WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
pavv

„Top Chef. Gwiazdy od kuchni” gromadzi 1,3 mln osób. Polsat stracił 440 tys. widzów

pavv Pią Wrz 23, 2016 8:31 am

Nic w tym dziwnego - ludzie mają już dość oglądania pojedynków tych różnych celebrytów których w większości i tak nie znają.
Awatar użytkownika
Marek

Re: „Top Chef. Gwiazdy od kuchni” gromadzi 1,3 mln osób. Polsat stracił 440 tys. widzów

Marek Pią Wrz 23, 2016 8:52 am

Mam nadzieję, że to pierwsza i ostatnia edycja z celebrytami.
Awatar użytkownika
Monika

Re: „Top Chef. Gwiazdy od kuchni” gromadzi 1,3 mln osób. Polsat stracił 440 tys. widzów

Monika Pią Wrz 23, 2016 9:40 am

Widziałam wszystkie poprzednie edycje i dobrze się je oglądało. Uczestnikami byli zwykli ludzie a nie "celebryci", którzy występowali już wszędzie (jest to nudne oglądać wciąż te same twarze). Tego sezonu nie oglądam. Nie interesują mnie ich popisy kulinarne.
Awatar użytkownika
Eryka

Eryka Pią Wrz 23, 2016 2:05 pm

Monika, też tak myślałam i... po prostu obejrzałam odcinek, jeden, drugi, i po prostu jest dobrze. Polsat jednak potrafi się zająć "celebrytami", sprawić, żeby nie byli nudni, nawet jeśli widzi się ich codziennie. Dla mnie to po prostu genialna umiejętność.
Awatar użytkownika
ZnawcaTematu

ZnawcaTematu Sob Wrz 24, 2016 12:57 am

Ludzie, oglądajcie, podziwiajcie, ostatnia okazja, to smierć tego formatu w Polsacie. Piekielna kuchnia tez właśnie zaczyna sie wypalac. To koniec gotowania w Polsacie. Strach pomyśleć co Nina wymyśli na wiosnę?! Znowu skoki do wody?
Awatar użytkownika
Karol

Karol Sob Wrz 24, 2016 10:21 pm

Top Chef to naprawdę dobry format, ale... wprowadzenie do tej kuchni celebrytów niszczy jego założenia. Takie edycje można robić przy Masterchefach czy innych amatorskich audycjach, ale nie przy programach, do których angażuje się kucharzy-profesjonalistów. Nie dziwi zatem fakt spadku oglądalności. Prawdopodobnie format nie odzyska już swojej pozycji na rynku. Smutne, ale prawdziwe.
Awatar użytkownika
Frydd

Frydd Nie Wrz 25, 2016 10:02 pm

Mimo spadku wynik jak dla mnie bardzo przyzwoity. Ja tam ten program bardzo lubię. Ogólnie kulinarne tematy są mi bardzo bliskie :)
Awatar użytkownika
Jacek

Jacek Pon Wrz 26, 2016 1:47 pm

Bałem się że z celebrytami to nie będzie już to co wcześniej z kucharzami z krwi i kości, ale źle nie jest. I chyba za to cenię Polsat. Nie robią badziewia. Dbają o widza. Jak przyzwyczają widza do poziomu, to już go potem trzymają.
Awatar użytkownika
Janek

Janek Pon Wrz 26, 2016 4:38 pm

Zdecydowanie wolę oglądać w tym czasie Hit Hit Hurra ;)
Awatar użytkownika
Robek

Robek Wto Wrz 27, 2016 2:56 pm

Co kto lubi. Ja jestem człowiek gotujący, żadnej kuchni się nie boję ;). No to oglądam Polsat, jak tylko są programy kucharsko-kulinarne. I powiem jeszcze, że można się z nich wiele nauczyć. I to mi głównie odpowiada.
Awatar użytkownika
Olgiert

Olgiert Wto Wrz 27, 2016 5:46 pm

Top Chef w tej wersji myślałem, że się nie przyjmie, a tu o dziwo świetna oglądalność. Ja mimo wszystko wolę oglądać w wersji poprzedniej. Uważam, że ten program jest jednym z najlepszych na rynku.
Awatar użytkownika
kozanostra1992

kozanostra1992 Czw Paź 06, 2016 2:13 pm

To, Azja Express i te wszystkie pseudoszows z TVP1 są chyba największymi badziewiami tej jesieni!!!
Awatar użytkownika
domino

domino Wto Paź 25, 2016 8:55 pm

k..wa co jest??? towarzystwo wzajemnej adoracji!!!! gwiazdy tańczą , śpiewają ,jeżdżą na łyżwach skaczą do wody....ŻEBY TO TOWARZYSTWO TO BYŁY FAKTYCZNIE GWIAZDY !!!!!!...ZASADA JEST TAKA..."gwiazdy (kolesie) zarobią my zarobimy a buraki przed telewizorem niech k..wa patrzą i płacą.....Ja tam programy kulinarne lubię ale wole popatrzeć na profesjonalistów niż jakieś pseudo gwiazdeczki...OGLADAJCIE SE TO SAMI .
Awatar użytkownika
geryy

geryy Śro Lis 02, 2016 11:01 pm

ta wersja to totalne nudy, wszędzie te same gemby
Awatar użytkownika
Jacek

Jacek Śro Lis 09, 2016 10:28 pm

Moim zdaniem sympatycznie wyszła ta edycja. Polsat wiedział co robi, decydując się na taki format i to był dobry strzał.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości