[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Tomasz Sekielski ma już prawie 400 tys. zł na film o pedofilii w Kościele. „Złożono na mnie donos”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskuje o kulturze i rozrywce

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Marek

Tomasz Sekielski ma już prawie 400 tys. zł na film o pedofilii w Kościele. „Złożono na mnie donos”

Marek Pon Gru 10, 2018 8:43 am

Myślę, że to kwestia czasu jak prokuratura zapuka do pana Sekielskiego o 6 rano. Jeżeli zamyka się tych ludzi, którzy chcieli walczyć z przekrętami w SKOK to niby dlaczego nie można zamknąć tych ludzi, którzy chcą walczyć z pedofilią w KK.
Awatar użytkownika
Linn

Re: Tomasz Sekielski ma już prawie 400 tys. zł na film o pedofilii w Kościele. „Złożono na mnie donos”

Linn Pon Gru 10, 2018 9:53 am

Dla promocji filmu wymarzona sytuacja. I z pewnością autor ma tego świadomość.
Awatar użytkownika
123

Re: Tomasz Sekielski ma już prawie 400 tys. zł na film o pedofilii w Kościele. „Złożono na mnie donos”

123 Pon Gru 10, 2018 9:54 am

Film jak najbardziej potrzebny. Natomiast Sekielski przegina. Komu nie zdarzyło się być kontrolowanym na ulicy lub w samochodzie?
Awatar użytkownika
Iglo

Iglo Pon Gru 10, 2018 10:09 am

Ciekawe ile dał Smarzowski ze swojego zysku z Kleru? ;]
Awatar użytkownika
aff

aff Pon Gru 10, 2018 10:23 am

On donosi, na nie go donoszą, taka robota. Ale rozgłos jest...
Awatar użytkownika
Ogladacz

Ogladacz Pon Gru 10, 2018 10:38 am

Czekam i kibicuje, ale podkręcanie atmosfery filmikami z kontroli policji po anonimowym donosie jest słabe.
Awatar użytkownika
AS

AS Pon Gru 10, 2018 10:48 am

"123" napisał(a): Film jak najbardziej potrzebny. Natomiast Sekielski przegina. Komu nie zdarzyło się być kontrolowanym na ulicy lub w samochodzie?
Jasne, a policjanci przechodzili obok, z tragarzami :D
Awatar użytkownika
harddy

harddy Pon Gru 10, 2018 11:16 am

Tak jak wsadzili do już ponad 2 letniego aresztu Romana Kotlińskiego - naczelnego Faktów i Mitów pod rzekomym zarzutem chęci zabicia żony - która nota bene teraz prowadzi jego interes, tak obawiam się również o pana Sekielskiego bo czarne macki są wyjątkowo przebiegłe.
Awatar użytkownika
Jurek

Jurek Pon Gru 10, 2018 11:22 am

450 tysi na "postprodukcję" toż to będzie dzieło montażu, a efekty specjalne na poziomie "Gry o Tron" ;). Wcześniej informowano, że pieniądze są na "redakcje" i specjalne kamery... Takie rzeczy tylko w Polsce.
Awatar użytkownika
Asystent

Asystent Pon Gru 10, 2018 1:14 pm

"Linn" napisał(a): Dla promocji filmu wymarzona sytuacja. I z pewnością autor ma tego świadomość.

i jak pokazuje treść wpisu na twitterze nie ma najmniejszych oporów, żeby to wykorzystywać grając na ludzkich emocjach
Awatar użytkownika
piotr

piotr Pon Gru 10, 2018 1:50 pm

Kościół twierdzi że problem pedofilii jest u nich marginalny, ale to jest zwyczajne kłamstwo. Instytucja ta która do perfekcji opanowała sztukę kłamstwa i ukrywania swoich zboczonych współbraci nie może ot tak przyznać się do tego porażającego precederu. Okazuje się, że na żadnej innej instytucji na świecie nie ciąży taka odpowiedzialność za czyny pedofilskie jak na Kościele katolickim. To właśnie za murami tej wspólnoty powstał dokument, który pod najcięższą kościelną karą, jaką jest ekskomunika, nakazywał swoim pracownikom w prawach pedofilii bezwzględnie milczeć, nawet jeśli byli świadkami gwałtów dokonywanych na dzieciach przez duchownych. "Crimen sollicitationis" to papieska instrukcja postępowania z duchownymi dopuszczającymi się przestępstw seksualnych wobec dzieci. Solicytacja, czyli nakłanianie przez spowiednika do czynności seksualnych podczas spowiedzi zachodziła w Kościele od zawsze, na tyle często, że w 1962 r. Święte Oficjum (obecnie Kongregacja Nauki Wiary, a kiedyś Święta Inkwizycja) zatwierdziło, a papież Jan XXIII, zwany dobrym papieżem Janem i Janem uśmiechniętym, podpisał dokument, który pouczał duchownych, co robić, kiedy ich kolega po fachu gwałci dzieci. "Crimen sollicitationis" obowiązywał w Kościele aż do 18 maja 2001 roku, czyli przez większą część panowania Jana Pawła II. Tyle lat obowiązywania tej instrukcji sprawiło że kler doszedł wręcz do perfekcji w ukrywaniu zboczonych księży i tuszowaniu tych odrażających czynów. A teraz czekamy na lawinę, pora na ofiary które wskażą swoich duchownych oprawców, a tego już tym hipokrytom w sutannach nie uda się zatrzymać!
Awatar użytkownika
słąwek

słąwek Pon Gru 10, 2018 1:50 pm

Czekam ma film o pedofilii wśród dziennikarzy. Sekielski pomożesz?
Awatar użytkownika
walter

walter Pon Gru 10, 2018 1:50 pm

Nie słyszałam o takich przypadkach. Zazwyczaj tez nie nauczaja o moralnosci i nie pouczaja innych jak zyc.
Awatar użytkownika
Remek Dąbrowski

Remek Dąbrowski Pon Gru 10, 2018 1:51 pm

Walter Swoją drogą to nie ma jak wejść na wątek o filmie o pedofilii wśród księży i domagać się filmu o kimś innym. Coś jak wejść na wątek o meczu Legia - Wisła i drzeć japę, że nie ma nic o Górniku.
Awatar użytkownika
Max

Max Pon Gru 10, 2018 3:04 pm

I jeszcze starczy na kwiaty dla Polańskiego
Wróć do Kultura-rozrywka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości