WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
makabreska

Telewizji WP nadal nie ma w Cyfrowym Polsacie. Dlatego, że obsługuje ją TVN Media?

makabreska Czw Mar 16, 2017 1:54 am

spece od WP odkryli ,że ważny jest zasięg i, że nikt dla ich programu nie będzie zmieniał anteny-prawdziwe rekiny biznesu
Awatar użytkownika
taaa

Re: Telewizji WP nadal nie ma w Cyfrowym Polsacie. Dlatego, że obsługuje ją TVN Media?

taaa Czw Mar 16, 2017 3:20 am

Kurczę na pewno dlatego. Dlatego też na polsatowskich listach są tvn nasiadarnia i wszystkie inne kanały n.ki.i dlatego nie ma tvr trwam i puls2. To wszystko to. Skandal.
Trochę osób się domaga tej tv, raczej dodadzą. te metry zony i nowe są.albo którejś z tych trzechniema,nie sprawdzam tera.
Awatar użytkownika
na szczęście nie akcjonariusz

Re: Telewizji WP nadal nie ma w Cyfrowym Polsacie. Dlatego, że obsługuje ją TVN Media?

na szczęście nie akcjonariusz Czw Mar 16, 2017 7:29 am

Myśleli, że są super i wybrali platformę z chłamem, która pozycjonuje się na premium, a babcia mówiła nie potrafisz nie pchaj się na afisz
Awatar użytkownika
gm

gm Czw Mar 16, 2017 9:15 am

Wp1 nie ma też jeszcze w Orange TV...
Awatar użytkownika
Staszek

Staszek Czw Mar 16, 2017 9:33 am

Czy w tym kanale jest cokolwiek wartościowego, co odróżni go od 150 kanałów już dostępnych w Cyfrowym Polsacie? Nie wydaje mi się, wiec po co zaśmiecać listę kanałów.
Awatar użytkownika
Ciekawy Janusz

Ciekawy Janusz Czw Mar 16, 2017 9:44 am

To juz kolejna w tym tygodniu, chyba siodma "dobra" informacja dotyczaca tego portalu na .... Czy jest tam naprawde az tak zle?
Awatar użytkownika
Nietylkotam

Nietylkotam Czw Mar 16, 2017 10:34 am

W cyfrowej ofercie Multimedia też ich nie ma. Tak jak nie ma tych trzech pozostałych. Włączyli je tylko w dvb-t w kablu ale dobre i to.
Awatar użytkownika
wkw

wkw Czw Mar 16, 2017 11:07 am

"Nietylkotam" napisał(a): W cyfrowej ofercie Multimedia też ich nie ma. Tak jak nie ma tych trzech pozostałych. Włączyli je tylko w dvb-t w kablu ale dobre i to.

I dobrze że nie ma. Pamiętam jak ludzie naciskali na kanał TVN Fabuła w MM. I co? Szału nie ma.
Awatar użytkownika
max

max Czw Mar 16, 2017 11:19 am

Skoro mają takiego dobrego partnera jak TVN to czemu ich kanał został dołączony do nc+ dopiero wczoraj? Czyżby WP był tak słabym kanałem? Zresztą ta pozostała trójka (Zoom, NowaTV, Metro) to też cienki barszcz ze śladową oglądalnością.
Awatar użytkownika
Renata Pazda

Renata Pazda Czw Mar 16, 2017 11:20 am

Najważniejsze że winny rycia po dnie został znaleziony! Alleluja!
Awatar użytkownika
wp

wp Czw Mar 16, 2017 1:45 pm

WP i tak przejdzie do historii, jako pierwsza stacja, która skończyła nadawanie przed wygaśnięciem koncesji.
Awatar użytkownika
ola

ola Pią Mar 17, 2017 9:01 am

właśnie puls zawsze miałam wcześniej a teraz, kolejne powtórki na polsacie. eh. Nawet w weekendy nie ma nic porządnego. Na pulsie fajne filmy akcji o 20 w niedziele lub sobote wiec jest na czym oko zawiesic eh.
Awatar użytkownika
odyn

odyn Pią Mar 17, 2017 11:58 am

no szkoda i to bardzo bo takie akcje nie przysporzą polsatowi klientów - cieszę się że wyszłam od cyfrowego szachraja bo miałam dosć robienia mnie w balon... teraz mam enke i mam puls i puls2 polecam wp chyba też jest!
Awatar użytkownika
retro

retro Pią Mar 17, 2017 4:25 pm

nie damy się pamiętajcie kanał 157 to puls po prostu dorzuccie do listy ulubionych a usuńcie polsat z tej listy 😉 a wp no cóż widać też konkurencja dla nich
Awatar użytkownika
G33

G33 Czw Cze 01, 2017 9:37 pm

"taaa" napisał(a): Kurczę na pewno dlatego. Dlatego też na polsatowskich listach są tvn nasiadarnia i wszystkie inne kanały n.ki.i dlatego nie ma tvr trwam i puls2. To wszystko to. Skandal.
Trochę osób się domaga tej tv, raczej dodadzą. te metry zony i nowe są.albo którejś z tych trzechniema,nie sprawdzam tera.

Co Do Puls2 i WP do mogliby dołączyć ale że wielu się domaga dodania kłamliwej katolickiej Tv Trwam to pierwsze syłyszę może zrubcie te swoje marsze o dodanie telewizji Trwam na platformy satelitarne póki co mi nie są tam potrzebni póki nie będzie tam prawdziwych programów Religijnich po politiki mam naprawdę dość ?
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości