[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - T-Mobile z ofertą Jump! proFirma dla przedsiębiorców, nielimitowany roaming w UE i dodatkowe usługi w cenie od 50 do 200 złotych

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
grzegorz

T-Mobile z ofertą Jump! proFirma dla przedsiębiorców, nielimitowany roaming w UE i dodatkowe usługi w cenie od 50 do 200 złotych

grzegorz Wto Lut 06, 2018 10:59 pm

jsk najbardziej da sie wybrac cos z oferty
Awatar użytkownika
Slezer

Re: T-Mobile z ofertą Jump! proFirma dla przedsiębiorców, nielimitowany roaming w UE i dodatkowe usługi w cenie od 50 do 200 złotych

Slezer Śro Lut 07, 2018 11:50 am

To ile jest internetu w UE ?
Awatar użytkownika
zato

Re: T-Mobile z ofertą Jump! proFirma dla przedsiębiorców, nielimitowany roaming w UE i dodatkowe usługi w cenie od 50 do 200 złotych

zato Śro Lut 07, 2018 4:26 pm

to darmowy net jest w aero2 i tylko tam z tego co wiem.
Awatar użytkownika
moje imie

moje imie Śro Lut 07, 2018 6:16 pm

@zato wirtualne w niczym siue nie liczo
Awatar użytkownika
pik

pik Czw Lut 08, 2018 11:57 am

"zato" napisał(a): to darmowy net jest w aero2 i tylko tam z tego co wiem.
Wolę wydac u nich te 30 zł za 30 GB i miec normalny internet.
Awatar użytkownika
Karol

Karol Pią Lut 09, 2018 12:51 pm

Nie jest to moim zdaniem najbardziej korzystna firmowa ofera, ja jakiś czas temu zdecydowałem się na łączony plan w Virgin Mobile i 5 numerów mamy pod jedną fakturę podpiętych za 67 zł, a i połączenia i smsy i Internet mamy na bardzo fajnych zasadach
Awatar użytkownika
kol

kol Nie Lut 11, 2018 6:11 pm

"pik" napisał(a):

Rób co chesz, ale fakt faktem, zę mają free
Awatar użytkownika
chicken picken

chicken picken Nie Lut 11, 2018 10:11 pm

"kol" napisał(a):
"pik" napisał(a):

Rób co chesz, ale fakt faktem, zę mają free

myślę że dobrze że BDI dalej jest bo niektórzy z tego korzystają
Awatar użytkownika
genotyp śledź

genotyp śledź Pią Lut 16, 2018 4:58 pm

Ja w pracy mam aero2 swoje, bo służbowy mamy poblokowany :D
Awatar użytkownika
popepsi

popepsi Nie Lut 25, 2018 10:05 pm

"genotyp śledź" napisał(a): Ja w pracy mam aero2 swoje, bo służbowy mamy poblokowany
LTE czy darmówkę też? Jak się sprawdza?
Awatar użytkownika
olo

olo Nie Mar 04, 2018 7:32 pm

On jest taki serio darmowy? To nie ściema?
Awatar użytkownika
olo

olo Sob Mar 10, 2018 3:36 pm

faktycznie free...
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość