[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Telekomunikacja Polska: Serce i Rozum reklamują swoje maskotki (wideo)

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Ewa

Telekomunikacja Polska: Serce i Rozum reklamują swoje maskotki (wideo)

Ewa Pon Lut 14, 2011 12:57 pm

o darmowym abonamencie w pierwszych miesiącach już słyszałam A jak jest z tymi maskotkami? od jakiej prędkości to obowiązuje?
Awatar użytkownika
Dota

Re: Telekomunikacja Polska: Serce i Rozum reklamują swoje maskotki (wideo)

Dota Pon Lut 14, 2011 4:21 pm

O abonamencie jeszcze nic nie słyszałam.Niestety, też nie wiem od jakiś prędkości jest możliwość zdobycia maskotki, ale jest ona dostępna w konkursie, jaki organizuje portal( poniższy link). Ogólnie fajny projekt, podoba mi się. Dużo ciekawych informacji dowiedziałam sie z tej stronki:

http://pasjagsm.pl/news/weekendowy-luz- ... l#comments

Dodatkowo znajduje się tam dużo wypowiedzi innych osób.
Awatar użytkownika
magduś

magduś Wto Lut 15, 2011 10:36 am

maskotki są dostęne od 2048 w górę przy umowie na 24 M
Awatar użytkownika
ewelina

ewelina Wto Lut 15, 2011 1:21 pm

jeśli chodzi o promocje,to wszystkie informacje znajdują się na stronie www- we wszystkich prędkościach obniżyli stawki o 25% i 2 pierwsze miesiące abonamentu jest za darmo (dot. to wszystkich prędkości). Co do maskotek to wydaje mi się , że otrzymuje każda osoba przedłużająca umowę, bez względu czy jest to neostrada czy pakiety tv
Awatar użytkownika
krystyna

krystyna Śro Lut 16, 2011 12:24 am

Awatar użytkownika
xdv

xdv Pon Lut 21, 2011 1:37 pm

Awatar użytkownika
xc

xc Pon Lut 21, 2011 1:38 pm

Awatar użytkownika
Sweet_Lola58

Sweet_Lola58 Pią Lip 22, 2011 3:20 pm

Mam te maskotki pakowane one są w takim pudełku z okienkiem i rączką jest serce i rozum wyglądają trochę inaczej niż te animowane ale i tak są słodkie.Nie kupiłam tego ich programu ale mam sąsiada co pracuje w TP i mi załatwił :) A jeśli chodzi o zakup tego to muszisz kupić abonament który kosztuje 70 zł :)
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości