[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - T-Mobile wprowadza ofertę Magenta 1 z internetem światłowodowym i Netflixem

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
PIOTR-PIOTR

T-Mobile wprowadza ofertę Magenta 1 z internetem światłowodowym i Netflixem

PIOTR-PIOTR Śro Cze 26, 2019 11:39 am

Moim zdaniem oferta jest słaba. Dla niekumatych. Powiedzmy, że w jakimś miesiącu nie widzę nic ciekawego na Netflixie i nie chciałbym płacić. Nie mogę tak zrobić. W tej chwili mogę. To tylko jeden przykład.
Awatar użytkownika
Romano

Re: T-Mobile wprowadza ofertę Magenta 1 z internetem światłowodowym i Netflixem

Romano Śro Cze 26, 2019 12:16 pm

A moim skromny zdaniem oferta godna uwagi. @Piotr-Piotr tak to jest w ofertach abonamentowych, kupujesz je z innych powodów, a nie z tego, że możesz w każdym momencie zrezygnować
Co do Netflixa to wolę go niż zwykłą tv, zawsze cos znajduje.
Awatar użytkownika
lolik

lolik Śro Cze 26, 2019 2:22 pm

Netflix nie jest za darmo - jest wliczony w cenę; nie wiem po co ten dekoder, niby jest ta telewizja a niby jej nie ma i to jeszcze pakiety konkurenta?
Awatar użytkownika
Michał

Michał Śro Cze 26, 2019 4:46 pm

Ale marki udostępniające im łącza wybrali solidne i już sprawdzone. Ja poczekam na recenzje pierwszych klientów
Awatar użytkownika
inżynier z naftobudowy

inżynier z naftobudowy Śro Cze 26, 2019 4:53 pm

chyba KAON a nie KOAN
Awatar użytkownika
Gość54321

Gość54321 Śro Cze 26, 2019 5:36 pm

Wszędzie się pcha Norton Security...
Awatar użytkownika
gimek

gimek Śro Cze 26, 2019 8:05 pm

W sumie to trochę czekalem na tego typu ofertę od TM, jestem zadowolony z komorki a zwiazac sie na swiatlo z kims innym po roznych perypetiach nie chciałem, zobaczymy co powiedza w piatek w salonie
Awatar użytkownika
Pytam

Pytam Pon Wrz 23, 2019 9:19 pm

Światłowód na infrastrukturze konkurentów? Dziękuję, nie skorzystam
Awatar użytkownika
G34

G34 Wto Gru 03, 2019 11:34 am

Oferta słaba mój operator w opolskim daje światłowód darmowy pakiet telewizji IPTV dostęp do Netflixa za 30 zł i to wszystko za 60 zł
Awatar użytkownika
G34

G34 Wto Gru 03, 2019 11:37 am

"G34" napisał(a): Oferta słaba mój operator w opolskim daje światłowód darmowy pakiet telewizji IPTV dostęp do Netflixa za 30 zł i to wszystko za 60 zł

zapomniałem napisac zee 30 zł opłata za internet 300 a w abonamencie znajduje dekoder z wbudowanym roterem
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości