WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
rh minus

Re: Tomasz Wróblewski i Andrzej Talaga w zarządzie Warsaw Enterprise Institute. Rusza portal newsowy

rh minus Pon Kwi 14, 2014 12:11 am

"w ciągu pół roku uda nam się odłączyć od WEI kroplówkę ZPP"? Ha, ha, ha. Lepiej się zaopatrzcie w gumowego węża. Zatrudniliście supersikawkowych.
Awatar użytkownika
red. Wrrrr

Re: Tomasz Wróblewski i Andrzej Talaga w zarządzie Warsaw Enterprise Institute. Rusza portal newsowy

red. Wrrrr Pon Kwi 14, 2014 12:45 am

NASZYM CZYTELNIKOM ZAPEWNIAMY CENZURĘ
Awatar użytkownika
Kadrowy

Kadrowy Pon Kwi 14, 2014 1:23 am

Wróblewski - to nazwisko gwarantuje to co pokazał wcześniej, czyli z wyjątkiem Newsweeka- PLAJTA. Radzę, aby zatrudniano go tak jak on wcześniej zatrudniał śmieciarzy, czyli "wycena po wykonaniu pracy", co oznaczało dopłacanie. Ciekawe ile on w ten sposób zarobi.
Awatar użytkownika
.

. Pon Kwi 14, 2014 1:38 am

dupilki Paradowskiej.
Awatar użytkownika
Max

Max Pon Kwi 14, 2014 9:14 am

No to gratuluję, pamiętam, jak odwiedzał redkacje regionalne Dziennika Łódzkiego z wielką wizją (i obgryzionymi paznokciami, brrrrrr...) i co...po paru latach widać efekty, sprzedaż spadła na pysk, ludzi najzdolniejszych pozwalniali, zatrudnili śmieciarzy- starzystów, co mądrzejsi też uciekli......... Gratuję P. Wróblewski ! Gratuluję, bezrobotny z DŁ
Awatar użytkownika
Do Max

Do Max Pon Kwi 14, 2014 9:54 am

Max - stażystów się pisze przez ż :) może i oni na śmieciówkach ale przynajmniej ortografie znają :P
Awatar użytkownika
xxl

xxl Pon Kwi 14, 2014 9:56 am

TW - LOL LOL LOL
gdzie jeszcze tego pana nie było...
Awatar użytkownika
Kadrowy

Kadrowy Pon Kwi 14, 2014 11:34 am

StaŻyści pisze się przez ż, ale Max ma rację. Wróblewski dzięki tacie z Polityki miał na start wejście w medialne układy i układziki, Wykorzystał je od powrotu ze Stanów do tego, aby dostać wysokie stanowiska, choć w dziennikarstwie nic nie zrobił. Następnie od Wprost robił wszystkoch systematycznie w bambuko, ale kasę zgarniał. Proponuję, aby zacząć płacić mu od faktycznych sykcesów, a żerowania na staŻystach. To już dochodu nie daje, bo większość studentów przniosła się tam, gdzie są szanse zatrudneinia, czyli nie w mediach.
Awatar użytkownika
Poznałem go

Poznałem go Pon Kwi 14, 2014 12:21 pm

Ludzie, nie wiecie o czym piszecie. Poznałem Wróblewskiego, to dobry dziennikarz i redaktor. To on ze świętej pamięci Ewą Grzędzińską stworzył polskiego Newsweeka. Zawsze jak coś robił i mu nie przeszkadzali, to miał sukces. A koledze z Dziennika Łódzkiego powiem tak: to nie Wróbel Was rozłożył. Wróbel miał dobry pomysł, ale potem ktoś inny to sknocił.
Awatar użytkownika
jak

jak Pon Kwi 14, 2014 1:09 pm

Mało jest jeszcze w Polsce portali informacyjnych? Każdy jeden informuje o tym samym.
Awatar użytkownika
jak

jak Pon Kwi 14, 2014 1:11 pm

A Talaga jak się wypowiadał na temat trotylu w Rzeczpospolitej to strasznie szybko zniknęło nagranie z jego udziałem ze strony.
Awatar użytkownika
zdzisek

zdzisek Pon Kwi 14, 2014 1:22 pm

Ciekawe ilu psioczących tu pracowało z Wróblewskim? Gadacie tylko żeby ponarzekać czy rzeczywiście macie coś do powiedzenia? Wróbel ma instynkt dziennikarski i wizję gazety, którą prowadzi. Wiem co piszę, bo pracowałem z nim w Newsweeku. Ci, którzy piszą, że zawalił ten tytuł chyba nie wiedzą co mówią
Awatar użytkownika
olko

olko Pon Kwi 14, 2014 2:36 pm

Wroobelka miałem (nie)przyjemność spotkać podczas pracy w PP. Większego bufona ze świecą szukać. Osoba wyjątkowo arogancka i w stosunku do ludzi, którzy są podwładnymi, po prostu chamska. Idee, które tam sprzedawał i wprowadzał w życie były intelektualnie z doopy wzięte i po zderzeniu z realem, szybko zamieniły sie w jedno wielkie gie. Z doopy jesteś, w doopie skończysz, Panie W. Dziwię się tylko ludziom, którzy inwestują w pomysły wroobelka. Są chyba przyjemniejsze sposoby tracenia kaski.
Awatar użytkownika
kamil

kamil Pon Kwi 14, 2014 6:49 pm

@zdzisek - też miałem styczność zawodową z p. Wróblewskim przez rawie 6 miesięcy kiedy zmienił stołek na konkurencyjne czasopismo. Twoja opinie jest niestety subiektywna bo ja mam zdecydowanie negatywne wspomnienia. Nie tylko co do chaotyczności zarządzania ale właśnie co do braku wizji. W zasadzie zmieniała się ona co 30 dni kompletnie destabilizując próbę zbudowania trwałej jakości i zespołu. Przykre ale piszący wyżej nie mijają się z prawdą oceniając relacje z podwładnymi. Poziom odrobinę - ale tylko semantycznie- wyższy od budki z piwem :(
Awatar użytkownika
Taa

Taa Pon Kwi 14, 2014 8:41 pm

Kryzys wśród kapusiów władzy. Biorą z niższej półki.
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości