[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Trójka nowym liderem słuchalności w Warszawie. VOX FM tuż za podium

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Adamm11

Trójka nowym liderem słuchalności w Warszawie. VOX FM tuż za podium

Adamm11 Pon Lut 22, 2016 12:19 am

Zetka ! Nie poddawajcie się jestem z wami, mimo kryzysu sluchalnosci, wierze ze będzie lepiej, odbijecie Warszawę, Łódź, Częstochowę i inne miasta tylko dbajcie o słuchaczy, czekam na Letnia Trasę Koncertowa i letnia ramowkę :) Wiem ze może niektórzy tutaj Radia ZET nie lubią i będą się śmiać ze w Warszawie stracilisciło ono pozycję lidera, ale to moje zdanie, jestem fanem Zetki i kibicuje jej na przyszłość :)
Awatar użytkownika
Marcin D

Re: Trójka nowym liderem słuchalności w Warszawie. VOX FM tuż za podium

Marcin D Pon Lut 22, 2016 7:28 am

Aż trudno uwierzyć że Zetka po kilkunastoletniej obecności na "jedynce" w stolicy tak gwałtownie spada na drugą pozycję. Cóż lizusostwo i upolitycznienie nie popłaca. Gratulacje dla Trójki, której słuchalność cały czas rośnie nie tylko w Warszawie ale i w całym kraju.
Awatar użytkownika
Kozik

Kozik Pon Lut 22, 2016 8:03 am

I pękła bańka pt.Bastion.Co teraz panie Pasza? Tylko disco polo chyba was uratuje.Trójka kasy nie rozdaje a jest pierwszą.Czas chyba na zmiany.
Awatar użytkownika
Szymon

Szymon Pon Lut 22, 2016 9:41 am

A może by tak na częstotliwości Zetki wpuścić Planetę? Jak po bandzie, to na całego.
Awatar użytkownika
fidel

fidel Pon Lut 22, 2016 10:36 am

nie chcę być złośliwy, bo leżącego się nie kopie, jednak jedyna dobra rada dla zety jest taka: wykopać 80% niby radiowców i zatrudnić sensownych ludzi z doświadczeniem i zakończyć te nudne korpo gadki! bo, francuz narazie stoi ale niebawem francuz stanie, zapłacze i się wk...i.
Awatar użytkownika
Piotr

Piotr Pon Lut 22, 2016 10:41 am

A zet gold juz niżej niż rozgłośnia z Torunia ? Brawo żurawia. Przeprosić musicie słuchaczy planety- najwyższą pora to uczynić.
Awatar użytkownika
marija

marija Pon Lut 22, 2016 11:19 am

Sukces Trójki cieszy. Jak widać można z sukcesem robić niegłupie radio dla wymagających słuchaczy. Co likwidatorom radia PIN dedykuję choc oni i tak tego zapewne nie zrozumieją
Awatar użytkownika
Krasawica

Krasawica Pon Lut 22, 2016 11:42 am

A u-boot Zet po chwilowym wychynięciu na powierzchnię znowu postanowił się z-anurzyć. Przykro patrzeć, trudno wytrzymać, słuchać się nie daje. Ból, bul, bul.
Awatar użytkownika
Sebastian

Sebastian Pon Lut 22, 2016 4:57 pm

Radio Zet nie poddawaj się !!!
Awatar użytkownika
Adamm11

Adamm11 Pon Lut 22, 2016 5:46 pm

"Sebastian" napisał(a): Radio Zet nie poddawaj się !!!

Myślę że to chwilowy kryzys i wkrótce Zetka się podniesie :)
Awatar użytkownika
CDF

CDF Śro Lut 24, 2016 9:31 am

To słuchacze i na Myśliwieckiej mlaskają. Jacy to wspaniali jesteśmy, jacy inteligentni. Prawda jest taka, że Trójka również zaczyna mdlić przy dłuższym słuchaniu jak ZET czy RMF.
Awatar użytkownika
Jotka

Jotka Czw Lut 25, 2016 10:23 am

To siła bezwłądności, ktora pchnęla Trójkę na pierwszą pozycję. nie wierzę żeby się utrzymała po tak drastycznej zmianie jakości informacji. publicystyka jest niewiarygodna i ja ale też wielu moich znajomych w wieku 50+ przełączylo Trójke na RMF FM, szczególnie w godzinach porannych, bo wtedy to już nie da się sluchac Trójkowego bełkotu
Awatar użytkownika
Jotka

Jotka Czw Lut 25, 2016 10:27 am

To siła bezwładności, ktora pchnęla Trójkę na pierwszą pozycję. nie wierzę żeby się utrzymała po tak drastycznej zmianie jakości informacji. publicystyka jest niewiarygodna i ja ale też wielu moich znajomych w wieku 50+ przełączylo Trójke na RMF FM, szczególnie w godzinach porannych, bo wtedy to już nie da się sluchac Trójkowego bełkotu
Awatar użytkownika
Kuba

Kuba Śro Mar 09, 2016 1:03 am

Antyradio po zmianie ramówki poleci mocno w dół. Poranna audycja odstraszyła słuchaczy.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości