[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Tomasz Lis wyprzedził Jarosława Kuźniara na Twitterze, podobnie angażują Gmyz, Ziemkiewicz i Pereira

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Damian

Tomasz Lis wyprzedził Jarosława Kuźniara na Twitterze, podobnie angażują Gmyz, Ziemkiewicz i Pereira

Damian Śro Kwi 13, 2016 1:52 am

Poczytajcie sobie tweety internautów na Twitterze Tomasza Lisa. Większość tych tweetów to krytyczne komentarze lub robienie sobie jaj z redaktora naczelnego „Newsweek Polska”. Na taki szacunek u większości Polaków pan Lis bardzo ciężko zapracował.
Awatar użytkownika
mmm

Re: Tomasz Lis wyprzedził Jarosława Kuźniara na Twitterze, podobnie angażują Gmyz, Ziemkiewicz i Pereira

mmm Śro Kwi 13, 2016 8:22 am

"Damian" napisał(a): Poczytajcie sobie tweety internautów na Twitterze Tomasza Lisa. Większość tych tweetów to krytyczne komentarze lub robienie sobie jaj z redaktora naczelnego „Newsweek Polska”. Na taki szacunek u większości Polaków pan Lis bardzo ciężko zapracował.

To typowo pisowskie obserwować wroga, żeby jak najszybciej zhejtować.
Ja na przykład nie obserwuję tych, których nie cierpie bo po co.
Awatar użytkownika
bernard

Re: Tomasz Lis wyprzedził Jarosława Kuźniara na Twitterze, podobnie angażują Gmyz, Ziemkiewicz i Pereira

bernard Śro Kwi 13, 2016 9:06 am

Wyobrażam sobie ile pieniędzy z naszych podatków przeznacza PiS na opłacanie krytycznych tweetów ?
Awatar użytkownika
esdf

esdf Śro Kwi 13, 2016 10:04 am

Lis to ciężki przypadek, co zresztą widać na Twitterze i było widać na manifestacji KOD-u (czy czegoś tam).
Awatar użytkownika
qqqq

qqqq Śro Kwi 13, 2016 10:50 am

Pisze ciekawe komentarze to ludzie czytają, a PIS-iory hejtują, bo tylko to umieją.
Awatar użytkownika
tak

tak Śro Kwi 13, 2016 12:47 pm

Oni kupuję sobie te folowersy albo to martwe już konta. Poczytajcie o tym. Dobrze ktoś pisze, zróbcie sobie twitter audit to zobaczycie jak się sprawy mają.
Awatar użytkownika
Adam

Adam Śro Kwi 13, 2016 1:16 pm

Kłamstwa, Lis ma 2/3 fejkowych obserwujących. Ktoś kiedyś to sprawdzał i podawał.
Awatar użytkownika
gość

gość Śro Kwi 13, 2016 2:04 pm

Czytam odpowiedzi na twitty Lisa i szok - skończyłby jak Jagna w Chłopach Reymonta. On ma samych wrogów.
Awatar użytkownika
ulla2

ulla2 Śro Kwi 13, 2016 2:21 pm

"mmm" napisał(a):
"Damian" napisał(a): Poczytajcie sobie tweety internautów na Twitterze Tomasza Lisa. Większość tych tweetów to krytyczne komentarze lub robienie sobie jaj z redaktora naczelnego „Newsweek Polska”. Na taki szacunek u większości Polaków pan Lis bardzo ciężko zapracował.

To typowo pisowskie obserwować wroga, żeby jak najszybciej zhejtować.
Ja na przykład nie obserwuję tych, których nie cierpie bo po co.

Raczej typowo Lisowskie jest pisać każdy twitt jako hejt na PiS. Dziwi cię, że czytelnikom to się nie podoba, czemu dają wyraz w komentarzach pod hejtami tego pana? Bo mnie nie.
Awatar użytkownika
True Man

True Man Śro Kwi 13, 2016 2:37 pm

Twittowanie to taka męska wersja magla w powiązaniu z plotkarnią, jak się bliżej temu przyjrzeć to na to twitter wygląda... Czy to ma być naprawdę powód do męskiej domy !!!! Twitter - spożywać z umiarem, tak powinno być napisane na instrukcji użycia tego instrumentu . Twitter srebrem a wstrzemięźliwość werbalna złotem. Klauzula Poufności, Panowie, nie wszystko na tapetę. Blablabla.
Awatar użytkownika
Wieslaw Przybylowicz

Wieslaw Przybylowicz Śro Kwi 13, 2016 4:49 pm

Ten ranking jest nierzetelny.13 miejsce zajmuje ja z 30 tys.TT.Mam sto komentarzy dziennie w trzech jezykach.Cytowalo mnie już kilkaset mediów swiata.Na gazeta.pl mam ok.100 000 komentarzy jako block-buster,a teraz w prenumeracie cyfrowej jako waldemar.w.przybylowicz.
Awatar użytkownika
audit

audit Śro Kwi 13, 2016 6:57 pm

w twitter audit wychodzi, ze lis ma 40% prawdziwych followersow, a kuźniar 27%
Awatar użytkownika
Ojciec

Ojciec Śro Kwi 13, 2016 7:16 pm

I co z tego wynika?
Takie nic a tyle krzyku
Dlaczego bijecie pianę
Awatar użytkownika
Nella

Nella Nie Maj 01, 2016 4:15 pm

Tak mnie przechrzczono AKTUALNIE. Staraj się staraj Lis. Tylko nie przegrzej się...
Awatar użytkownika
Nella

Nella Nie Maj 01, 2016 9:34 pm

Polecam fotki na luzie czyli w bluzie. I tak ładnie Lis. Gmyz też ma zacięcie no nie wiem czy wzięcie...
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości