WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
qwerty

T-Mobile reklamuje się „bez nonsensów” - w spocie Monika Brodka zamiast Doroty Wellman (wideo)

qwerty Wto Kwi 02, 2019 9:47 am

Sami sobie są winni że klienci tak ich widzą. Przykład z oferty na karte: 4gr za sprawdzenie stanu konta. Aktualnie już tego nie ma, ale klienci tacy jak ja nadal pamiętają o tym.
Awatar użytkownika
Lizer

Re: T-Mobile reklamuje się „bez nonsensów” - w spocie Monika Brodka zamiast Doroty Wellman (wideo)

Lizer Wto Kwi 02, 2019 10:05 am

Kocham Brodke i świetnie się wpisuje w klimacik reklamy.
Awatar użytkownika
Mateusz

Re: T-Mobile reklamuje się „bez nonsensów” - w spocie Monika Brodka zamiast Doroty Wellman (wideo)

Mateusz Wto Kwi 02, 2019 10:05 am

A ten chłopak, co mówi bez nonsensów to kto?
Awatar użytkownika
Wiki

Wiki Wto Kwi 02, 2019 10:07 am

chwila, staly = LOJALNY klient MOŻE dostać zniżki? a nowy dostaje? to chyba reklamowy strzał w... i Brodka jest częścią tego nonsensu?
Awatar użytkownika
aga

aga Wto Kwi 02, 2019 10:10 am

wreszcie jakaś fajna reklama
Awatar użytkownika
matylda

matylda Wto Kwi 02, 2019 10:12 am

NAAAAAAARRRRRRESZCIE!!!!! Dzieki Bogu koniec z welmanowa.........
Awatar użytkownika
poo

poo Wto Kwi 02, 2019 10:22 am

Brodka i śpiewa dobrze i dobrze w takim troche mrocznym klimaciku sie odnajduje. A reklama moim zdaniem dużo lepsza od innych telekomów widzianych w tv.
Awatar użytkownika
stafek

stafek Wto Kwi 02, 2019 10:53 am

"Wiki" napisał(a): chwila, staly = LOJALNY klient MOŻE dostać zniżki? a nowy dostaje? to chyba reklamowy strzał w... i Brodka jest częścią tego nonsensu?

Od kiedy stały klient może dostać zniżki? Chociaż byłem tam kilkanaście lat (mój błąd) nigdy mi nie zaproponowali
Awatar użytkownika
skrzatoslaw

skrzatoslaw Wto Kwi 02, 2019 11:13 am

Poświęciłem 5 minut na sprwadzenie, cóż to za wspaniała okazja. TiMo próbuje tą reklamą sprzedać ofertę rodzinną, w której po dołączeniu dodatkowej karty SIM obniża się abonament na istniejącą. Na tym polega ów rabat dla stałych klientów. Tadam. Kurtyna.
Awatar użytkownika
krasnolud

krasnolud Wto Kwi 02, 2019 11:19 am

"skrzatoslaw" napisał(a): Poświęciłem 5 minut na sprwadzenie, cóż to za wspaniała okazja. TiMo próbuje tą reklamą sprzedać ofertę rodzinną, w której po dołączeniu dodatkowej karty SIM obniża się abonament na istniejącą. Na tym polega ów rabat dla stałych klientów. Tadam. Kurtyna.
Ale co w tym złego? Dają zniżke do korzystaj. Tak zle i tak niedobrze
Awatar użytkownika
Aleksander

Aleksander Wto Kwi 02, 2019 12:09 pm

Za kampanie odpowiada chyba ktoś z GIMBY , jak taka firma może puścić coś takiego - twierdzenie że T-Mobile zdanie klientów traktuje jako nonsens - czy wy w ogóle zastanowiliście się jak to będzie odebrane?
Awatar użytkownika
Tooms

Tooms Wto Kwi 02, 2019 12:12 pm

Reklama robi swoje ale już pomijając, fajny pomysł na prowadzenie kampanii i podjęcie tematu głupot na rynku telekomunikacyjnym. Mnie temat za bardzo nie obchodzi, ale doceniam.
Awatar użytkownika
maria

maria Wto Kwi 02, 2019 2:40 pm

w końcu dobra zmiana, dorota wellman przez swoje polityczne awantury wobec młodych itd. źle się kojarzyła. Teraz przynajmniej apolityczny ambasador i gwiazda
Awatar użytkownika
mercedes_b

mercedes_b Wto Kwi 02, 2019 9:37 pm

Właśnie że obecnosc gwiazdy jest tutaj ze smakiem, bez zbędnej ekscytacji nie krzyczy i nie wymachuje rekami. Możnaby powiedziec ze TM wprowadza nową jakosc reklam gsm,ale jakie jeszcze beda zobaczymy, nie ma co przesadzac od razu.
Awatar użytkownika
JoeLaPompe

JoeLaPompe Śro Kwi 03, 2019 12:12 pm

Ktoś tu chyba dokładnie obejrzał Stella Artois z Sarah Jessica Parker na ostatnim Super Bowl.
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 36 gości