[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - „Tęczowa godzina” z artystami LGBT nowym pasmem muzycznym w 4Fun Gold (wideo)

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Adwersarz

„Tęczowa godzina” z artystami LGBT nowym pasmem muzycznym w 4Fun Gold (wideo)

Adwersarz Pon Sie 26, 2019 7:43 am

No to skoro największe znaczenie miało to, iż byli to wielcy twórcy, a ich orientacja nie miała znaczenia, to po cholerę ją eksponować? Każdy normalny człowiek ma świadomość tego, iż Freddy nie był gigantem, dlatego że był biseksualny, ale ze względu na swój talent i osobowość.
Awatar użytkownika
ok

Re: „Tęczowa godzina” z artystami LGBT nowym pasmem muzycznym w 4Fun Gold (wideo)

ok Pon Sie 26, 2019 8:54 am

Moim zdaniem taka "edukacja " jest potrzebna. Całe to zamieszanie LGBT nie ma sensu.
Awatar użytkownika
triki

Re: „Tęczowa godzina” z artystami LGBT nowym pasmem muzycznym w 4Fun Gold (wideo)

triki Pon Sie 26, 2019 8:56 am

Wreszcie coś dla tych prawicowych wolnomyślicieli
Awatar użytkownika
Virtu

Virtu Pon Sie 26, 2019 9:29 am

Elton John w piosence Nikita śpiewał o miłości do mężczyzny. Nikita, w końcu to imię męskie.
Awatar użytkownika
igor

igor Pon Sie 26, 2019 9:30 am

Kopernik też była mężczyzną
Awatar użytkownika
Qebe

Qebe Pon Sie 26, 2019 9:32 am

Mam nadzieję, że niezabraknie polskich muzyków LGBT: Piaska, Michała Szpaka, Łukasza Zagrobelnego, Renaty Przemyk, Jerzego Połomskiego itd
Awatar użytkownika
TV

TV Pon Sie 26, 2019 9:34 am

Słyszałam, że dogadali się z Kurskim i ma im robić zapowiedzi teledysków.
Awatar użytkownika
Marek

Marek Pon Sie 26, 2019 10:28 am

Krok po kroku nalezy uswiadamiac zacofane spoleczenstwo... Niestety... Taki mamy klimat, a ludzie w glowach tylko 500+, przy ltorym chyba otrzymuja kwitek jak dyskryminowac i kto jest najwazniejszy przy korycie wladzy
Awatar użytkownika
?

? Pon Sie 26, 2019 12:24 pm

?
Awatar użytkownika
w4tetr

w4tetr Pon Sie 26, 2019 1:08 pm

To oczywiste, że wielu wybitnych artystów było ........ ale po co o tym pisać - to tekst w stylu "chce ci się pić? to napij się wody". Powiem jak mój przedmówca - "Kopernik też była mężczyzną" :) i co z tego?

btw cenzurują wypowiedzi pod tymi artykułami mimo iż nie są obraźliwe. musiałem kropki wstawić bo nie przechodzi ten tekst
Awatar użytkownika
Q pa

Q pa Pon Sie 26, 2019 1:10 pm

To wasza wina, że jest na was nagonka, bardziej się pchajcie z tym ruchem w media, a wszyscy was znielubią. A ten bilbord w centrum warszawy z dwoma facetami którzy dają sobie buzi jest wstrętny - i jakoś nikt nie dba o moje uczucia. Ale spoko wszystko co będzie sygnowane kolorową tęczą (czy coś w ten deseń) wrzucam na listę banowanych i niebezpiecznych stron/ aplikacji.
Awatar użytkownika
Max

Max Pon Sie 26, 2019 2:22 pm

Tęczowa gadzina - nawet pasuje
Awatar użytkownika
moje imie/nick

moje imie/nick Pon Sie 26, 2019 4:06 pm

Te gówniaki co ostatnio napadły na taksówkarza i kamerka w samochodzie ich nagrała, to czasem nie są "gwiazdy" tej stacji dla patoli?
Awatar użytkownika
Roger

Roger Pon Sie 26, 2019 5:44 pm

Zdecydowanie większy wpływ na naszą kulturę i cywilizację ma chrześcijaństwo. Kiedy coś w tym kierunku?
Awatar użytkownika
Normalny

Normalny Pon Sie 26, 2019 6:06 pm

Walka gównianej stacji o widza, tylko współczuć.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 67 gości