WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
OLO

Telewizor w niemal wszystkich polskich domach, połowa z nas ma dwa odbiorniki. Chcemy kupować coraz większe

OLO Pon Maj 09, 2022 10:59 pm

Już dawno temu wyrzuciłem telewizor z domu. dziwię się ludziom, że tracą czas i pieniądze żeby ktoś ich ogłupiał. Bzdura, przeżytek i odchodząca technologia.
Awatar użytkownika
Rumburak

Re: Telewizor w niemal wszystkich polskich domach, połowa z nas ma dwa odbiorniki. Chcemy kupować coraz większe

Rumburak Pon Maj 09, 2022 11:15 pm

Niektórzy to pewnie będą musieli zmienić mieszkanie na większe, aby im te wielkie telewizory się pomieściły.
Awatar użytkownika
miś społeczny

Re: Telewizor w niemal wszystkich polskich domach, połowa z nas ma dwa odbiorniki. Chcemy kupować coraz większe

miś społeczny Wto Maj 10, 2022 12:03 am

"Czy wiecie za co mnie lubicie? Im głupszy był mój program, tym wy czuliście się mądrzejsi. Każą wam oddać krew – oddajecie. Każą wam chodzić na czworakach – zrobicie to. Sprzedacie godność, sprzedacie uczciwość, by kupić większy telewizor. By dostać jakiś marny ochłap władzy. Czym różnicie się od tych, na których plujecie?"
Awatar użytkownika
view all homes

view all homes Wto Maj 10, 2022 4:34 am

75% czerpie wiedzę o świecie... Mają telewizory zamiast mózgu
Awatar użytkownika
Jurek

Jurek Wto Maj 10, 2022 6:07 am

Większe ekrany i kina będzie można zamykać.
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości