WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Lex
 

Towarzystwo Dziennikarskie apeluje do demonstrantów, by wszystkie media traktować z szacunkiem

Lex Pon Gru 19, 2016 12:09 am

A my swoje: "raz sierpem, raz młotem czerwoną chołotę"
Awatar użytkownika
@Lex
 

Re: Towarzystwo Dziennikarskie apeluje do demonstrantów, by wszystkie media traktować z szacunkiem

@Lex Pon Gru 19, 2016 12:28 am

Najpierw, trollu, naucz się polskiej ortografii!
Awatar użytkownika
andrzej
 

Re: Towarzystwo Dziennikarskie apeluje do demonstrantów, by wszystkie media traktować z szacunkiem

andrzej Pon Gru 19, 2016 1:51 am

Jakie aj waj niosłoby się przez mainstream, gdyby coś takiego spotkało kogoś z tvn czy gw. Wyobraźcie to sobie.
Awatar użytkownika
Yellow Submarine
 

Re: Towarzystwo Dziennikarskie apeluje do demonstrantów, by wszystkie media traktować z szacunkiem

Yellow Submarine Pon Gru 19, 2016 2:38 am

I spotyka, a kto spalił wóz TVNu ? Pomachali biednym dziennikarzom flagami i ci już się skarżą. A TVP jest skrajnie nieobiektywna. Od przejęcie mediów po wygranej PiSu mamy np. sytuację gdzie program prowadzi pro PiSowski dziennikarz, który przyszedł np. z czegoś ala TV Republika czy RM, czasami gośćmi są osoba z GazPol, wSieci(obłudy), a do tego niezależny doktorek...który jak się okazuje jest katolickim publicystą lub tylko...był w komitecie poparcia dla PiSu/Kaczyńskiego.
Za poprzedników media był zbyt mało ostre wobec PO i trochę za bardzo słodziły rządowi. Za to teraz robią to samo, ale dodatkowo w ogóle nie rozliczają rządu, są jak organ propagandowy PiSu. Ale co gorsza atakują każdego kto ma własne zdanie, inną niż oni i rząd PiSu opinię. Jad i manipulacja wylewają się z obecnej TVP i to aż przykre. Bo media zawsze za zagarniane przez polityków, ale to już zaczyna przypominać RT - które jak omawia sprawy samej Rosji...to jest skrajnie nieobiektywna. i TVP niestety czerpie od nich wzorce, coraz bliżej mediów nie publicznych, a państwowych znanych z PRLu.

PS Jak można było twierdzić, że to było zorganizowane przez opozycję ? Czy to ona ma większość ? Czy to ona zaplanowała zmiany w dostępie mediów do polityków w Sejmie ? Po co było to ruszać i to akurat teraz ? A może to PiS specjalnie podgrzewa atmosferę ? Może wiedzą, że budżet im się nie domyka i trzeba na kogoś zwalić kryzys jaki może zawitać, spadek PKB itd. Jak w Turcji...zamachowcy, puczyści, nie pomyśleli żeby zatrzymać polityków, rząd, samego Erdogana, a ten od początku nadawał na żywo w telewizji. Może i u nas to PiS planuje przewrót, aresztowania, masowe zwolnienia od policji przez służby po sądownictwo ? Czy to opozycja zaplanowała usunięcie Szczerby ? Trzeba było dać kare finansową i głosować. Czy to opozycja zaplanowała ograniczenia dla dziennikarzy ? I dlaczego PiS głosował bez kamer - klub się zebrał...sam...zamknięte drzwi, a potem nagle 2 minuty żeby reszta mogła przyjść na małą salkę. To jest demokracja wg PiSu, to są te lepsze standardy ? Sami dają powody, przecież nawet osoba bez konkretnych sympatii politycznych czy głosująca na PiS widzi po ustawach o zgromadzeniach, mediach w Sejmie, że PiS odbiera wolności obywatelom.
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości