[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Tauron ostrzega klientów po sygnałach o wycieku danych. „Mogły zostać ściągnięte nagrania rozmów”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące gospodarki

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
AWA

Tauron ostrzega klientów po sygnałach o wycieku danych. „Mogły zostać ściągnięte nagrania rozmów”

AWA Nie Sie 01, 2021 9:25 pm

To raczej Tauron powinien się obawiać, konsekwencji ze strony osób, których danych i dóbr nie uchronił!
Awatar użytkownika
AWA

Re: Tauron ostrzega klientów po sygnałach o wycieku danych. „Mogły zostać ściągnięte nagrania rozmów”

AWA Nie Sie 01, 2021 9:25 pm

To raczej Tauron powinien się obawiać, konsekwencji ze strony osób, których danych i dóbr nie uchronił!
Awatar użytkownika
Ela

Re: Tauron ostrzega klientów po sygnałach o wycieku danych. „Mogły zostać ściągnięte nagrania rozmów”

Ela Śro Sie 04, 2021 1:00 pm

Chyba należę do osób, którym skradziono dane. Nie wiem co robić. Przeprosiny Tauron mam gdzieś. Gdzie to zgłosić? Czekać aż ktoś weźmie kredyt na mnie?
Awatar użytkownika
Małgorzata

Małgorzata Śro Sie 04, 2021 9:04 pm

Uważam, że Tauron popełnił wielki błąd w dobie istniejących różnych przestępstw w kraju, Są nieodpowiedzialni, jak można telefonicznie zawierać umowy ukazując dane personalne odbiorców prądu. To skandal !!! Nigdy tego nie doświadczyłam, pierwszy raz w życiu z takim zjawiskiem spotykam się. Czekam na odpowiedź w tej sprawie, że sprawa została pozytywnie załatwiona przez Tauron, a nie pozostawiona i zamieciona pod dywan.
Wróć do Gospodarka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości