[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Telewizja narzędziem rozwijania swoich życiowych pasji dla 95 proc. Polaków

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące gospodarki

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
kici-kici

Telewizja narzędziem rozwijania swoich życiowych pasji dla 95 proc. Polaków

kici-kici Śro Sty 15, 2020 10:29 am

Kanapa+pilot+sześciopak rules.
Awatar użytkownika
Alex

Re: Telewizja narzędziem rozwijania swoich życiowych pasji dla 95 proc. Polaków

Alex Śro Sty 15, 2020 10:59 am

Ciekawe, wśród moich znajomych jakieś 80% nie ma TV, pytam też od kilku lat studentów na zajęciach o oglądanie TV i na 30-40 rękę podnosi zaledwie kilku. Te badania są chyba z kosmosu.
Awatar użytkownika
Krófka

Krófka Śro Sty 15, 2020 5:55 pm

Ja te swoje pasje życiowe rozwijam w TVN24 od 6 lat i okazuje się, że moją pasją są wrzody i umiejętność wypicia szklanki wódki bez skrzywienia buzi. Poza tym jestem "niezła dupa" ;-)
Awatar użytkownika
Bingo

Bingo Śro Sty 15, 2020 7:51 pm

Co to za marketingowy bełkot?
Awatar użytkownika
Oczytany

Oczytany Pon Sty 20, 2020 5:46 pm

Naukowcy są jednomyślni, oglądanie telewizji upośledza procesy poznawcze mózgu. Nie wiem, kto ma taką pasję, upośledzać swój mózg i siebie samego.
Wróć do Gospodarka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości