[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: KATASTROFALNY: brak wpisu w pg_hba.conf dla hosta "164.132.167.187", użytkownika "wm", bazy "wm_glowny", SSL włączone KATASTROFALNY: brak wpisu w pg_hba.conf dla hosta "164.132.167.187", użytkownika "wm", bazy "wm_glowny", SSL wyłączone
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Teatr TV stracił 360 tys. widzów. Ogląda go tylko 700 tys. osób

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
drobek
 

Teatr TV stracił 360 tys. widzów. Ogląda go tylko 700 tys. osób

drobek Śro Maj 07, 2014 8:13 am

Gdzie ten tłum komentarzy miłośników Teatru TV, żądających gwarancji bezpieczeństwa? ... Bo tak na prawdę wszyscy mają w d... ambitny program TVP. Przydaje się on tylko wtedy, gdy trzeba protestować przeciw "szajce Brauna". A na co dzień Polak-patriota woli disco polo... Reszta jest dla niego za trudna.
Awatar użytkownika
See
 

Re: Teatr TV stracił 360 tys. widzów. Ogląda go tylko 700 tys. osób

See Śro Maj 07, 2014 9:19 am

Warto zauważyć, że większość emitowanych spektakli - to powtórki.
To, że przeciętny Polak (dlaczego tylko Polak?) woli lekkostrawną papkę, to wiedza dla nadawców komercyjnych.
Awatar użytkownika
Sofokles
 

Re: Teatr TV stracił 360 tys. widzów. Ogląda go tylko 700 tys. osób

Sofokles Śro Maj 07, 2014 9:25 am

"Jedynka w czasie emisji Teatru TV przegrywa walkę o widza ze wszystkimi głównymi stacjami w rynku telewizyjnym" - i ma przegrywać. Misja, to nie zawody. Tyle tylko, misja telewizji publicznej, to fikcja. TVP jest, niestety, spółką prawa handlowego. To zmusza ja do "wyścigów". Powinna być spółką użyteczności publicznej. I wtedy nastąpiłby koniec jałowych dyskusji, czy widz woli teatr telewizji, czy disco polo. TVP oglądaliby ludzie, którzy mają jakieś jakieś ambicje. Reszta wgapiałaby się w programy stacji komercyjnych. Swoją drogą narzekanie, że teatr ogląda "tylko" 700 tysięcy widzów jest przejawem głupoty. Statystyki nie kłamią. Jeśli w ciągu roku do wszystkich stacjonarnych teatrów w Polsce chodzi na przedstawienia ok. 6 mln. widzów, to 700 tysięcy widzów teatru telewizji jest doskonałym wynikiem.
Awatar użytkownika
marlena
 

Re: Teatr TV stracił 360 tys. widzów. Ogląda go tylko 700 tys. osób

marlena Śro Maj 07, 2014 11:04 am

Sofoklesie, święta racja!!!!
Awatar użytkownika
tak wygląda dialog zrobiony w partyjnej TVP
 

Re: Teatr TV stracił 360 tys. widzów. Ogląda go tylko 700 tys. osób

tak wygląda dialog zrobiony w partyjnej TVP Śro Maj 07, 2014 11:45 am

marleno, święta racja!!!! Sofokles
Awatar użytkownika
Dede
 

Re: Teatr TV stracił 360 tys. widzów. Ogląda go tylko 700 tys. osób

Dede Śro Maj 07, 2014 11:52 am

Moim skromnym, nieważnym dla decydentów zadaniem, TVP co poniedziałek wygrywa z konkurencją. Niestety po cichutku realizowany jest plan zarządu zaprzestania emisji Teatru TV na głównej antenie telewizji publicznej. Najpierw zlikwidowano i rozproszono zespół Teatru TV, decyzję oddając ludziom, którzy ostatnio byli w tetrze na wycieczce szkolnej. Teraz ogranicza się do minimum premiery.
Co takiego się stało, że po ogłoszonym oficjalnie odrodzeniu Teatru TV następuje jego gwałtowna zapaść?
Kto za to odpowiada?
Nie dziwę się dyrektorowi anteny, bo nikt nie ocenia go z jakości spektaklu, tylko z wyników w paśmie, ale ktoś powinien nad tym czuwać. Na pewno, nie Braun, sądzą po jego ostatnich wypowiedziach, w których przypisuje sobie sobie zasługi Jacka Wekslera w stworzeniu sceny na żywo i chwali telewizyjną papkę. Jest przecież KRRiTV, Ministerstwo Kultury, twórcy, ale jak widać i im odpowiada wariant przeniesienia całej misji kulturotwórczej do TVP Kultura. Tylko przestańmy wreszcie wspierać tę fikcję jaką jest telewizja publiczna. Sprywatyzujmy obydwie anteny, a abonament przeznaczmy na ten jedyny wypełniający misję kanał.
Awatar użytkownika
demi
 

Re: Teatr TV stracił 360 tys. widzów. Ogląda go tylko 700 tys. osób

demi Śro Maj 07, 2014 12:45 pm

Gdyby połowa tych co tak krzyczą o obronie Teatru TV obejrzała go od czasu do czasu to byłby liderem oglądalności. Niestety prawda jest taka, że wyłącznie krzyczą o misji a potem sami wybierają filmy na Polsacie albo telenowele.
Awatar użytkownika
recenzentka
gaduła!
 
Posty: 421
Rejestracja: Pią Kwi 08, 2005 2:26 pm

Re: Teatr TV stracił 360 tys. widzów. Ogląda go tylko 700 tys. osób

recenzentka Śro Maj 07, 2014 2:14 pm

Tylko po 20 latach przerwy tych nowych produkcji po prostu nie daje się oglądać, dzięki sczyszczaniu fachowców w TVP. Genialnego w teatrze "Cholonka" puszczono z niewypoziomowanym dźwiękiem, duet Stuhrów w ciasnym studiu grał dwa metry od vip-ów, upchanych na widowni nie wiadomo po co, a "Korzeńca" z podziałem na studio i scenę teatru skatowano brakiem reżyserii i szkolnymi ćwiczeniami z fotografii, co zupełnie rozłożyło cały spektakl. Tak bywa, jak się ma widza w głębokim poważaniu, a na producentów awansuje sekretarki, to z piasku bicza nie ukręcisz.
Dyrektorom teatrów można tylko radzić - nie zgadzajcie się na zmiany miejsca i reżysera, tylko na rejestracje spektaklu na miejscu - wtedy Wam najmniej napsują :lol:
Tylko, że to można zrobić za bardzo niewielkie pieniądze, i żaden "szwagier" się przy okazji tak misyjnego dzieła nie upasie... :wink:
"Słowa kunsztowne, słowa piękne bledną,
Wobec prostego, które trafia w sedno"
Jan Sztaudynger
Awatar użytkownika
Dominika
 

Re: Teatr TV stracił 360 tys. widzów. Ogląda go tylko 700 tys. osób

Dominika Śro Lis 19, 2014 6:49 pm

Bardzo lubię oglądać teatr telewizji, niestety nie mam takiej możliwość gdyż studiuję i nie mam telewizji na kwaterze. Oglądam go jedynie kiedy jestem w domu (co zdarza się rzadko w poniedziałkowe wieczory). Byłabym zdolna wydać niewielką kwotę aby oglądać to regularnie na kanale internetowym.
Pozdrawiam =)
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość