[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - „Tokio. Cena sukcesu” nowym programem Anity Werner. „Mistrzynie i mistrzowie sportu zawsze mnie inspirowali”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Gość

„Tokio. Cena sukcesu” nowym programem Anity Werner. „Mistrzynie i mistrzowie sportu zawsze mnie inspirowali”

Gość Pon Kwi 26, 2021 1:11 pm

Ciekawa odsłona Werner, warto zobaczyć chociaż z jeden odcinek
Awatar użytkownika
ppp

Re: „Tokio. Cena sukcesu” nowym programem Anity Werner. „Mistrzynie i mistrzowie sportu zawsze mnie inspirowali”

ppp Pon Kwi 26, 2021 1:50 pm

Przykleiło sie wno i mówi płyniemy
Awatar użytkownika
xyz

Re: „Tokio. Cena sukcesu” nowym programem Anity Werner. „Mistrzynie i mistrzowie sportu zawsze mnie inspirowali”

xyz Pon Kwi 26, 2021 2:47 pm

Ulubiony sportowiec Anit Werner to Caster Semenya.
Awatar użytkownika
igloo

igloo Pon Kwi 26, 2021 4:03 pm

Życzyłbym sobie takich pozytywnych programów więcej z prowadzącymi, którzy znaleźli się we właściwym miejscu. Z całą sympatią dla Pani Omenaa Mensah i ciekawego programu "Wyjątkowe domy". Niestety, ale pierwsze odcinki oglądało się ciężko, ponieważ ewidentnie brakowało specjalistycznej wiedzy. Później program ratowali goszczący projektanci.

Powodzenia życzę Pani Werner. Jest szansa, że wypadnie dobrze.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 43 gości