WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
no tak

TOK FM zrezygnowało z audycji Sosnowskiego, Raczka, Passenta, Solskiej i Orlińskiego. Szykuje nowy program z udziałem słuchaczy

no tak Pią Paź 26, 2018 1:32 am

Lewica wyrzucona z toku. Tuż po wyborach. Symboliczne.
Awatar użytkownika
Jack

Re: TOK FM zrezygnowało z audycji Sosnowskiego, Raczka, Passenta, Solskiej i Orlińskiego. Szykuje nowy program z udziałem słuchaczy

Jack Pią Paź 26, 2018 7:11 am

Czy pod TOK FM pojawi się pikieta Towarzystwa Dziennikarskiego z Blumsztajnem na czele?
:)
Awatar użytkownika
joanna

Re: TOK FM zrezygnowało z audycji Sosnowskiego, Raczka, Passenta, Solskiej i Orlińskiego. Szykuje nowy program z udziałem słuchaczy

joanna Pią Paź 26, 2018 7:36 am

aaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gdzie zaKODowani?!!!! ratunku! barykada, pikieta!
Awatar użytkownika
Sehn

Sehn Pią Paź 26, 2018 7:50 am

Nawet Nielsen nie był w stanie pomóc, a Ewa Wanat wróciła już z Berlina czy uboga a się jeszcze kulturowo?
Awatar użytkownika
AlaT

AlaT Pią Paź 26, 2018 7:56 am

Strasznie przewidywalne zrobiło się to radio, od rana do wieczora wiadomo kto będzie i co powie. Dlatego pewnie spada słuchalność, jakby nikt nim nie zarządzał.
Awatar użytkownika
szechteriada

szechteriada Pią Paź 26, 2018 8:59 am

Wolne media! Konstytuta! Prostytuta!
Awatar użytkownika
Thibodeaux

Thibodeaux Pią Paź 26, 2018 9:26 am

Przykra wiadomość dla słuchaczy, tym bardziej przykra przez sposób w jaki została przeprowadzona.
Audycja będąca miłym urozmaiceniem tygodnia staje się obowiązkowym punktem dnia (zupełnie jak modlitwa w szkole, co tak oburza redakcję Toku). A ciekawe osobowości, tematy na które nie ma miejsca w codziennej bieżączce i często ciekawi goście do archiwum audycji.

Ale już dawno przewidywania były takie, że po usunięciu Wanat radio będzie się zmieniać w kierunku rozrywki udającej publicystykę.
Awatar użytkownika
Wanda

Wanda Pią Paź 26, 2018 9:40 am

Z tej grupy szkoda mi tylko Sosnowskiego i Passenta i ich erudycyjnych rozmów z ciekawymi gośćmi. Solska bez przerwy przerywała gościom a nawet okazywała im zniecierpliwienie. Orliński ze względu na fatalną dykcję wogóle nie nadawał się do radia . Raczka też trochę szkoda bo miewał niezłe audycje o kulturze. Ale cóż, nic nie jest wieczne.
Awatar użytkownika
Dizel

Dizel Pią Paź 26, 2018 9:41 am

To straszne! okazuje się że nie tylko Pisowcy wyrzucają dziennikarzy, ale też najlepsze światopoglądowo i politycznie poprawne (oczywiście z lewicowego punktu widzenia) TOK FM też pozbywa się wspaniałego Jerzego Sosnowskiego. Panie REDAKTORZE - czy raczy pójść z ta sprawą do sądu? Panie Sewerynie Blumsztajn- kiedy pikieta i blokada redakcji TOK FM oraz biur koncernu Agora - celem przywrócenia programu Pana Redaktora Sosnowskiego? Czy KOD oraz Obywatele RP już potwierdzili datę zmasowanej akcji protestacyjnej z blokadą sądów, sejmu, senatu, kancelarii Prezydenta i willi Pana Redaktora Michnika? Ja już jestem gotowy do obrony! I walki o wolność i praworządność! Sądzę, że natychmiast należy odsunąć obecny obóz rządzący od władzy i wprowadzić nową konstytucję w której będzie zapis o obligatoryjnych audycjach w radiu TOK FM ale również w Polskim Radiu Pana Redaktora Jerzego Sosnowskiego. Gorąco zachęcam do protestów również wszystkich obywateli którym na sercu leży demokracja, praworządność do protestów w obronie audycji Jerzego Sosnowskiego!
Awatar użytkownika
ala

ala Pią Paź 26, 2018 9:46 am

Sosnoswski to jednak porażka permanentna. Może czas na inny fach?
Awatar użytkownika
Zbys

Zbys Pią Paź 26, 2018 9:47 am

Nie to se pan Sosnowski nie popracował długo na rynku komercyjnym a tak narzekał na pr
Awatar użytkownika
Piotr

Piotr Pią Paź 26, 2018 9:49 am

"Dizel" napisał(a): To straszne! okazuje się że nie tylko Pisowcy wyrzucają dziennikarzy, ale też najlepsze światopoglądowo i politycznie poprawne (oczywiście z lewicowego punktu widzenia) TOK FM też pozbywa się wspaniałego Jerzego Sosnowskiego.
Odróżniasz radio prywatne od publicznego? Właściciel radia prywatnego może zatrudniać i zwalniać kogo chce, przedstawiać dowolny punkt widzenia byle nie zabroniony przez prawo (np. nie wolno propagować faszyzmu). Radio publiczne ma OBOWIĄZEK prezentowania opinii i poglądów wszystkich stron. Ni emożna tego osiągnąc zwalniając dziennikarzy nieprzychylnych partii rządzącej.
Awatar użytkownika
Maku

Maku Pią Paź 26, 2018 10:38 am

Dlatego warto się dobrze zastanowić zanim się odejdzie z mediów publicznych czy warto? Poglądy polityczne można "schować do kieszeni" i robić dobrze swoją robotę. Jeśli ktoś prowadzi świetny program muzyczny czy modowy to dlaczego ma tego nie robić dalej? Dlatego cenię dziennikarzy Trójki którzy pomimo przemian robią dalej dobry program, nie angażują się politycznie. Duży szacunek dla pana Marka Niedźwieckiego czy Piotra Metza. Władza w Polsce co jakiś czas się zmienia więc warto trzymać się swojego hobby.
Nie czarujmy się, media komercyjne są nastawione na zysk i nie każdy program się utrzyma. To tak jak w jednym filmie gdzie kompozytor przychodzi do właściciela firmy fonograficznej aby nagrał muzykę z "taką muzyką" Na to właściciel firmy fonograficznej mówi" "jak chcesz tworzyć taką muzykę to zgłoś się do ministerstwa kultury o dotację, ja wydaje płyty z muzyką która się sprzeda w dużych ilościach (disco polo)
Awatar użytkownika
polake

polake Pią Paź 26, 2018 10:45 am

Znikają 2 z 3 najlepszych audycji w tym Radiu (zostaje jeszcze Sroczyński). Zamiast profesjonalnych prowadzących i ciekawych gości wynurzenia "słuchaczy". Fatalna wiadomość.
Awatar użytkownika
zibi

zibi Pią Paź 26, 2018 12:40 pm

Czekałem na powrót audycji Daniela Passenta i się doczekałem! Debata słuchaczy mnie nie interesuje. Fatalnie TOK FM. Oprócz słuchalności jest jeszcze budowanie wizerunku
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości