[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Tomasz Lis: nc+ to bezczelne złodziejstwo. nc+: zmieniła się tylko kolejność kanałów

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
ja22

Tomasz Lis: nc+ to bezczelne złodziejstwo. nc+: zmieniła się tylko kolejność kanałów

ja22 Pon Kwi 08, 2013 12:39 am

Te kanały są beznadziejnie poukładane. Co to jest żeby np. TTV i TVN Turbo były przed Jedynką i Dwójką? Wiele kanałów potem się dubluje. Niektóre kanały w ogóle są dostępne od 260 pozycji. Układ do d-u-p-y.
Awatar użytkownika
nick mick

Re: Tomasz Lis: nc+ to bezczelne złodziejstwo. nc+: zmieniła się tylko kolejność kanałów

nick mick Pon Kwi 08, 2013 1:45 am

Ciekawe, czy gdyby pobierał wynagrodzenie od tefałenu, to też byłby taki odważny?
Awatar użytkownika
nn

Re: Tomasz Lis: nc+ to bezczelne złodziejstwo. nc+: zmieniła się tylko kolejność kanałów

nn Pon Kwi 08, 2013 2:53 am

To co się dzieje wokół NC+ to oczywiście porażka, ale... w tym przypadku Lis zrobił z siebie idiotę. Dość prymitywna próba załapania się na rosnący trend protestów przeciwko nc+, bezpiecznie bo parę tygodni po fakcie, ale okazało się że "dziennikarz-celebryta" po prostu nie potrafi obsługiwać telewizyjnego pilota... Żenada.
Awatar użytkownika
:P

:P Pon Kwi 08, 2013 7:52 am

@Nick mick - a ty?
Awatar użytkownika
koszmarek

koszmarek Pon Kwi 08, 2013 8:41 am

tylko ty bo nim jesteś i to wystarczy :mrgreen:
Awatar użytkownika
Yogi

Yogi Pon Kwi 08, 2013 9:08 am

Dlaczego sluchacie pier... kolesi z nc+. Na plus nie zmieni sie nic, poza cenami, o czym juz wielu sie przekonalo.
Awatar użytkownika
nc-

nc- Pon Kwi 08, 2013 9:35 am

lis ma racje jutro Dortmund - Malaga na c+ sport
Awatar użytkownika
Zirytowany

Zirytowany Pon Kwi 08, 2013 9:51 am

Od samego początku istnienia Cyfry arogancja i bucowatość tej stacji była bezkarna.Miałem ją od 1997 r. i abonament zaczynałem od 38 zł a po dwóch latach skończyłem na 73 zł. Co chwile podnosili opłatę nic wzamian pozytywnego nie dawali /chyba że 5 filmów nadawanych w róznych porach dnia powtarzanych w ciągu miesiąca 15 razy/.W ślady Cyfry drugi złodziej jest Polsat do którego przeszedłem,po skończeniu dwuletniego obowiązkowego abonamentu wykupiłem dekoder i co? zaczeli blokować kanały wyświetlając idiotyczne informacje / abonament był przelewany stałą opłata przez bank /.Ma racje Lis i dupkami są Ci krytykujący Go. Pazerstwo żabiaży nie ma granic,szantażem próbują straszyć kientów.Ja w każdym razie nie ulegnę, jak nie zmieni nc+ podejścia do klienta to przeżyję nie oglądanie meczy.Dotychczas wystarczało mi oglądanie "N" , jestem kibicem, ale mój świat się nie zawali, jest tyle innych dla zdrowia psychicznego i fizycznego do zrobienia.Brak solidarnej reakcji na takie poczynania utwierdza tych zgniłków w takim traktowaniu klienta.Solidarne wypowiedzenie umowy spewnościa zmusiło by ich do poważnego traktowania klienta.
Awatar użytkownika
jarr

jarr Pon Kwi 08, 2013 10:11 am

Jak to cieszy polską naturę obywatela że inni też mają problem , zwłaszcza ci sławni... :)
Poważnie, to pierwsza chyba taka opinia z ust osobowości telewizyjnych. Gratuluję odwagi Panie Tomku.
Awatar użytkownika
anty nc zapraszamy na formu

anty nc zapraszamy na formu Pon Kwi 08, 2013 10:12 am

Awatar użytkownika
NieDlaTV

NieDlaTV Pon Kwi 08, 2013 10:20 am

A ja jestem bardzo wdzięczny NC+ za tą ofertę.
W końcu nic mnie nie powstrzymuje żeby pozbyć się TV. Naziemnej też nie odbieram bo moja 5 letnia Bravia nie ma obsługi MPG4.
Oglądanie reklam przerywanych filmem (w płatnej TV) już dawno mi się znudziło.
Od teraz kino, treści z netu i browar na ogródku przy grillu.
Awatar użytkownika
wrrrrr

wrrrrr Pon Kwi 08, 2013 10:31 am

Mam wrażenie, że NC+ prowadzi jakiś piekarz czy stolarz bo nie ma zupełnie pojęcia o potrzebach widza. Tu się potknie, tu zabłądzi, tam przeoczy i zapomni. Tak fachowcy nie robią. Ceny chyba z kosmosu wzięli. Musiałbym być siedzącym w domu leniem uzależnionym od TV żeby nie poradzić sobie bez telewizora i zgodzić się na taką drożyznę. Ja wolę zamontować zwykłą antenę na balkonie żeby mieć jakieś wiadomości ze świata a za tą kasę pójść z dzieciakami się rozerwać niż płacić kilka set zł za siedzenie przed pudłem......... Ja oglądam telewizję ciągle ........ kiedy jestem chory i nie mogę się ruszyć z wyra... czyli jakieś dwa lata temu. Kiedyś jeszcze puszczałem bajki dzieciom jak trzeba było jakoś ich zająć podczas przygotowania obiadu. Teraz staram się, żeby miały jak najmniejszy kontakt z telewizorem zajmując ich czas poza domem. Jeśli ktoś jest uziemiony przed TV to ma problem bo trzeba bulić za oglądanie spore pieniądze a rencista raczej na to nie ma, nikt też nie da nikomu kasy za siedzenie przed TV. Zdrowy i zarabiający człowiek nie ma czasu na oglądanie TV !!!
Awatar użytkownika
Nowa Definicja Rozrywki

Nowa Definicja Rozrywki Pon Kwi 08, 2013 10:34 am

Trafili w idealny moment, zeby strzelić sobie w kolano. Juz prawie 100% polaków jest w zasięgu cyfrowej naziemnej, net dostępny (także w smart tv). Myslę, że wielu zrezygnuje po prostu całkiem z uslug płatnych telewizji. Oszczedności 600 - 2400 zł można spokojnie przeznaczyć na inne bardziej pożyteczne rzeczy. Jedynie kanałów dzicięcych brakuje, ale przynajmniej dziecko bedzie zdrowsze :)
Awatar użytkownika
już nie klient

już nie klient Pon Kwi 08, 2013 10:37 am

Zmiana numeracji kanałów? TIA! Jesli wchodzi się w kanały pogrupowane gdzie do wyboru jest 6-8 kanałów sportowych lub innych i ładnie są podane nazwy kanałów i ich program i po wybraniu kanału ukazuje się informacja, "nie masz dostępu do wybranego kanału, wykup go u swojego operatora", czy coś takiego, to chyba zmiana numeracji nie ma z tym nic wspólnego. Na pewno NC+ nie kłamie, w końcu jest to rzetelna i uczciwa platforma. Heil NC+!
Awatar użytkownika
herman

herman Pon Kwi 08, 2013 10:49 am

Lis to"lansik" sobie robi !,zarabia miliony a udaje ze nie stać go na ofertę NC+, albo jej nie zrozumiał.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 52 gości