[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Trójka: Jerzy Sosnowski niesłusznie ukarany naganą?

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
hasior
 

Trójka: Jerzy Sosnowski niesłusznie ukarany naganą?

hasior Śro Lip 21, 2010 6:42 am

Jurek, po co ci to? No, chyba że będziesz nowym dyro albo prezio. To sorki.
Awatar użytkownika
Wendy
 

Re: Trójka: Jerzy Sosnowski niesłusznie ukarany naganą?

Wendy Śro Lip 21, 2010 10:00 am

Po takiej głupiej zabawie Jurek na pewno nie będzie szefem trójki. No chyba że bierze przykład z rządu i stosuje zasadę po mnie choćby potop. To wtedy ma sens.
Awatar użytkownika
słuchacz był
 

Re: Trójka: Jerzy Sosnowski niesłusznie ukarany naganą?

słuchacz był Śro Lip 21, 2010 11:20 am

Związkowiec nic dobrego dla firmy nie zrobi. W dodatku paskudzi w swoje gniazdo.
Cenię go jako prowadzącego program, ale szacunku do człowieka ubywa po takim politykowaniu kontra swojemu pracodawcy. Jeśli jest tak źle jak pisze i nie jest zadowolony, to niech pokaże jakim jest bezkompromisowym człowiekiem i zmieni firmę. Będzie najszczęśliwszy.
Awatar użytkownika
gkalewski
 

Re: Trójka: Jerzy Sosnowski niesłusznie ukarany naganą?

gkalewski Śro Lip 21, 2010 1:13 pm

Szkoda, że nie zawiadomiliście Amnesty International, Trybunału w Hadze, i unijnego Prokuratora Generalnego!!! Jest tyle ważniejszych spraw: 75% ludzi nie korzysta z dóbr kultury, bo ich nie stać", wykluczenia w metropoliach sięgają 47% (takie liczby wykazała "Ankieta - jakość życia w metropoliach", a dzisiaj "GW", że Komisja Unijna ds. Zdrowia - wykazała w swoim raporcie "obniżenie się długości życia w Polsce - o 4 do 5 lat (jesteśmy jedynym krajem z nowounijnych, którego ten problem dotyczy!!!)
Awatar użytkownika
basiaa
 

Re: Trójka: Jerzy Sosnowski niesłusznie ukarany naganą?

basiaa Śro Lip 21, 2010 5:31 pm

Związek od pół roku próbował się dogadać z zarządem. I pan Jerzy ma rację: tam nie ma z kim rozmawiać. Mieli restrukturyzować, oszczędzać, walczyć o słuchalność. O słuchalności już wiemy dużo: badania robi ta firma która tak nawaliła w ostatnich wyborach. Nie ma też możliwości sprawdzenia jak to wygląda w poszczególnych dniach i godzinach. Czyli wiemy, że nic nie wiemy. Ze zwolnieniami zarząd czeka nie wiadomo na co. Mieli zwolnić 500 osób a zamiast tego przyjęli 200. Oczywiście większość przyjętych to znajomi znajomych i bezrobotni dziennikarze o poglądach bliskich koalicji medialnej PiS-SLD. Ramówka Trójki jest cała poprzetykana amatorskimi gniotami. Nie oszczędzono nawet Klubu Trójki. Rozrywka w Trójce to tylko 4 godziny w tygodniu. Też trzeba było godzinę zabrać, by swoje żale do świata na antenie mogli wylewać Ławrynowicz Wolski i Pietrzak. Razem we trzech mają już prawie 200 lat. A młodzi dziennikarze wychowani w Trójce odejdą sami lub zostaną zwolnieni we wrześniu. A cała historia z Sobalą? Przecież od początku było wiadomo, że facet nie nadaje się do pracy w grupie i nigdy się z inteligentnym zespołem nie dogada. A skrócenie programu o trzy godziny? Tak więc to raczej zarząd powinien podać się do dymisji. Redaktorzy są u siebie.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości