[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - „The Voice of Poland 8” zyskało widzów. TVP2 liderem w grupie komercyjnej

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Andrzej

„The Voice of Poland 8” zyskało widzów. TVP2 liderem w grupie komercyjnej

Andrzej Wto Lis 28, 2017 2:27 am

Jedyny program, jaki oglądam w TVP i jedyne talent show, jakie oglądam w telewizji.
Awatar użytkownika
rurku

Re: „The Voice of Poland 8” zyskało widzów. TVP2 liderem w grupie komercyjnej

rurku Wto Lis 28, 2017 6:45 am

Wygląda na to, że program powinien lecieć od 21, gdzie ma lepszą oglądalność.
Awatar użytkownika
lubieto

lubieto Wto Lis 28, 2017 11:36 am

wywalic Szatanową, Jankesa i Zawadzką. wystarcza Kammel i Musiał. skrócić o 30 minut.
Awatar użytkownika
Karen

Karen Wto Lis 28, 2017 1:07 pm

To była najlepsza edycja !!!
Awatar użytkownika
Ola

Ola Wto Lis 28, 2017 1:54 pm

Ja oglądałam po raz pierwszy całą edycje, a nie fragmenty i to tylko ze względu na Szpaka, bo lubię tego chłopaka i chciałam zobaczyc jak się sprawdzi w roli trenera. Według mnie większa oglądalność to jego zasługa, bo wniósł dużo świeżości do tego programu. Mam nadzieję, że weźmie udział w kolejnej edycji, o ile taka będzie.
Awatar użytkownika
Mariola

Mariola Wto Lis 28, 2017 2:17 pm

Ja mieszkam poza granicami kraju i w USA rowniez jest duza ogladalnosc ze wzgledu na Szpaka. Nie znam sie na tym czy obliczana byla ogladalnosc krajowa czy ogolnie bo z tego co sie orientuje to Michala ogladala tez Europa.
Awatar użytkownika
Grzegorz Wandałowicz

Grzegorz Wandałowicz Wto Lis 28, 2017 2:43 pm

"Mariola" napisał(a): Ja mieszkam poza granicami kraju i w USA rowniez jest duza ogladalnosc ze wzgledu na Szpaka. Nie znam sie na tym czy obliczana byla ogladalnosc krajowa czy ogolnie bo z tego co sie orientuje to Michala ogladala tez Europa.

Z kanałów TVP w USA są nadawane tylko TVP Polonia i TVP Info.

TVP 2 nie jest dostępny w USA, jest to kanał przeznaczony do dystrybucji wyłącznie na terytorium Polski, więc nie mogłaś oglądać "The Voice of Poland", mieszkając w USA.

W Europie na upartego da się oglądać kanały TVP, wywożąc nie całkiem legalnie dekodery polskich platform nc+ lub Cyfrowego Polsatu, ale w USA sygnał z satelity Hot Bird jest fizycznie nieosiągalny i możliwości odbioru TVP 2 w USA nie ma i nie będzie.
Awatar użytkownika
asia

asia Wto Lis 28, 2017 3:12 pm

mam nadzieje ze skoncza produkowac to dziadostwo. :) ustawka jakich wiele
Awatar użytkownika
Krystyna

Krystyna Wto Lis 28, 2017 7:41 pm

"Grzegorz Wandałowicz" napisał(a):
"Mariola" napisał(a): Ja mieszkam poza granicami kraju i w USA rowniez jest duza ogladalnosc ze wzgledu na Szpaka. Nie znam sie na tym czy obliczana byla ogladalnosc krajowa czy ogolnie bo z tego co sie orientuje to Michala ogladala tez Europa.

Z kanałów TVP w USA są nadawane tylko TVP Polonia i TVP Info.

TVP 2 nie jest dostępny w USA, jest to kanał przeznaczony do dystrybucji wyłącznie na terytorium Polski, więc nie mogłaś oglądać "The Voice of Poland", mieszkając w USA.

W Europie na upartego da się oglądać kanały TVP, wywożąc nie całkiem legalnie dekodery polskich platform nc+ lub Cyfrowego Polsatu, ale w USA sygnał z satelity Hot Bird jest fizycznie nieosiągalny i możliwości odbioru TVP 2 w USA nie ma i nie będzie.

Ja mieszkam w Wilniie i też oglądałam ten program po raz pierwszy tylko ze względu na udział w nim Michała Szpaka. A oglądać można za pośrednictwem kanałów internetowych, jest ich wiele. Można za darmo, a można za opłatą. Tak też było ogładane przez wszystkich fanów Michała z zagranicy. Nie mamy dostępu nawet do VOD, więc poradziliśmy sobie inaczej. Oglądali to nawet w Rosji w najdalszych zakątkach, np. Władywostok. Ogładamy także wszystkie inne programy telewizyjne z udziałem Michała, nie ważne na jakim kanale - Polsat, TVN, TVP, czy nawet na tych mniej znanych.
Awatar użytkownika
abc

abc Wto Lis 28, 2017 7:57 pm

"TVP2 w czasie nadawania ósmej edycji „The Voice of Poland” była wiceliderem rynku telewizyjnego. Drugie miejsce w tym czasie zajął TVN z udziałem na poziomie 15,51 proc." - to raczej TVN zajął pierwsze miejsce, a nie drugie.
Awatar użytkownika
Jestem na tak

Jestem na tak Wto Lis 28, 2017 8:07 pm

Ja oglądałam każdy odcinek łącznie z powtórkami. To najlepszy i jedyny talent show, jaki oglądam. Dużo bardzo dobrej muzyki, fantastycznych wykonań, ale też humoru i zabawy. Świetny skład trenerski, a debiut Michała Szpaka jako trenera najlepszy z możliwych, bo zwieńczony wygraną Marty Gałuszewskiej z Jego drużyny. Nie tylko sprawdził się jako trener ale też swoją żywiołowością wprowadził trochę luzu, a głos Szpaka to wspaniała reklama dla tego programu. Mam nadzieję zobaczyć na fotelach tych samych trenerów w następnej edycji.
Awatar użytkownika
Klara

Klara Wto Lis 28, 2017 11:34 pm

Michał Szpak ewidentnie zatrzymał publiczność przed telewizorem. Dużo osób oglądało ten show ze względu na niego. Nawet tacy, którzy wcześniej ignorowali VoP.
Awatar użytkownika
YYY

YYY Śro Lis 29, 2017 1:52 am

Nigdy wcześniej nie oglądałam tego programu a tym razem pierwszy odcinek obejrzałam z ciekawości jak poradzi sobie debiutant Michał Szpak. Nie opuściłam już ani jednego odcinka, I wiem że mnóstwo ludzi też oglądało ten program WYŁĄCZNIE ze względu na Michała. Wiadomo : jest Michał - jest zainteresowanie i oglądalność . Michał ma tysiące fanów nie tylko w Polsce , więc każdy program z jego udziałem to musi być sukces. Nie ma innej opcji .
Awatar użytkownika
mon

mon Śro Lis 29, 2017 10:21 am

Rozrywka do kotleta z procentową popitką. Inaczej nie da się oglądać i słuchać show z wyciem do książęca i kaleczeniem języka angielskiego. TVP powinna czytelnictwo promować, a nie wycie od którego uszy bolą i występuje niestrawność.
Awatar użytkownika
Iwona

Iwona Śro Lis 29, 2017 4:10 pm

Oglądałam kilka edycji voica i stwierdzam, ze ta była najlepsza, mnóstwo emocji świeżość i większy luz wniesiony przez pana Szpaka i nie jestem jego fanką, ale po programie bardzo go polubiłam , autentyczny, prawdziwy i bardzo empatyczny chłopak, nawet jak cos było nie tak i musiał to oceniać to w finałowym odcinku tak jak w wypadku Szczygła, któremu nie bardzo wyszło wykonanie piosenki, starał sie aby nie zauważać tego co było złe, tylko to co było dobre lub ogólnie dobre, taki człowiek nie podcina skrzydeł on motywuje, swietny trener i chłopak z dystansem i poczuciem humoru.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 35 gości