WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
fffd

Tomasz Jażdżyński: w GG drzemie ogromny potencjał

fffd Czw Gru 09, 2010 5:57 am

mam dosyć tej platformy nachalnej reklamy jaką stało sie GG to jest syf a nie komunikator!
Awatar użytkownika
me

Re: Tomasz Jażdżyński: w GG drzemie ogromny potencjał

me Czw Gru 09, 2010 7:30 am

Tylko starsze wersje gg sie nadaja te nowe sa jak stragan jarmarczny jest w nich wszystko co niepotrzebne...
Awatar użytkownika
Kevin

Kevin Czw Gru 09, 2010 10:09 am

miny popleczników i wazeliniarzy starego zarządu bezcenne Zbyś Lidzia Mareczek już trzęsą się jak osika na wietrze
Awatar użytkownika
polo

polo Czw Gru 09, 2010 10:29 am

to w interii zostały same wagoniki...Bauer chyba jeszcze nie zrozumiał co stracił
Awatar użytkownika
Dominika Wodzinowska

Dominika Wodzinowska Czw Gru 09, 2010 11:24 am

Witam,
czyli nic się nie zmieniło... łatwość w pisaniu śmiałych komentarzy, ale brak cywilnej odwagi w ujawnieniu tożsamości. Żenada.
Awatar użytkownika
Kasia

Kasia Czw Gru 09, 2010 11:39 am

po co korzystać z gg skoro wszyscy moi znajomi poza dzieciarnia są na facebooku i już nie mam dzieci neostrady "cze pokliash"
Awatar użytkownika
Nick

Nick Czw Gru 09, 2010 12:15 pm

Dominiko, razem z Lidzią skrzywdziłaś sporo osób wciąż pracujących w GG, może nie chcemy ujawniać naszych tożsamości, bo już na tyle dobrze was znamy, że wolimy poczekać na nowego Prezesa, który zapewne oczyści atmosferę i uzdrowi firmę!!!
Awatar użytkownika
Beztlenowiec

Beztlenowiec Czw Gru 09, 2010 12:16 pm

Komputer Świat opublikował ostanio test komunikatorów. Wygrał tlen z ocena 5,19, GG na 6stym miejscu z oceną 3,79. GG zostało wyprzedzone przez AQQ, Spika, Mirandę i Skype'a. Po GG jest myTribe Onetu, windowsl Live Messanger i Google Talk.
ciekawy materiał, daje do myslenia.
Awatar użytkownika
anonim

anonim Czw Gru 09, 2010 4:11 pm

Mamy nadzieje, ze smarowanie oczu przez Zbysia, Lidzie i Mareczka w przypadku nowego prezesa sie nie uda i w koncu wyjdzie na jaw ich niekompetencja. Oni sami maja tego swiadomosc i dlatego trzesa sie jak osiki.
Awatar użytkownika
osika

osika Czw Gru 09, 2010 6:06 pm

niech siem mniasta wpisujom :D
Awatar użytkownika
sweeper

sweeper Czw Gru 09, 2010 11:05 pm

GG to porażka - ostatni raz włączyłem tydzień temu po dwu-miesięcznej przerwie - zalew reklam, minutę mi zajęło wyłączenie wszystkich wyskakujących okienek - badziew na badziewiem. Wolę Facebooka bo z tego każdy korzysta
Awatar użytkownika
banan

banan Pią Gru 10, 2010 11:29 am

W GG drzemie ogromny potencjał. Przecież jest jeszcze tyle miejsca, gdzie można upchnąć reklamy!
Awatar użytkownika
taralala

taralala Pią Gru 17, 2010 5:54 pm

osika napisał(a):niech siem mniasta wpisujom :D

Sochaczew!!!!!!!!!!1111111111111111!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
wiem :)

wiem :) Sob Sty 01, 2011 7:42 pm

Dominika Wodzinowska napisał(a):Witam,
czyli nic się nie zmieniło... łatwość w pisaniu śmiałych komentarzy, ale brak cywilnej odwagi w ujawnieniu tożsamości. Żenada.

Droga Dominiko, szkoda ze ani Ciebie, ani Lidii ta cywilna odwaga nie cechuje wewnatrz firmy, gdzie praca HR polega na kreowaniu wlasnego PR i wprowadzaniu chaosu i ograniczaniu informacji.
Wlasnie ta pozorna anonimowosc internetu pozwala na nazywanie rzeczy takimi jakie sa, bez obawy o konsekwencje personalne, bo przeciez nie bedziemy sie oszukiwac, ze Wami kieruje obiektywizm i szeroko pojete dobro firmy i troska o zespol pracownikow. Tu na forum ludzie maja odwage pisac prawde, a prawda jest taka, ze w GG jest grupa kolesi ktorzy wciagaja swoich kolesi. Produkty IT tworza filozofowie, archeolodzy (sic!) i cwaniacy, ktorych miedzy innymi Ty wlasnie tam zatrudniasz :)
Ludzie pisza to na forum w Internecie, bo w firmie nie maja sie do kogo zwrocic.
Pozdrawiam wszystkich, a moja tozsamosc nic tu nie zmieni.
Awatar użytkownika
xdlol

xdlol Sob Maj 14, 2011 1:18 pm

Niech Pan Tomasz Jażdżyński wywali Karola K. o pseudonimie " TRYPTYK "
z Portalu Moja Generacja !
Ten człowiek jest chory , ma schizofrenię i jest niebezpieczny
nie tylko dla osób dorosłych , a nawet sam dla siebie ,
ale i dla dzieci i młodzieży , które pomagają w pracy Panu Karolowi
przy drobnostkach komputerowo-informatycznych .
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości