[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Telewizja WP w ofercie Cyfrowego Polsatu

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
michał

Telewizja WP w ofercie Cyfrowego Polsatu

michał Pon Gru 16, 2019 9:37 pm

kiedy tv plus 2 cyfrowy polsat
Awatar użytkownika
TOMASZ MACHAŁA

Re: Telewizja WP w ofercie Cyfrowego Polsatu

TOMASZ MACHAŁA Pon Gru 16, 2019 10:11 pm

Gratuluję świetnemu zespolowi Telewizji WP. Dziękuję naszym partnerom z Cyfrowego Polsatu. To dobra wiadomość dla widzów. Polecam naszą ofertę programową
Awatar użytkownika
Luk Cook

Luk Cook Pon Gru 16, 2019 10:59 pm

Fajnie, ale mając muxa powinniście mieć w nosie CP, a tu jeszcze musieliście im dać swój portfel. ;)
Awatar użytkownika
Sez

Sez Pon Gru 16, 2019 11:00 pm

"Luk Cook" napisał(a): Fajnie, ale mając muxa powinniście mieć w nosie CP, a tu jeszcze musieliście im dać swój portfel.
Tak to się porażkę przekuwa w sukces :)
Awatar użytkownika
Eksport mediowy

Eksport mediowy Wto Gru 17, 2019 7:52 am

Związanie ze Słoneczkiem wedłóg mnie w piękny sposób kończy przygodę WP z telewizją. Pozycja w EPG jest słaba. Zobaczymy co pokażą raporty giełdowe jakie wpływy z reklam. Stawiam 5 Guldenów, że Zygmunt w grudniu znów pójdzie na zakupy.
Awatar użytkownika
IRENA

IRENA Wto Gru 17, 2019 10:41 am

"Eksport mediowy" napisał(a): Związanie ze Słoneczkiem wedłóg mnie w piękny sposób kończy przygodę WP z telewizją. Pozycja w EPG jest słaba. Zobaczymy co pokażą raporty giełdowe jakie wpływy z reklam. Stawiam 5 Guldenów, że Zygmunt w grudniu znów pójdzie na zakupy.
Tak, na to by wszystko wskazywało. Bo jestem przekonana, że oferta brokerska TVN i TVP musiała być lepsza.
Awatar użytkownika
Przemek 1704

Przemek 1704 Czw Gru 19, 2019 9:37 pm

A ja nadal w CP czekam na Puls 2 i może jeszcze na jeden kanał filmowy
Awatar użytkownika
michał

michał Czw Gru 19, 2019 10:46 pm

"michał" napisał(a): kiedy tv plus 2 cyfrowy polsat[/ elven 4
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 35 gości