[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: KATASTROFALNY: brak wpisu w pg_hba.conf dla hosta "164.132.167.187", użytkownika "wm", bazy "wm_glowny", SSL włączone KATASTROFALNY: brak wpisu w pg_hba.conf dla hosta "164.132.167.187", użytkownika "wm", bazy "wm_glowny", SSL wyłączone
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Tomasz Machała: naTemat zyskało na reklamie natywnej, nigdy nie byłem menedżerem politycznym

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
olo

Re: Tomasz Machała: naTemat zyskało na reklamie natywnej, nigdy nie byłem menedżerem politycznym

olo Pią Sie 26, 2016 12:08 am

i on tak na poważnie czymś zarządzał ?
Awatar użytkownika
Natywna

Re: Tomasz Machała: naTemat zyskało na reklamie natywnej, nigdy nie byłem menedżerem politycznym

Natywna Pią Sie 26, 2016 12:13 am

Teraz na wp beda nowe artykuły o parowkach, jeansach i innych rzeczach za ktore ktos chetnie zaplaci
Awatar użytkownika
Analityk1

Analityk1 Pią Sie 26, 2016 12:24 am

Innymi słowy - portalu Lisa nie da się już uratować, więc teraz idę tam, gdzie pensja jest niezagrożona, a ja nie będę musiał udawać pięknego, błyskotliwego i skutecznego menedżera, który wymyślił kryptoreklamę
Awatar użytkownika
marketer

marketer Pią Sie 26, 2016 12:48 am

powodzenia TOMEK!!!
Awatar użytkownika
red

red Pią Sie 26, 2016 12:57 am

"olo" napisał(a): i on tak na poważnie czymś zarządzał ?

Sikorą i Majakiem
Awatar użytkownika
molo

molo Pią Sie 26, 2016 1:02 am

Brakuje przykładu tekstu sprzed kilku dni relacjonującego operację Majaka ze zdjęciami na stole operacyjnym, który powstał "we współpracy z Centrum Medycznym MML".
Awatar użytkownika
Oli

Oli Pią Sie 26, 2016 1:03 am

Natrmat osiągnęło sukces. Machale życzę kolejnych, a natemat, by było jeszcze fajniejszym serwisem.
Awatar użytkownika
Blanka

Blanka Pią Sie 26, 2016 1:40 am

Hej wirtualnemedia, mistrzowie internetu! Zmieńcie zdjęcie na SG na kolorowe, bo wiecie komu daje się czarno-białe?
Awatar użytkownika
Znajomek

Znajomek Pią Sie 26, 2016 2:01 am

Panie Tomaszu prośba o odpowiedz na pytanie (bo pan czyta komentarze jak na onanistę przystało) - Jak to jest przejść z okręgówki do ekstraklasy? O zarządzaniu pan się musi jeszcze sporo dowiedzieć i nie pomoże tu żaden coaching.
Awatar użytkownika
Pan Adam

Pan Adam Pią Sie 26, 2016 6:46 am

A tymczasem Foksik płacze na Twitterze, "pozdrawia pisowski portal WP" i zastanawia się czy jest zlecenie na największego Foksika w dziejach ludzkości.
Awatar użytkownika
Wirtualna Parówka SA

Wirtualna Parówka SA Pią Sie 26, 2016 8:53 am

"Reklama natywna" czyli przemycanie treści reklamowych do pseudoobiektywnego artykułu. Zwyczajna manipulacja.
Awatar użytkownika
bld

bld Pią Sie 26, 2016 10:02 am

Reklama natywna jest sprzeczna z prawem prasowym: art. 12 ust. 2: "Dziennikarzowi nie wolno prowadzić ukrytej działalności reklamowej wiążącej się z uzyskaniem korzyści majątkowej bądź osobistej od osoby lub jednostki organizacyjnej zainteresowanej reklamą", a także art. 36 ust. 3: "Ogłoszenia i reklamy muszą być oznaczone w sposób nie budzący wątpliwości, iż nie stanowią one materiału redakcyjnego". Jej stosowanie jest więc po prostu nieetyczne i stanowi zaprzeczenie roli mediów, które powinny bezstronnie przekazywać informacje. Jak dla mnie potwierdzone stosowanie takiej formy reklamy stanowi kompromitację danego medium.
Awatar użytkownika
zdziwiony_vel_zyczliwy

zdziwiony_vel_zyczliwy Pią Sie 26, 2016 10:52 am

A skąd się wzięło autorowi wywiadu przekonanie, że w spisanej rozmowie używa się zwortu pan w formule grzecznościowej, czyli z wielkiej litery "Pan"? To jakiś nowy wynalazek w dziedzinie retoryki dziennikarskiej, czy może coś innego?
Awatar użytkownika
Zuza

Zuza Pią Sie 26, 2016 11:49 am

nowa definicja portalu merytorycznego czyli 1 dziennikarz newsowy i 3 szefowe sprzedaży.
Awatar użytkownika
fendt

fendt Pią Sie 26, 2016 2:37 pm

W portalu na temat nie było jednego tekstu prawdziwie dziennikarskiego , wszystkie to było po prostu nachalne krypciochy w stylu piarowskim. Ale lubiłem go czytać. przyznaję.
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość