WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
widz

Tomasz Sekielski uruchomił kanał na YouTube. „Chcę istnieć w przestrzeni publicznej, na zarobek na razie nie liczę”

widz Sob Sty 27, 2018 9:53 am

bardzo kumaty facet i dziennikarz z prawdziwym zawodowym zębem - a takich jest już coraz mniej w tej branży. Powodzenia Panie Seki!!!
Awatar użytkownika
roj

Re: Tomasz Sekielski uruchomił kanał na YouTube. „Chcę istnieć w przestrzeni publicznej, na zarobek na razie nie liczę”

roj Sob Sty 27, 2018 11:00 am

I co ty chłopie ciekawego powiesz? No nic...
Awatar użytkownika
Dc

Re: Tomasz Sekielski uruchomił kanał na YouTube. „Chcę istnieć w przestrzeni publicznej, na zarobek na razie nie liczę”

Dc Sob Sty 27, 2018 1:18 pm

Pan Tomek jest przesiąknięty tefaenizmem (TVNizmem), to go blokuje.
Awatar użytkownika
gimnazjalista

gimnazjalista Sob Sty 27, 2018 6:38 pm

Powiedzcie dziennikarzowi Sekielskiemu, że przed znakami interpunkcyjnymi nie stawia się spacji.
Awatar użytkownika
pks_rulez

pks_rulez Sob Sty 27, 2018 6:50 pm

Hagrid, idź na emeryturę. Nikt nie chce cię oglądać.
Awatar użytkownika
Bebe

Bebe Sob Sty 27, 2018 8:58 pm

Internety to jednak coś innego niż tvn-y, przekonał się boleśnie kolega z branży Tomek Lis którego live na onecie ogląda kilkadziesiąt osób, no ale próbować zawsze warto.
Awatar użytkownika
.

. Nie Sty 28, 2018 1:38 am

Na początek mógłby zadbać o siebie i ogolić tę swoją buźkę.
Awatar użytkownika
Japończyk

Japończyk Nie Sty 28, 2018 12:45 pm

Nie ma poparcia rządzących to go nie ma. He he he
Awatar użytkownika
Iglo

Iglo Pon Sty 29, 2018 10:29 am

Taka trochę konkurencja dla Gadowskiego. Wszelkich sukcesów życzę no i celnych spostrzeżeń ;)
Awatar użytkownika
pn

pn Czw Mar 15, 2018 10:12 pm

Dobry dziennikarz. Lubi wiedzieć dużo i się przykłada. jeśli nie zadba o siebie i będzie zył w stresie i żarł, źle skonczy
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: admin oraz 3 gości