[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Tomasz Lis na czele dziennikarzy na Twitterze, mocno w górę Tomasz Ćwiąkała i Mariusz Max Kolonko (TOP 20)

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Jagoda

Re: Tomasz Lis na czele dziennikarzy na Twitterze, mocno w górę Tomasz Ćwiąkała i Mariusz Max Kolonko (TOP 20)

Jagoda Pon Paź 09, 2017 12:26 am

"Publicysta", "Człowiek mediów" "Użytkownik Twittera" ale na Boga nie nazywajcie tego pana dziennikarzem!
Awatar użytkownika
Damian

Re: Tomasz Lis na czele dziennikarzy na Twitterze, mocno w górę Tomasz Ćwiąkała i Mariusz Max Kolonko (TOP 20)

Damian Pon Paź 09, 2017 2:25 am

Zróbcie zestawienie dziennikarzy na facebook !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
cikawski

cikawski Pon Paź 09, 2017 8:39 am

A co takiego pisze Machała, że ma przyrost i taką wielką statystykę?
Awatar użytkownika
Maciej konserwatywny

Maciej konserwatywny Pon Paź 09, 2017 8:53 am

Ściganie się na słupki oglądalności już mamy od dawna.
Teraz chyba zacznie się ściganie na słupki followersów na Twitterze...
I oczywiście niektórzy będą wmawiać, że kto ma najwięcej followersów na Twitterze, ten jest najlepszym dziennikarzem...
Hahahahaha!

A dla mnie te wysokie słupki followersów nic nie znaczą. A co do Tomasza Lisa, powiem krótko: cieszę się, że gościa już nie ma w TVP.
Awatar użytkownika
Ha! Ha! Ha!

Ha! Ha! Ha! Pon Paź 09, 2017 9:14 am

Dlaczego nie napisaliście, że Lis to Hiena Roku? To wszystko tłumaczy... :)
Awatar użytkownika
ja

ja Pon Paź 09, 2017 9:18 am

Zabnował mnie ten plujący jadem cham i nie wiem o czym pisze, ale życze mu żeby nie tylko na TT karierę jak najszybciej zakońćzył.
Awatar użytkownika
jak

jak Pon Paź 09, 2017 9:57 am

W dupę z followersami bo może ich milion mieć nawet, ale oni w żadne interakcje z jego tweetami nie wchodza.844 polubienia tweeta o Przyłębskiej. 72 podania dalej. 73 komentarze. Do tysiąca polubień dobije reszta nigdy nawet na jego timeline nie wchodzi. Tyle samo albo i więcej mają dziennikarze których śledzi 15 tysięcy ludzi. Przez te liczby im się wydaje, że mają wpływ na coś i później taki Morozowski pieprzy jak potłuczony, że jest w stanie na ulicę milion ludzi wyprowadzić na jedno słowo tvn24.
Awatar użytkownika
Kinia

Kinia Pon Paź 09, 2017 12:40 pm

Szkoda że nie wspomnieliście, że bardzo popularne jest kupowanie followersów, wystarczy poszukać na allegro i okaze sie ze 100 tysiecy followersow kosztuje okolo 2000 zl, jakby statystyki followersow byly ogolnodostepne, by sie okazało, że niektorzy maja więcej followersow z zagranicy niz z Polski;p
Awatar użytkownika
Ja

Ja Pon Paź 09, 2017 12:45 pm

Dzinnikarze tvn I Polsat to wyjatkowe g...........no te te szmatlawe stacje nikt to jest polakiem nie oglada zlikwidowac je odbierajac czestotliwosci tonic je do putina I merkel pseudo dziennikarze krawezniki
Von cuchnie
Awatar użytkownika
sukcesy pana Lisa

sukcesy pana Lisa Pon Paź 09, 2017 2:27 pm

mam nadzieję że przyjdą wiatry odpowiednie i was zmiecie z tego padołu. macie szczęście że ludzie mało się tym zajmują i to uważajcie za sukces.
bo się bojówki zawiążą nadzwyczaj realne
Awatar użytkownika
Yogidługonogi

Yogidługonogi Pon Paź 09, 2017 2:45 pm

Nie chce mi się szukać teraz, ale ktoś zrobił analizę followersów Liza. 70% to fejkowe konta na wynajem. Także ten...
Awatar użytkownika
aZaliż

aZaliż Pon Paź 09, 2017 3:06 pm

Jeśli już to ranking publicystów.
Awatar użytkownika
opasły_czytelnik

opasły_czytelnik Wto Paź 10, 2017 12:54 am

Lis ma kupionych followersów z farmy. Popularność? Lepiej popatrzcie na komentarze pod jego tweetami.
Awatar użytkownika
zakłamawywanie świata

zakłamawywanie świata Wto Paź 10, 2017 10:53 am

Stanisław Janecki ma ponad 90 tysiecy followersów, dodajcie go !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
X

X Wto Paź 10, 2017 1:42 pm

Kolonko do dziennikarz, a nie kawalarz, klaun, kabareciarz, to on to mówi na poważnie ? :D
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości