[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Trójka straciła ponad połowę słuchalności wśród kadry zarządzającej, AntyRadio liderem wzrostów

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Damian

Trójka straciła ponad połowę słuchalności wśród kadry zarządzającej, AntyRadio liderem wzrostów

Damian Sob Lip 10, 2021 7:42 am

Nie ma takiego radia Trójka, jest program trzeci Polskiego Radia, słaba stacja z kilkoma całkiem dobrymi audycjami i całą resztą audycji prowadzonych głównie przez red. Ciechańskiego, właściwie to jego radio i jego odpowiedzialność za wyniki bo ma audycje 7 dni w tygodniu… szkoda czasu na PR3, po roku prawie nikt ich już i tak nie słucha, lepiej pisać o innych radiach
Awatar użytkownika
Brak słów

Re: Trójka straciła ponad połowę słuchalności wśród kadry zarządzającej, AntyRadio liderem wzrostów

Brak słów Sob Lip 10, 2021 7:45 am

Ja przetrwałam i wytrwałam naprawdę ile się dało, ale dyskotekowe hity puszczane przez pseudorockmana to już było dla mnie za dużo… w Trójce nie ma już nic…
Awatar użytkownika
Trójka jest

Re: Trójka straciła ponad połowę słuchalności wśród kadry zarządzającej, AntyRadio liderem wzrostów

Trójka jest Sob Lip 10, 2021 7:46 am

dzisiaj parodią radia, jest nawet parodią samej siebie nawet z najgorszego okresu za Laskowskiego, takiego dna muzycznego nie było nigdy… spice girls i boney m
Awatar użytkownika
Odsłuchane

Odsłuchane Sob Lip 10, 2021 7:52 am

Polecam portal odsluchane.eu mozna sprawdzić co gra kazda stacja w Polsce i porównać… trójka w kółko katuje te same kawałki, do tego w pierwszej dziesiątce Lanberry i Sanah, szanuję te artystki ale jak to się ma do dawnej trójki
Awatar użytkownika
Sylwek

Sylwek Sob Lip 10, 2021 7:55 am

Pomyśleć, że kiedyś jak ktoś mówił, że słucha Trójki to coś znaczyło… dzisiaj to obciach i wstyd
Awatar użytkownika
Radiota

Radiota Sob Lip 10, 2021 7:57 am

Bardzo proszę o artykuły o prawdziwych fenomenach radiowych tj Rockserwis.fm - to jest genialne radio, Kirmuć Kosiński, Gołyźniak i wielu innych społecznie z szacunku do rocka robią audycje… pełen szacun
Awatar użytkownika
Utb

Utb Sob Lip 10, 2021 8:05 am

Do tej pory wciąż ta sama oprawa muzyczna i dżingle. Czy ktoś w końcu wpadnie i to zmieni po wielu latach?
Nie wspomnę o zawartości radyjka. Miałkie puste treści bez klimatu i przyciągania do słuchania.
Non stop powtarzana ta sama muzyka. Widać komercyjni Ciechanski i Lazar rządzą...
Awatar użytkownika
Adam

Adam Sob Lip 10, 2021 8:38 am

Odszedłem od Trójki przed rokiem za RNŚ, potem 357, nie do końca mi to odpowiada, więc wróciłem do Trójki z ciekawości jak to teraz z dystansu, z perspektywy czasu brzmi… słuchałem non stop przez cały czerwiec… po tygodniu już miałem dość, ale postanowiłem wytrwać do końca miesiąca… z ulgą już nie słucham… i raczej już nie wrócę… nie usłyszałem ani jednej ciekawej audycji… ani jednej… njako tako Grabkowski i Tomaszuk… i kto to jest ten Ciechański ? Jest tam ciągle, on tam mieszka i przy okazji pełni dyżur przy mikrofonie jak nie przyjdzie nikt do pracy? Cały desant ludzi z TVP Info… dyskoteka w sobotę…. co to jest ? Dramat totalny
Awatar użytkownika
Ewa

Ewa Sob Lip 10, 2021 9:46 am

Raport . mediów to jak raport z TVP. Dziękuję, postoje. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Stanisław D.

Stanisław D. Sob Lip 10, 2021 11:13 am

Ja i moji koledzy, kturzy też są prezesami, słuchamy. Puszczamy i po polowaniu, i gdy mamy zjazdy. Dobra muzyka, bez tego wcześniejszego żępolenia i zadęcia prowadzących.
Awatar użytkownika
Refleksja

Refleksja Sob Lip 10, 2021 11:47 am

I właśnie takich słuchaczy (jak koment powyżej) ma teraz Program 3 PR. Nic dodać nic ująć :)
Awatar użytkownika
Ewex

Ewex Sob Lip 10, 2021 11:53 am

Raport . mediów to jak raport z TVP. Dziękuję, postoje. Pozdrawiam.

Jaka szkoda, że podobnie nie myślała pani Kamińska zwalniając że stanowiska dyrektora Trójki p. Kube S. , podając za powód niską słuchalność stacji opublikowaną przez WP.
Awatar użytkownika
Milk

Milk Sob Lip 10, 2021 12:10 pm

Trójka będzie traciła, dopóki tam będzie Ciechański i wszystkie spady z TVRepublika. Pato-dziennikarstwo bo inaczej się tego nie da nazwać. Zerowe: warsztat, poziom intelektualny, kreatywność. Grzesiuk tak chętnie wywoływany w grobie się przewraca - między prostotą a prostactwem jest spora przepaść...
Awatar użytkownika
Tom

Tom Sob Lip 10, 2021 2:01 pm

Trójka już nie ma nic do stracenia, już wszystko straciła. Po tylu MILIONACH (!!!) artykułów na ..., że jest non stop spadek Trójki i tak k. do z.
Nie ma już nawet PR3 tak jak większości tu pasuje Trójkę nazywać (na szczęście tylko tu). Nie ma już, bo ... tak chce i reszta ich pochlebców.
Awatar użytkownika
wera

wera Sob Lip 10, 2021 3:31 pm

"Trójka jest" napisał(a): dzisiaj parodią radia, jest nawet parodią samej siebie nawet z najgorszego okresu za Laskowskiego, takiego dna muzycznego nie było nigdy… spice girls i boney m

Za to w 357 u Niedźwieckiego bywa grana Santor i Kunicka. Fajnie, co?
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości