[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Tomasz Rożek w Radiu 357 odpowiada na „Pytania z Księżyca”, w Trójce prowadził „Pytania z Kosmosu”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
martin

Tomasz Rożek w Radiu 357 odpowiada na „Pytania z Księżyca”, w Trójce prowadził „Pytania z Kosmosu”

martin Śro Sty 20, 2021 12:05 am

zttani pyrne radja 357 rzby nadwło
Awatar użytkownika
Gość X

Re: Tomasz Rożek w Radiu 357 odpowiada na „Pytania z Księżyca”, w Trójce prowadził „Pytania z Kosmosu”

Gość X Śro Sty 20, 2021 12:29 am

U Marcina Łukawskiego w poranku będzie.
Awatar użytkownika
seba

Re: Tomasz Rożek w Radiu 357 odpowiada na „Pytania z Księżyca”, w Trójce prowadził „Pytania z Kosmosu”

seba Śro Sty 20, 2021 12:47 am

tak z ciekawości to ile takie dosłowne 5 minut kosztuje?
Awatar użytkownika
Sonda bez Bonda

Sonda bez Bonda Śro Sty 20, 2021 2:05 am

W 2015 na Tweeterze pisał tak: "Szukam wyborców PiS, którzy czują się oszukani. Póki co zewsząd widzę wyborców PO, którzy są zdania, że wyborcy PiS są oszukani. Ktoś, coś?". I mnie się niestety kojarzy ze szturmem PiSu na TV i radio. Bardzo elastyczny, trzeba przyznać.
Awatar użytkownika
pad

pad Śro Sty 20, 2021 2:30 am

nie ma to jak być beneficjentem dojnej zmiany (dramat z Sondą) ale ustawić się tak sprytnie że teraz "wszyscy" kojarzą go z Trójką a on przecież trworzył Trujkę. A takich jak on jest w radio 357 więcej...
Awatar użytkownika
Ryszard

Ryszard Śro Sty 20, 2021 7:54 am

Jak w żeglarstwie, trzeba w dobrym momencie wykonać zwrot. I korzystać umiejętnie z wiatru.
Awatar użytkownika
Iza

Iza Śro Sty 20, 2021 9:20 am

Bardzo lubilam i lubie te 5 min z Panem Rozkiem. Dobrze, ze to wrocilo. Od razu poranna kawa lepiej smakuje :)
Awatar użytkownika
Degen

Degen Śro Sty 20, 2021 9:52 am

Wszedł w środowisko, środowisko go zaakceptowało. Teraz może się grzać w ich cieniu i twierdzić, że jest tak jak oni bojownikiem o dobrą sprawę. Spryciarz.
Awatar użytkownika
Anatol

Anatol Śro Sty 20, 2021 10:31 am

Hmmm. W normalnym świecie byłby to plagiat bądź czyn nieuczciwej konkurencji. W normalnym świecie...
Awatar użytkownika
rowernik

rowernik Śro Sty 20, 2021 10:37 am

Szydzono z Rożka, że jest z Gościa Niedzielnego, a teraz hołubi się Rożka, bo odszedł od "reżimowego" radia (a jaka była dawna Trójka, gdzie Mann od lat robił antypisowskie wycieczki, gdzie na boku, biorąc jednak kasę od radia, stękał Niedźwiecki, który ma przeszłość ze stanu wojennego?). Rożek pochodzi z środowiska katolickiego, ciekawe, czy zaśpiewa z innymi dziennikarzami "Karpia", przedziwną piosenkę "bożenarodzeniową", w której nie ma żadnego elementu odnoszącego się do sedna tego święta - ta piosenka mogłaby być śpiewana równie dobrze w PRL, jako idealnie omijająca religię.

Mnie trudno precyzyjnie ocenić sytuację w Trójce zaistniałą od kilku lat, może i ktoś z zarządu radia nie był zręczny, ale mówienie, że od czasu PiS-u radio to zrobiło się złe, polityczne, a wcześniej polityczne nie było, to brednie, bo zawsze zgodnie z wynikiem wyborów wymieniał się zarząd, i zawsze wyczuwało się tam nachylenie lewicowo-liberalne, np.przy przeglądzie prasy w wykonaniu red.Hanke.
Awatar użytkownika
fanradia

fanradia Śro Sty 20, 2021 11:26 am

A kiedy Minimax Pana Piotra Kaczkowskiego w 357?!?!?
Awatar użytkownika
rowernik

rowernik Śro Sty 20, 2021 12:08 pm

"fanradia" napisał(a): A kiedy Minimax Pana Piotra Kaczkowskiego w 357?!?!?

Ja akurat trwam przy Trójce, ale Kaczkowskiego lubię i sprawdzałem jego stronę Fb - ostatni wpis jest z tamtego roku, mowa tylko o współpracy z radiem Rockserwis, a widziałem w internecie zapowiedzi pracy Kaczkowskiego w 357 - nie wiadomo więc, co z PK.
Awatar użytkownika
lubieradio

lubieradio Śro Sty 20, 2021 12:30 pm

Ja akurat trwam przy Trójce, ale Kaczkowskiego lubię i sprawdzałem jego stronę Fb - ostatni wpis jest z tamtego roku, mowa tylko o współpracy z radiem Rockserwis, a widziałem w internecie zapowiedzi pracy Kaczkowskiego w 357 - nie wiadomo więc, co z PK.

Miał być pan Kaczkowski w 357, potem w ramówce była w niedziele o 21 audycja muzyczna, nie wiem kto prowadzi bo nie mogę odpalić w smartfonie 357, a stacjonarnego jeszcze nie mam
Awatar użytkownika
Michał

Michał Śro Sty 20, 2021 1:42 pm

"Anatol" napisał(a): Hmmm. W normalnym świecie byłby to plagiat bądź czyn nieuczciwej konkurencji. W normalnym świecie...

Tylko w nienormalnym systemie myślenia, jaki dominuje w nienormalnym świecie PIS można uważać, że ktoś może popełnić plagiat samego siebie. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Michał

Michał Śro Sty 20, 2021 1:48 pm

"seba" napisał(a): tak z ciekawości to ile takie dosłowne 5 minut kosztuje?

Na szczęście nikt nie musi za to płacić, w przeciwieństwie do bohaterskich czynów przybocznych Prezesa za pieniądze podatników. Tutaj płaci kto chce, jak nie chce to nie płaci, jak nie chce to nie słucha, na Polskie radio trzeba płacić nawet jak nie chcesz słuchać... i taka różnica. Swoją drogą ciekawe ile na Patronite zebrałaby pani prezes Agnieszka albo Czabański czy inna Lichocka ze swoimi drużynami :), oni są świetnymi fachowcami za nieswoje pieniądze, bez państwowych pieniędzy nie istnieją, dlatego tak kurczowo trzymają się stołków, dla nich poza władzą nie ma już świata.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości