WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące gospodarki

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Marcin

Telewizja zajmuje nam 30 minut dziennie więcej niż internet, kończą się duże wzrosty w internecie mobilnym

Marcin Śro Maj 31, 2017 5:57 am

Nie oszukujmy się, dzisiaj telewizji to już medium tła - włączamy by coś nam grało, ale czy to słuchamy/oglądamy - w to już wątpię.
Awatar użytkownika
Ała

Re: Telewizja zajmuje nam 30 minut dziennie więcej niż internet, kończą się duże wzrosty w internecie mobilnym

Ała Śro Maj 31, 2017 6:40 am

Mi nie. Więcej czasu w internecie. Ale zawsze byłem bardziej człowiekiem prasy niż telewizji. A Internet jest jednak nieco bardziej prasą, niż telewizją. Bo działa stronnicowo, na kartach.
Awatar użytkownika
Polak

Re: Telewizja zajmuje nam 30 minut dziennie więcej niż internet, kończą się duże wzrosty w internecie mobilnym

Polak Śro Maj 31, 2017 12:53 pm

"Ała" napisał(a): Mi nie. Więcej czasu w internecie. Ale zawsze byłem bardziej człowiekiem prasy niż telewizji. A Internet jest jednak nieco bardziej prasą, niż telewizją. Bo działa stronnicowo, na kartach.
Jakim cudem można wywnioskować, że internet bardziej przypomina gazetę niż telewizję, to ja nie wiem. A zanim Opera wymyśliła przeglądanie w kartach, przeglądaliśmy w oknach. Czy wtedy bardziej internet od telewizji przypominał warsztat szklarski?
Awatar użytkownika
prawnik

prawnik Śro Maj 31, 2017 2:09 pm

"Polak" napisał(a):
"Ała" napisał(a): Mi nie. Więcej czasu w internecie. Ale zawsze byłem bardziej człowiekiem prasy niż telewizji. A Internet jest jednak nieco bardziej prasą, niż telewizją. Bo działa stronnicowo, na kartach.
Jakim cudem można wywnioskować, że internet bardziej przypomina gazetę niż telewizję, to ja nie wiem. A zanim Opera wymyśliła przeglądanie w kartach, przeglądaliśmy w oknach. Czy wtedy bardziej internet od telewizji przypominał warsztat szklarski?

Mi też bardziej przypomina prasę.
Awatar użytkownika
Gosia

Gosia Śro Maj 31, 2017 4:16 pm

Nie jestem pewna, bo ja np. telewizji oglądam coraz mniej, a więcej siedzę w internecie
Wróć do Gospodarka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości