WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Yogidługonogi

„TP” o okładce „W Sieci” z ks. Bonieckim jako diabłem: prawicowy tabloid z wiarą bez rozumu

Yogidługonogi Pon Sie 26, 2013 11:49 pm

Ksiądz Boniecki sam się stabloidyzował, próbując zwiększyć sprzedaż swojego obumierającego pisma. Czy kogoś nawrócił? Wątpię, ale chętnie dowiem się, że się mylę. TP jest słyszalny o tyle, o ile zacytuje go GazoWnia albo WSI24. Smutne.
Awatar użytkownika
Mike

Re: „TP” o okładce „W Sieci” z ks. Bonieckim jako diabłem: prawicowy tabloid z wiarą bez rozumu

Mike Wto Sie 27, 2013 5:35 am

Czy to ten sam Graczyk którego wywalili z Gazety Wyborczej?
Awatar użytkownika
m1

Re: „TP” o okładce „W Sieci” z ks. Bonieckim jako diabłem: prawicowy tabloid z wiarą bez rozumu

m1 Wto Sie 27, 2013 7:19 am

a czego się spodziewać po specjalistach od lizania prezia?
Awatar użytkownika
ter

ter Wto Sie 27, 2013 7:33 am

Okładka super - szkoleniowa
Awatar użytkownika
privat

privat Wto Sie 27, 2013 8:29 am

Boniecki "świadomie nie służy dobru, ale złu" - i to jest prawda.
Awatar użytkownika
janka

janka Wto Sie 27, 2013 8:41 am

i kto to mówi?
Awatar użytkownika
Sebastian

Sebastian Wto Sie 27, 2013 9:17 am

A co na to wielebny Episkopat?? Przecież W sieci obraża uczucia religijne??? Za pewne nic!!!!!
Awatar użytkownika
Król owsików

Król owsików Wto Sie 27, 2013 9:21 am

Róbta co chceta - do piekła pójdzieta!
Awatar użytkownika
Daredevil

Daredevil Wto Sie 27, 2013 9:41 am

Okładka świetnie oddaje to, co robi Boniecki. A ujadanie kłamczuszki Kolendy tylko mnie upewnia w tym, że okładka trafia w sedno. Idę do kiosku po "W sieci".
Awatar użytkownika
fg

fg Wto Sie 27, 2013 9:46 am

Ha ha ha ha! Uderz w stół, a nożyce się odezwą! Katolewica i Kolenda z "Piłkarze zjedli śniadanie". Widział kto księdza Bonieckiego w sutannie?
Awatar użytkownika
ja

ja Wto Sie 27, 2013 9:50 am

W sieci smialo sie z okladek newsweeka...a tu prosze dokladnie to samo...
Awatar użytkownika
ojczulek satanisty

ojczulek satanisty Wto Sie 27, 2013 10:42 am

Niech Kolenda zaapeluje o ekskomunikę… A Ci idioci jeszcze robią reklamę papierowemu księżulkowi.
Awatar użytkownika
phi-lip

phi-lip Wto Sie 27, 2013 11:19 am

D.N.O
Awatar użytkownika
FanDruku

FanDruku Wto Sie 27, 2013 12:03 pm

Tygodnik W sieci wzoruje się Newsweeku który co tydzień szokuję okładką, ale treść artykułów jest lepsza.
Awatar użytkownika
Pan Adam

Pan Adam Wto Sie 27, 2013 1:53 pm

A czy mógłby ktoś przypomnieć co mówiła Kolenda-Zaleska kiedy Lis(odup) TuSSeka dawał na okładkę "Newsweeka" dziecko robiące loda księdzu? Było coś o przekraczaniu granic?
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości