WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
ekspert

Tekst „Wprost” o Kamilu Durczoku wejdzie do historii dziennikarskiej hańby (opinie)

ekspert Wto Lut 17, 2015 2:45 am

no cóż Wprost na kolejnej aferce zyska sprzedaż, a potem dalej ostro zjazd dół.

To co kiedy sprzedaż na poziomie 30 tys.? Stawiam na lipiec, góra sierpień
Awatar użytkownika
GB

Re: Tekst „Wprost” wygląda jak zlecenie na Kamila Durczoka (opinie)

GB Wto Lut 17, 2015 6:58 am

Przypomina mi się tekst o białym proszku i sukience Krzysztofa Piesiewicza. Tyle, że wtedy żenująca publikacja pojawiła się w tabloidzie a nie tygodniku opinii . Żenująca dla mnie była publikacja a nie sam KP. Jeśli nikomu nie dzieje się krzywda, to co to mnie obchodzi co pan Durczok robi w wolnym czasie. Ciekawi mnie jaką ciemna swoja stroną pochwaliłby sie pan Latkowski dla wsparcia sprzedaży tabloidowego Wprostu.
Awatar użytkownika
Kamil

Kamil Wto Lut 17, 2015 7:30 am

To, że ludzie "ze środowiska" bronią Durczoka to nic dziwnego. Spora część tego środowiska zachowuje się podobnie jak Kamil. Ci ludzie doskonale wiedzą, że dziś wzięto na tapetę Durczoka, ale jutro ktoś może opisać życie kogoś innego...
Każdy, kto choć na dłuższą chwilę wszedł do tego "środowiska" doskonale wie o czym piszę...
Awatar użytkownika
Gie

Gie Wto Lut 17, 2015 7:33 am

Bronią go a dlaczego sam Durczok wczoraj w tok fm się nie wybronił? Nie powiedział jak często bywał w tamtym mieszkaniu. Czy była to jednorazowa wizyta czy bywał tam codziennie. Wg. relacji właścicieli mieszkania siedział tam pół godziny zanim wyszedł z kapturem na głowie. Nie zaprzeczył temu. Nie wytłumaczył co robił przez te pół godziny.
Awatar użytkownika
Johnn

Johnn Wto Lut 17, 2015 7:35 am

Czemu nie wspomina się przy każdej okazji, że indywiduum będące naczelnym Wprost, to osoba skazana prawomocnym wyrokiem za przestępstwo i która siedziała za to w więzieniu? Jaka jest wiarygodność takiego osobnika? Bo dla mnie zerowa. Dziennikarz, to też zawód pożytku publicznego - zastanówmy się czy osoby po wyrokach w sprawach karnych, które siedziały za popełnione przestępstwa za kratami powinne wykonywać ten zawód. Przykład Wprost pokazuje, że nie.
Awatar użytkownika
Erwu

Erwu Wto Lut 17, 2015 7:36 am

Zapomnieliście napisać, że zachwycony tym "artykułem" jest za to naczelny katotaliban RP czyli Tomuś Terlikowski. To ci dopiero prawdziwy katolik.
Awatar użytkownika
Inna

Inna Wto Lut 17, 2015 7:43 am

Tekst obrzydliwy, ale afera jest. W końcu obrzucono błotem poważnego dziennikarza. Nawet nie chce sobie wyobrażać, co dzisiaj czuje jego syn. Jest o czym rozmawiać. Zastanawiające jest solidarne milczenie stacji telewizyjnych, które udają, że nic się nie dzieje. I zgadzam się z opiniami, że gdyby chodziło o księdza, albo np red. Terlikowskiego, to mielibyśmy kamery przed domem całą dobę a w tv przemarsz "autorytetów" wszelkiej maści. A teraz cisza. Dziwna cisza.
Awatar użytkownika
Ech

Ech Wto Lut 17, 2015 7:54 am

Ci co piszą o ciszy mediów chyba nie odróżniają dowodów od pomówień i pomyj. Typowi odbiorcy tego szmatławca dowodzonego przez byłego kryminalistę. Co za wstyd dla takiej kreatury pracować, nie wiem jak te Majewskie i reszta migą patrzeć w lustro, no ale widocznie to ten sam typ moralności i standardów. Ja bym ręki takim nie podał. Na szczęście to łabędzi śpiew tego tabloidu.
Awatar użytkownika
Asf

Asf Wto Lut 17, 2015 8:00 am

A powiedzieć, że 100 lat temu Wprost był porządnym tygodnikiem. Dziś zastanawiam się kto to w ogóle czyta.
Awatar użytkownika
Jojo

Jojo Wto Lut 17, 2015 8:32 am

Kto jest w komisji w TVN, wg jakich procedur ona działa?
Awatar użytkownika
okopan

okopan Wto Lut 17, 2015 9:07 am

I znowu wojna o formę.... O treścii mówić nie będziemy!!! A co....
Awatar użytkownika
zdrowy rozsądek

zdrowy rozsądek Wto Lut 17, 2015 9:12 am

tzw. czwarta władza myśli że jest ponad prawem, bo w tej grupie zawodowej panuje zmowa milczenia (zresztą tak jak w innych), a jeśli jest coś na rzeczy to prokurator powinien zająć się tą sprawą z urzędu i przeciąć wszelkie spekulacje
Awatar użytkownika
Watch Dog

Watch Dog Wto Lut 17, 2015 9:17 am

Do "okopana": ale jaka treść? Tam nie ma żadnej treści, żadnych twardych danych, żadnych dowodów.
Awatar użytkownika
Anna

Anna Wto Lut 17, 2015 9:18 am

Nagonka jest, ale na Wprost , pokazuje jak mocne "korzenie" wśród obecnej propagandowej sitwy ma tefałen , teraz wszystkie dziennikarskie POpłuczyny rzucają mu koło ratunkowe jakby był jakimś świętym bez możliwej jakiejkolwiek skazy , rzecz miałaby się zgoła inaczej gdyby dotyczyła jakiegoś "mocherowego" dziennikarza , dzisiejsi obrońcy Durczoka zacierali by łapki i z właściwą sobie wrażliwością dolewali by oliwy do medialnego ognia . Wprost w identyczny sposób opluwano po publikacjach taśm więc nie dziwi mnie obecna nagonka sitwy mainstreamowej.
Awatar użytkownika
okopan

okopan Wto Lut 17, 2015 9:24 am

@Watch Dog A Omenka to wcześniej o czym mówiła jeszcze przed artykułem???
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości