[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - „Taniec z Gwiazdami” liderem programów rozrywkowych, „Tylko muzyka” z najwyższymi wpływami (raport)

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Piotr br

„Taniec z Gwiazdami” liderem programów rozrywkowych, „Tylko muzyka” z najwyższymi wpływami (raport)

Piotr br Pon Maj 30, 2016 1:04 am

Must be the music zarobił najwięcej i wciąż ma niezłą oglądalność a w Polsacie się jeszcze zastanawiają czy zrobić następną edycję...
Awatar użytkownika
Adamo023

Re: „Taniec z Gwiazdami” liderem programów rozrywkowych, „Tylko muzyka” z najwyższymi wpływami (raport)

Adamo023 Pon Maj 30, 2016 7:16 am

Bo MBTM zrobił się szajsem już. Tylko Polsat od marca 2011 roku mógł zrobić 11 sezonów programu. A co do Kocham Cię Polsko to najbardziej mnie dziwi, że nie ma go w docelowej. Wierzę w wyniki oglądalności, ale tutaj jest coś nie tak. Podczas emisji fanpage są bardzo aktywne i ogólnie dość dziwne, że niby Mali Giganci wygrali tutaj.
Awatar użytkownika
max2016

Re: „Taniec z Gwiazdami” liderem programów rozrywkowych, „Tylko muzyka” z najwyższymi wpływami (raport)

max2016 Pon Maj 30, 2016 10:18 am

MBTM jako jedyny program promuje różne gatunki muzyki w tym muzykę alternatywną,folk,post rock. Nie zobaczymy tego u konkurencji więc jak dla mnie mogłyby powstać kolejne edycje. TVN planuje 14 edycję Kuchennych rewolucji, Mam Talent emituje od 2008r. więc argument o zbyt wielu edycjach MBTM jest dla mnie bezsensowny bo moim zdaniem program jest wciąż ciekawy.
Awatar użytkownika
Specjalista

Specjalista Pon Maj 30, 2016 11:40 am

Na DWTS zarobil Polsat, a nie TVN.........
Awatar użytkownika
Christianus

Christianus Pon Maj 30, 2016 12:32 pm

Taniec z gwiazdami to jednak fenomen. W 4+ na pierwszym miejscu, w 16-49 na ostatnim.
Awatar użytkownika
Magda

Magda Pon Maj 30, 2016 1:40 pm

Też jestem wśród tych, którzy bardzo lubią MBTM. Właśnie ze względu na różnorodność gatunków i dobrych wykonawców. No i jury też jest na poziomie. Tymona szczególnie cenię. Oby do następnej edycji.
Awatar użytkownika
Adamo023

Adamo023 Pon Maj 30, 2016 7:27 pm

To, że MT jest dziewiąty sezon nie jest argumentem - normalny cykl, co rok. Natomiast z KR już jest racja, ale przypadki nadal potrafią zaskoczyć, a MBTM nie może zaskoczyć niczym nowy, niczym świeżym. Jury ocenia zależnie od pogody i nie wiadomo kogo konkretnie chcą widzieć. Zaśpiewasz cover, źle. Zaśpiewasz oryginalną źle (wiele razy tak było). A już najmocniejszym dowodem jest to, że program tylko u nas odniósł sukces - inne kraje go nie posiadają, a w Wielkiej Brytanii, gdzie powstał, poniósł sromotną porażkę.
Awatar użytkownika
Luc

Luc Pon Maj 30, 2016 8:46 pm

You Can Dance słabiuuutko w tym roku, a szkoda :/
Awatar użytkownika
Filip

Filip Wto Maj 31, 2016 3:13 pm

Te dane specjalnie mnie nie dziwią, bo Taniec z Gwiazdami po prostu dobrze się ogląda. Widać, że Polsat dołożył swoja cegiełkę do tego show, bo wydaje mi się że tu wygląda to troszkę lepiej niż kiedyś na TVN.
Awatar użytkownika
Soks

Soks Śro Cze 01, 2016 3:22 pm

Niby oglądalność spadła a program jest cały czas liderem oglądalności. Moim zdaniem polsat bardzo dobrze zrobił przejmując ten program od TVN. Super im jego reaktywacja wyszła. Ostatnia edycja podobała mi się chyba najbardziej.
Awatar użytkownika
Marta

Marta Czw Cze 02, 2016 3:27 pm

Programy na Polsacie nie mają takich dziwnych prowadzących jak te na TVN i od "dobrej zmiany" te w TVP. Krzyczy się tam, angażuje dzieci - tylko po to, żeby zwiększyć publikę i litować się nad tymi bidoczkami co mają talent i umieją gotować - porażka jakaś. Na szczęście Polsat nie uległ trendom i tak trzymać.
Awatar użytkownika
Lorek

Lorek Czw Cze 02, 2016 5:20 pm

Co ciekawe oba programy znajdują się w ramówce polsatu. To świadczy o jego mocnej pozycji w branży rozrywkowej.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: aonaisl oraz 280 gości