WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
al

Tomasz Zimoch wygrał proces z Polskim Radiem, zawieszenie za krytykę nadawcy w wywiadzie było bezpodstawne

al Pon Lip 16, 2018 5:50 pm

Zimoch wzial sie za polityczne popieranie lemingradu, kompromitujac sie jako niezalezny komentator. Wstyd, panie Tomaszu !
Awatar użytkownika
mar

Re: Tomasz Zimoch wygrał proces z Polskim Radiem, zawieszenie za krytykę nadawcy w wywiadzie było bezpodstawne

mar Pon Lip 16, 2018 5:56 pm

"al" napisał(a): Zimoch wzial sie za polityczne popieranie lemingradu, kompromitujac sie jako niezalezny komentator. Wstyd, panie Tomaszu !

Zgłaszać trolla. Nie będzie 1,50 zł wypłacone.
Awatar użytkownika
lufa

Re: Tomasz Zimoch wygrał proces z Polskim Radiem, zawieszenie za krytykę nadawcy w wywiadzie było bezpodstawne

lufa Pon Lip 16, 2018 5:58 pm

sam sie zaorał,
Awatar użytkownika
NNbh

NNbh Pon Lip 16, 2018 6:01 pm

A czy ktokolwiek kiedykolwiek przegrał proces z PR? Looo wtedy to byłby news. Każdy kto pozwala radio wygrywa od lat ewentualnie jest porozumienie. Nigdy nie widziałem artykułu że ktoś przegrał
Awatar użytkownika
wpierniczony

wpierniczony Pon Lip 16, 2018 6:17 pm

...stwierdził, że obecna sytuacja w Polskim Radiu jest podobna do tej z okresu do komuny i stanu wojennego..." > ...wysoki zreformowany sund to potwierdził całym swym majestatem i bogatym doświadczeniem przy ferowaniu wielu wieloletnich odsiadek za krytykę stanu wojennego i rozklejanie wrogich WRONie ulotek
Awatar użytkownika
miłkość dziennikarska

miłkość dziennikarska Pon Lip 16, 2018 6:33 pm

Każdy "dziennikarzyna" skończonym jest, gdy się zaczyna babrać w politycznym bagnie !
Wiecie jaki dziennikarz ma jaja? Ten który ma w d...ie wszelakie polityczne barachło !
Dziennikarskim podcieraczom pozostaje potem szlajanie się po sadach, a na końcu ćwierkanie od rana do wieczora na twiterach :P
Awatar użytkownika
daro

daro Pon Lip 16, 2018 6:43 pm

To ten wyjec? Dobrze że PR pozbyło się krzykacza
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Pon Lip 16, 2018 7:12 pm

Ja bym go przywrócił z Wojtkiem Łasickim, Dorotą Wojtalczyk, Dawidem Osysko, Andrzejem Klewiado, Dominikiem Olędzkim i Bogdanem Sawickim.
To dobrze, że Zimoch wygrał. Kara ekskomuniki dla Stanisławczyk stała się faktem.
Awatar użytkownika
B. Krzyk

B. Krzyk Pon Lip 16, 2018 7:14 pm

Pisowska histeryczka Stanisławczyk i jej brutalny następca i tak nic nie zrozumieją.
Awatar użytkownika
!alw

!alw Pon Lip 16, 2018 7:17 pm

Szkoda, że Hlesińska Fundacja Praw Człowieka nie obserwowała procesów wytaczanych mediom publiczbym przed sądami pracy, które wydają wyroki w stylu "przecież pani wiedziała co podpisuje".
Awatar użytkownika
!alw

!alw Pon Lip 16, 2018 7:24 pm

Szkoda, że Hlesińska Fundacja Praw Człowieka nie obserwowała procesów wytaczanych mediom publiczbym przed sądami pracy, które wydają wyroki w stylu "przecież pani wiedziała co podpisuje".
Awatar użytkownika
JohanX

JohanX Pon Lip 16, 2018 7:27 pm

Jak kiedyś zostanie pogonione to sPiSiałe towarzystwo to pierwszą rzeczą jaką powinno zrobić nowe kierownictwo PR jest wytoczenie procesów o pokrycie szkód finansowych wyrządzonych firmie przez bezprawne decyzje obecnych politruków.
Awatar użytkownika
mn1080

mn1080 Pon Lip 16, 2018 9:29 pm

"Gość X" napisał(a): Ja bym go przywrócił z Wojtkiem Łasickim, Dorotą Wojtalczyk, Dawidem Osysko, Andrzejem Klewiado, Dominikiem Olędzkim i Bogdanem Sawickim.
To dobrze, że Zimoch wygrał. Kara ekskomuniki dla Stanisławczyk stała się faktem.

Bogdan Sawicki dalej pracuje w Polskim Radiu. Jego długa nieobecność na antenie wynika z innych powodów niezależnych od PR.
Awatar użytkownika
Analityk1

Analityk1 Pon Lip 16, 2018 10:39 pm

Bosze, każde odszkodowanie jest warte tego, żeby on już nie darł mordy w radiu, reklamach i gdzie go tam jeszcze zapraszają jako ofiarę czystek.
Awatar użytkownika
ech

ech Wto Lip 17, 2018 3:19 am

Kuriozalny wyrok,jeszcze gorsze uzasadnienie,kuriozalna smutna sprawa,na wojence z wszystkim co rzekomo albo faktycznie pisowskie i od pisu rzekomo lub faktycznie pochodzi,wyrok w stylu stulei i podobnych,jeszcze tylko brakowało czegoś o stalinowskich metodach i 3 lat więzienia dla prezesa pr.albo dyr.PrI.albo obu.A najlepiej z obecnym.
NIe zagladam TZ na konto,ale myślę,że od odejścia z pr zarobił kasy jak lodu,a nawet więcej,pierwsze słyszę,by pr musiało zapewniać realne możliwości zatrudnienia,przy czym nie dostał wilczego biletu,a w niekrtórych kręgach nawet stał się bohaterem,dodam kręgach mających dużo kasy;oczywiście można rzec o wymuszonym odejściu z braku wyjścia,wyjścia inne były,czy lepsze nie mnie oceniać,poza tym odszedł i nie dziwi mnie to,że władze Pr zareagowały,bez względu na ocenę tego co mówił,pisał i co,a ważne w tym wypadku to jest,kontynuował uparcie;oceniam to negatywnie,bardzo negatywnie,ale przede wszystkim jego postawę tuż przed euro,choć oczywiście ktoś może rzec,że to właśnie jest odwaga i bronienie swej godności.NO właśnie co do godności,to jeśli tu ktoś czyjąś naruszył,to on.I tyle,cholernie mnie ta sprawa od początku martwi,bardzo bym się cieszył,gdyby TZ komentował mecze na Me i w el.i na Mś;ale czas leci,on się ma świetnie,w Pr są b.dobrzy b.dobrze komentujący komentatorzy,a nawet znakomicie;nie zastąpią mi Zimocha;nie knebluję mu też,jak i nikt ninny ust,ale jeśl nie liczył się z konsekwencjami w co nie wierzę,togratuluję albo naiwności,albo głupoty,albo no właśnie może przeświadczenia że stoję przy mikrofonie,niech mnie który przegoni....no ale cóż,wyrok do podparcia wizerunku ofiary złego pisu.Godność,matko kochana,kto czyją.Brzydko pan się bawi panie Tomaszu,no ale sprawa w sądzie była,to i sąd wydał wyrok,a że taki...czy dalsze działania przekreślą wszystko co tak dobrego m\am we wspomnieniach związanego z TZ?niby nie,bo cóż,teraz TZ robi co robi,nie specjalnie mnie to grzeje,ani ziębi,ani nie oceniam tego jakoś bardzo negatywnie,zresztą komentowania tym bardziej,a że dla tvn,szkoda,no ale komentuje się tam,gdzie się może,gdzie chcą i gdzie chce komentujący,albo gdzie musi;co do reszty,nie moja sprawa i inne wątki;trzeba oddzielić poprzednią dzialalność,podejście do odbiorcy i legendarne wspaniałe komentarze;a było ich wiele,nie tylko te 2 3 krążące po necie.Ech.A Szpakowski komentował finał,za jakie grzechy nasze....
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości