WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Eryk

Toya z najszybszym internetem stacjonarnym, T-Mobile najlepszy w sieciach mobilnych

Eryk Wto Sie 15, 2017 9:41 pm

Warto podkreślić, że Plus w zeszłym miesiącu zanotował najmniejszy spadek szybkości netu! Inni operatorzy mobilni mieli znacznie większy.
Awatar użytkownika
uke

Re: Toya z najszybszym internetem stacjonarnym, T-Mobile najlepszy w sieciach mobilnych

uke Czw Sie 17, 2017 1:27 pm

Akurat w mobilnym necie te różnice są dość małe. Bardziej mi zależy na zasięgu i mam zasięg plusa w a2mobile
Awatar użytkownika
musik

Re: Toya z najszybszym internetem stacjonarnym, T-Mobile najlepszy w sieciach mobilnych

musik Pon Sie 21, 2017 7:26 pm

"uke" napisał(a): Akurat w mobilnym necie te różnice są dość małe. Bardziej mi zależy na zasięgu i mam zasięg plusa w a2mobile
no jeśli chodzi o net mobliny to mega opcja
Awatar użytkownika
jazz

jazz Wto Sie 22, 2017 12:32 pm

A stosowałeś to już jako hot spot? jak sobie radzi?
Awatar użytkownika
ukej

ukej Nie Sie 27, 2017 10:14 pm

"jazz" napisał(a): A stosowałeś to już jako hot spot? jak sobie radzi?
na potrzeby YT i przeglądania neta całkiem spoko
Awatar użytkownika
patrycjusz

patrycjusz Sob Wrz 02, 2017 11:53 am

"ukej" napisał(a):
"jazz" napisał(a): A stosowałeś to już jako hot spot? jak sobie radzi?
na potrzeby YT i przeglądania neta całkiem spoko
Dzięki, właśnie byłem ciekaw jak to sobie radzi. Choć w sumie w tej cenie to grzech nawet nie spróbować, bo przecież po miesiącu można zrezygnować nawet
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość