WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Pit

TOK FM rozstaje się z Wojciechem Krzyżaniakiem. „Usłyszałem, że nie pasuję do nowego TOK-u”

Pit Pon Lut 06, 2017 2:27 am

Lubilem tematyke jego programow, jednak irytowalo mnie poczucie humoru pana Krzyzaniaka. Zadawal pytanie gosciowi po czym sam sie glupkowato smial. Cenie jego opinie i podejscie do mediow, ale sluchacze chyba nie oczekuja rozbawionego pana prowadzacego.
Sugeruje zmiane pomyslu i formuly programu bo tematyka mediow ciekawa
Awatar użytkownika
LEWAK

Re: TOK FM rozstaje się z Wojciechem Krzyżaniakiem. „Usłyszałem, że nie pasuję do nowego TOK-u”

LEWAK Pon Lut 06, 2017 8:59 am

Pomysł audycji był świetny, ale sposób prowadzenia audycji przez Krzyżaniaka faktycznie był trochę irytujący. Nie będę tęsknił za tym prowadzącym.
Awatar użytkownika
alternatywa

Re: TOK FM rozstaje się z Wojciechem Krzyżaniakiem. „Usłyszałem, że nie pasuję do nowego TOK-u”

alternatywa Pon Lut 06, 2017 9:44 am

Może niech zrobi program telewizyjny o nowościach ramówek radiowych!
Awatar użytkownika
Sl.

Sl. Pon Lut 06, 2017 10:20 am

Gdyby nie kabotynstwo pana redaktora W.K. program bylby w porzadku, takze z calym szacunkiem trzeba sie rozstac. To goscie sa najwazniejsi, a nie prowadzycy.
Awatar użytkownika
dm

dm Pon Lut 06, 2017 11:52 am

Może wreszcie zacznie czytać książki, które recenzuje w sieci, zastrzegając się, co prawa, że nie czytał. Ale jak tak można do cholery.
Awatar użytkownika
Krótko!

Krótko! Pon Lut 06, 2017 12:13 pm

Rzeczywiście lekutko odstawał od poziomu innych prowadzących.........
Awatar użytkownika
widz555

widz555 Pon Lut 06, 2017 12:13 pm

Od prawie miesiąca były same powtórki, ciekawe dlaczego dopiero teraz informacja o zwolnieniu?
Awatar użytkownika
Krzysztof

Krzysztof Pon Lut 06, 2017 12:30 pm

Uważam, że to dobra decyzja, nie dało się tego słuchać, poziom prowadzącego jak dla mnie jest rażąco infantylny jak na tego typu stację radiową, bardziej nadaje się do stacji typu Eska, w większości programów słychać było, że goście nie do końca odnajdują się w klimacie tworzonym przez prowadzącego
Awatar użytkownika
INK

INK Pon Lut 06, 2017 1:54 pm

Dobra decyzja, ja tesknic nie bede. Ale jak inna stacja radiowa ?!!! Chyba zle czytam
Awatar użytkownika
Katarzyna

Katarzyna Pon Lut 06, 2017 3:48 pm

Żałosny, zachwycony sobą, infantylny. Przez parę miesięcy wychwalał dobrą zmianę w TVP i zapraszał dobrozmianowcöw mówiąc przy okazji jaka okropna była TVP przed nimi. Wtedy przestałam słuchać
Awatar użytkownika
Pit

Pit Pon Lut 06, 2017 6:35 pm

Najlepszy przyklad zenujacego prowadzacego- audycja z 22 X. Od samego poczatku bylo zle, gdy najpierw przedstawil swojego psa a potem gosci, po ponagleniu przez pania Tadle...
Potem juz tylko gorzej... Ciekawy temat o nowej tv, totalnie polozony przez Ojca prowadzacego... pusty lans ni to siebie ni to swojej wiedzy.
Awatar użytkownika
MIki

MIki Pon Lut 06, 2017 9:07 pm

Ja wyłączam Tok Fm jak leci "Codzienny Magazyn Motoryzacyjny" . Sorki panowie prowadzący, ale ja po prostu nie daję rady :(
Awatar użytkownika
radionałogowiec

radionałogowiec Wto Lut 07, 2017 6:02 pm

słucham radia od 40 lat od 20 słucham intensywniej ze względu na wiekszy wybór rozgłosni ale trudno mi znaleźć różnorodnośc w tzw. "programach z wiedzą merytoryczną" , prowadzacy "program telewizyjny" jest na pewno inny wymyka sie spod sztampy i ogólnego trendu traktowania dziennikarstwa jak posłania . I to mi pasowało w tej konkretnej audycji. Nawiązujac do audycji motoryzacyjnej w Tok FM to też ja traktuje jak swego rodzaju zjawisko. Dwa przykłady :
kilka lat temu audycje prowadzona przez duch redaktorów prowadził jeden i nawet nieźle mu to wyszło ( przywitał się ze słuchaczami współprowadzącym, wygłosił monolog wtracajac pytania do kolegi i sam na nie odpowiadał następnie porzegnał sie zarówno ze słuchaczami jak i współprowadzacym który nie wydał żadnego dźwieku)
Drugi przykład to stwierdzenie na antenie podczas nomen omen audycji ściśle powiazanej z tematem motoryzacji przez prowadzacego :skoda yetii jest prawdziwym samochodem terenowym.
Awatar użytkownika
Bibik

Bibik Czw Lut 09, 2017 2:10 am

Szkoada tej audycjai, ja ja lubiłem bardzo, fakjna atmosfera i wiele się można było dowiedzieć o nowościach i co stacje tv planują, szkoda.
Awatar użytkownika
słuchacz

słuchacz Pią Lut 10, 2017 7:15 am

Czyli zwolniono go za poglądy polityczne, ładnie, a tak tok fm nawija o wolności, a tak naprawdę wszyscy mają mieć takie poglądy jak oni :P
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości