WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
j

Telewizja Polska krytykowana za mało informacji o finale WOŚP, relacje tylko w TVP3 i Polskim Radiu

j Pon Sty 16, 2017 11:26 am

No i? To akcja TVN była.
Awatar użytkownika
Marian555

Re: Telewizja Polska krytykowana za mało informacji o finale WOŚP, relacje tylko w TVP3 i Polskim Radiu

Marian555 Pon Sty 16, 2017 11:32 am

I co tu komentować? Każdy widzi jak jest. Miliony osób na ulicach a w wiadomościach tylko krótka informacja. Ale za to prezesa w wiadomościach to kilka razy pokazywali.
Awatar użytkownika
rg

Re: Telewizja Polska krytykowana za mało informacji o finale WOŚP, relacje tylko w TVP3 i Polskim Radiu

rg Pon Sty 16, 2017 11:42 am

nareszcie trochę odpoczynku od tej hucpy
Awatar użytkownika
Maciej konserwatywny

Maciej konserwatywny Pon Sty 16, 2017 12:01 pm

I bardzo dobrze, że tak mało pokazywali WOŚP. :) Była krótka wzmianka w Wiadomościach i wystarczy, kto chciał więcej, mógł się przełączyć na lewaki TVN, chyba że komuś pilot od telewizora się popsuł. :lol: Przynajmniej dało się wczoraj spokojnie oglądać programy informacyjne w TVP. :)
Awatar użytkownika
Nikc

Nikc Pon Sty 16, 2017 12:04 pm

"j" napisał(a): No i? To akcja TVN była.

Nie kompromituj się. Przez 24 lata TVP było partnerem telewizyjnym WOŚP. Mimo to TVN zawsze zapowiadał, a potem relacjonował wydarzenia związane z Finałem. Największa akcja humanitarna w Polsce i TVP udaje, że nic się nie działo? To był ich obowiązek. Bo TVN mógł wcześniej o tym nie mówić. Są stacją prywatną i mają własną fundację. A jednak uznali, że informowania o pomocy nigdy za wiele. Fundacje charytatywne nie są dla siebie konkurencją.
Awatar użytkownika
prawnik

prawnik Pon Sty 16, 2017 12:07 pm

Wystarczyło wyjść na ulice i od razu było widać, co jest rzeczywistą treścią masową wczorajszego dnia.
Zbierający na WOŚP na głównych ulicach i placach. Festyny i Światełko. Tysiące ludzi w każdym mieście. Serduszka nawet na wsi.

Tymczasem "Wiadomości" przeznaczyły na WOŚP może z 15 sekund w bardzo pobocznym paśmie.

ps.
Gratulacje dla odważnych ludzi z TVP3, którzy zamieścili tweet o WOŚP - wprost krytykujący to, że niektóre anteny zamilczały.
Awatar użytkownika
Przytomny

Przytomny Pon Sty 16, 2017 12:11 pm

"rg" napisał(a): nareszcie trochę odpoczynku od tej hucpy

Tak. Z przyjemnością odpoczywam od oglądania TVPiS.
Awatar użytkownika
luk

luk Pon Sty 16, 2017 12:12 pm

tvpis to dno tak jak sam pis
Awatar użytkownika
studio yayo

studio yayo Pon Sty 16, 2017 12:20 pm

tweety paczuskiej są przerażające, zionie z nich głupotą - akcja tvn? jak to była akcja tvp, to tvn nie miał żadnego problemu, żeby pokazywać finał, bo w przeciwieństwie organizowanej na prędce sztucznej akcji tvp, wośp jest zwyczajnie ogólnopolski, a nie czyiś. jest w tvn, bo tvp celowo i z premedytacją go olała.

ziemiec próbował ratować sytuację przez freestyle na końcu, ale go zagłuszyli.

cóż, kiedyś te rządy się skończą, a takie osoby wylecą na bruk, kwestia czasu.
Awatar użytkownika
j

j Pon Sty 16, 2017 12:26 pm

Owsiak Rachonia wyrzucił z konferencji jak pracował w Republice, więc nie wiem dlaczego on miałby o WOŚP informować. TVN za mało informował? Wszedłem wczoraj na tvn24 to nie wiedziałem czy na świecie już nic się nie dzieje bo tylko o tym było. A może Polacy nadal mają dwa kanały jak za PRL i nie mogli przełączyć?
Awatar użytkownika
j

j Pon Sty 16, 2017 12:30 pm

"Nikc" napisał(a):
"j" napisał(a): No i? To akcja TVN była.

Nie kompromituj się. Przez 24 lata TVP było partnerem telewizyjnym WOŚP. Mimo to TVN zawsze zapowiadał, a potem relacjonował wydarzenia związane z Finałem. Największa akcja humanitarna w Polsce i TVP udaje, że nic się nie działo? To był ich obowiązek. Bo TVN mógł wcześniej o tym nie mówić. Są stacją prywatną i mają własną fundację. A jednak uznali, że informowania o pomocy nigdy za wiele. Fundacje charytatywne nie są dla siebie konkurencją.

Sam się nie kompromituj. Ja mam WOŚP dosyć bo jak czytam, że nie mam prawa korzystać z ich sprzętu bo nie wrzucę do puszki to jest to szantaż i tyle. W szpitalu większość sprzętu nie jest od Owsiaka. To nie jest akcja humanitarna. Akcje humanitarne to są w krajach objętych gdzie są katastrofy lub wojna.
Awatar użytkownika
Terier

Terier Pon Sty 16, 2017 12:45 pm

"Maciej konserwatywny" napisał(a): I bardzo dobrze, że tak mało pokazywali WOŚP. Była krótka wzmianka w Wiadomościach i wystarczy, kto chciał więcej, mógł się przełączyć na lewaki TVN, chyba że komuś pilot od telewizora się popsuł. Przynajmniej dało się wczoraj spokojnie oglądać programy informacyjne w TVP.

źli, ponieważ nie chodzą pod kościoły i nie zbierają na ojca dyrektora, albo na pomniki dla ofiar smoleńskiej katastrofy? prawacy będą gryźli każdego, kto nie jest z nimi i z kościołem. brawo hipokryci.
Awatar użytkownika
ex

ex Pon Sty 16, 2017 12:50 pm

A w Telewizyjnym Kurierze Warszawskim ani słóweczka o WOŚP. Celina W. ty jeszcze patrzysz w lustro?
Awatar użytkownika
NiPrawicaNiLewica

NiPrawicaNiLewica Pon Sty 16, 2017 12:51 pm

Tvp info wiesz więcej a tak naprawdę wiesz mniej. Telewizja informacyjna która nie poświęca uwagi takiemu wydarzeniu społecznemu nie może być nazywana telewizją informacyjną.
Awatar użytkownika
rozbawiony socjalistami z piSSu

rozbawiony socjalistami z piSSu Pon Sty 16, 2017 1:04 pm

Małostkowe, małe, nienawistne piśki. Tak małe prawie jak ich wodzuś :) Ale zebrana kwota, kolejny raz rekordowa, jest empirycznym, wymiernym, faktycznym dowodem jak bardzo się mylą. Obyście pisuary nie musialy ze sprzętu WOŚP nigdy korzystać.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości