WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
JA

Re: Transakcje cypryjskich spółek Rafała Brzoski wśród Pandora Papers. Brzoska: tekst jest rażącą manipulacją

JA Pon Paź 04, 2021 10:35 am

On zarabia na bezpodstawnych dopłatach do paczek
Awatar użytkownika
Zenon Bombalina

Re: Transakcje cypryjskich spółek Rafała Brzoski wśród Pandora Papers. Brzoska: tekst jest rażącą manipulacją

Zenon Bombalina Pon Paź 04, 2021 11:15 am

Ten na zdjęciu to Redbad Klynstra?
Awatar użytkownika
Fik

Fik Pon Paź 04, 2021 12:22 pm

Cóż brązowa paczka wypadła z wentylatora i ochlapała kryształowego Brzózkę
Awatar użytkownika
Pogoda

Pogoda Pon Paź 04, 2021 8:55 pm

On w oświadczeniu informuje że podejmie kroki prawne wobec wszystkich nierzetelnych dziennikarzy. To ja zgłaszam panią pogodynkę która mówiła że będzie 19 stopni a było 21.
Awatar użytkownika
P

P Pon Paź 04, 2021 10:03 pm

Aha a jak Kowalski/Kowalska zarabia 2500-3500zł to też może płacić podatki na Cyprze ? Jak widać są równi i równiejsi, wielki biznes ma najlepsze prawnie sposoby żeby się wyłgać z płacenia podatków, czas z tym skończyć.
Awatar użytkownika
Listonosz

Listonosz Wto Paź 05, 2021 9:06 am

Z metra cięty, ale jaki obrotny :D
Awatar użytkownika
Wyborowy

Wyborowy Wto Paź 05, 2021 11:17 am

„Nierzetelny materiał w wyborczej”?? No to podpadziocha na maxa, poleci z komina wprost na wentylator, smutne ale prawdziwe, tego się nie robi śmietance towarzystwa
Awatar użytkownika
Gość

Gość Wto Paź 05, 2021 6:36 pm

Tak wierzymy, to musiała być baaaaaaaaaaaaaaaaardzo trudna do uniknięcia podatku transakcja w Rosji ;))) Mam nadzieję, że skarbówka dobierze im się kiedyś do tyłka.
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości