnie nie kojarzą już kto jest twarzą play - same twarze play tego nie kojarzą, skoro renata kaczoruk zapomniała, ze jest klientką plusa
Awatar użytkownika
Kondziu

Re: T-Mobile Polska z 11,22 mln klientów i 1,62 mld zł wpływów, mocno w górę internet LTE

Kondziu Czw Lis 10, 2016 3:40 pm

less i more jak mawiaja - postawienie na kilka wyrazistych twarzy (t-mobile: kazadi, cleo, ostaszewska) jest o wiele skuteczniejsze w przekazie niz postawienie na... wszystkich (play: a kto u nich w reklamie nie był?)
Awatar użytkownika
tobi

Re: T-Mobile Polska z 11,22 mln klientów i 1,62 mld zł wpływów, mocno w górę internet LTE

tobi Sob Lis 12, 2016 6:00 pm

u mnie na wiosce t-mobile zasięgu nie ma WCALE. To samo orange. No i musiałem się przenieść (od różowych) i znalazłem Sferię, która jest o niebo lepsza od tyh gigantów ( u mnie przynajmniej) a przegrywają tylko tym, że mają mniej kasy w marketingu
Awatar użytkownika
kompot

kompot Sob Lis 12, 2016 6:03 pm

"tobi" napisał(a): u mnie na wiosce t-mobile zasięgu nie ma WCALE. To samo orange. No i musiałem się przenieść (od różowych) i znalazłem Sferię, która jest o niebo lepsza od tyh gigantów ( u mnie przynajmniej) a przegrywają tylko tym, że mają mniej kasy w marketingu

A Sferia to nie jest tylko w warszawie i siedlcach jakichś?
Awatar użytkownika
tobi

tobi Sob Lis 12, 2016 6:05 pm

"kompot" napisał(a):
"tobi" napisał(a): u mnie na wiosce t-mobile zasięgu nie ma WCALE. To samo orange. No i musiałem się przenieść (od różowych) i znalazłem Sferię, która jest o niebo lepsza od tyh gigantów ( u mnie przynajmniej) a przegrywają tylko tym, że mają mniej kasy w marketingu

A Sferia to nie jest tylko w warszawie i siedlcach jakichś?

Już od dawna nie jest tylko tam. Teraz mają w ałej Polsce już zasięg
Awatar użytkownika
blaster

blaster Sob Lis 12, 2016 6:09 pm

A a2mobile obczajałeś? Oni na kartę niegłupią mają ofertę
Awatar użytkownika
tobi

tobi Sob Lis 12, 2016 6:11 pm

"blaster" napisał(a):

Nie, ale netowo raczje mi już niepotrzebne, ale dla młodego bym w końcu telefon kupił. Co toto jest to a2mobile?
Awatar użytkownika
blaster

blaster Sob Lis 12, 2016 6:14 pm

"tobi" napisał(a):
"blaster" napisał(a):

Nie, ale netowo raczje mi już niepotrzebne, ale dla młodego bym w końcu telefon kupił. Co toto jest to a2mobile?

Nowa sieć od tyh od aero2. Dobrą ofertę mają z netem po prostu i niedrogo.
Awatar użytkownika
tobi

tobi Sob Lis 12, 2016 6:16 pm

"blaster" napisał(a):
"tobi" napisał(a):
"blaster" napisał(a):

Nowa sieć od tyh od aero2. Dobrą ofertę mają z netem po prostu i niedrogo.

Jakieś szczegóły mogę prosić?
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 3 gości