[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Tomasz Włodarczyk w redakcji Meczyki.pl

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
pirat

Tomasz Włodarczyk w redakcji Meczyki.pl

pirat Wto Lip 07, 2020 11:16 am

Zaczęli od pirackich transmisji.. Może będą kiedyś jak CD Project :))
Awatar użytkownika
Fan

Re: Tomasz Włodarczyk w redakcji Meczyki.pl

Fan Wto Lip 07, 2020 1:35 pm

Kompletny upadek...
Awatar użytkownika
Greg

Greg Wto Lip 07, 2020 1:45 pm

Izka to takie ziółko jak ta od byłego premiera Marcinkiewicza. Takiej to strach się bać, a co dopiero puknąć w kolano.
Awatar użytkownika
Pablito

Pablito Wto Lip 07, 2020 2:31 pm

Ciekawy transfer. Jestem czytelnikiem meczyków i tyle co mogę powiedzieć, to że to dla mnie już nr 1 w polskim sporcie, ale nie do końca ze względu na treści (bo własnych za dużo jeszcze nei mają), a otoczenie - bardzo fajne wyniki na żywo, tabele, itp. Wp, onet czy sport.pl tego nie mają. A sam Włodar? Dobry dziennikarz, ale na zakręcie. Meczyki niedoceniane, Włodar na zakręcie... wbrew pozorom to może się udać.
Awatar użytkownika
Dziękuję, postoję

Dziękuję, postoję Wto Lip 07, 2020 2:32 pm

To ten Pan od skandalu?
Awatar użytkownika
Hubert

Hubert Wto Lip 07, 2020 3:05 pm

Powiem tak: wyciągając na światło dzienne takie śmieciowe "molestowania" kobiety utrudniają nagłośnienie problemu przy naprawdę ważnych sprawach, które należałoby nagłaśniać.

Nie mówiąc już o tym, że około 15 procent kobiet poznało swojego przyszłego męża w pracy (stare badania, sprzed kilkunastu lat; nie wiem, czy są nowsze). Teraz raczej się nie da...
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości