[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Trójka z czwartym szefem w ciągu roku. "Tego radia już nie ma, zostały nadajniki i studia"

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Laufer

Trójka z czwartym szefem w ciągu roku. "Tego radia już nie ma, zostały nadajniki i studia"

Laufer Czw Mar 18, 2021 7:40 am

Pucz to winni zrobić redaktorzy w roku 2015.
Awatar użytkownika
wiem to

Re: Trójka z czwartym szefem w ciągu roku. "Tego radia już nie ma, zostały nadajniki i studia"

wiem to Czw Mar 18, 2021 7:43 am

Wierne pokolenie dawnej Trójki to grupa szykująca się do domów starości i na tamten świat. Oni zresztą poszli sobie za swoimi idolami z PRL do RNŚ i 357.

30-latków przyciągnąć to zadanie na lata. NA LATA.

Na razie zgliszcza i smród. I dłuuuugo tak będzie.
Awatar użytkownika
jowita

Re: Trójka z czwartym szefem w ciągu roku. "Tego radia już nie ma, zostały nadajniki i studia"

jowita Czw Mar 18, 2021 7:46 am

"wiem to" napisał(a):

Wcale nie. Można zmienić profil na rapowy i hip-hopowy. Wywalić publicystykę, a wiadomości skrócić do 2 minut i nadawać je w luzackim języku.
I taka stacja przyciągnie młodziaków w pół roku. Nie ma bowiem ogólnopolskiej stacji muzycznej dla tych półmózgów.
Awatar użytkownika
Anna

Anna Czw Mar 18, 2021 7:51 am

Jestem bardzo ciekawa co na to wszystko Aga jak to obserwuję?
Awatar użytkownika
animowany

animowany Czw Mar 18, 2021 7:52 am

Jolanta Z założenia takim radiem było BiS, a później Czwórka. Przypominam, że to radio nadal istnieje i nadaje w internecie. Fale fm po Czwórce zasiliły Propagande24.
Awatar użytkownika
jolka

jolka Czw Mar 18, 2021 8:06 am

"animowany" napisał(a): Jolanta Z założenia takim radiem było BiS, a później Czwórka. Przypominam, że to radio nadal istnieje i nadaje w internecie. Fale fm po Czwórce zasiliły Propagande24.

Żadna z tych stacji nie była wyłącznie hip-hopowo-rapowa. Mnie odrzuca od tej niby-muzyki, ale jeśli ktoś chce przyciągnać 30-latków zamiast emerytów w wieku Kaczkowskiego, to innej drogi nie widzę. Oczywiście mówimy tu o taki przyciągnięciu, że Trójka będzie miała choć 10 proc. słuchalności.
Awatar użytkownika
sandra

sandra Czw Mar 18, 2021 8:10 am

"jolka" napisał(a):
"animowany" napisał(a): Jolanta Z założenia takim radiem było BiS, a później Czwórka. Przypominam, że to radio nadal istnieje i nadaje w internecie. Fale fm po Czwórce zasiliły Propagande24.

Żadna z tych stacji nie była wyłącznie hip-hopowo-rapowa. Mnie odrzuca od tej niby-muzyki, ale jeśli ktoś chce przyciągnać 30-latków zamiast emerytów w wieku Kaczkowskiego, to innej drogi nie widzę. Oczywiście mówimy tu o taki przyciągnięciu, że Trójka będzie miała choć 10 proc. słuchalności.

Oczywista oczywistość. Tylko garstka młodych wie w ogóle o jakimś Piterze Gejbrielu i innych Dżenesisach. Dla przytłaczającej większości młodych TO NIE ICH ŚWIAT. I nigdy to ich świat już nie będzie.
Awatar użytkownika
kolis

kolis Czw Mar 18, 2021 8:25 am

"jowita" napisał(a):
"wiem to" napisał(a):

Wcale nie. Można zmienić profil na rapowy i hip-hopowy. Wywalić publicystykę, a wiadomości skrócić do 2 minut i nadawać je w luzackim języku.
I taka stacja przyciągnie młodziaków w pół roku. Nie ma bowiem ogólnopolskiej stacji muzycznej dla tych półmózgów.

I tak bym nie słuchał. I wielu innych też. Streaming lepszy, bo słucham co chcę, a nie co mi ktoś narzuci.
Awatar użytkownika
Zed

Zed Czw Mar 18, 2021 8:36 am

Pierwszą osobą jest Graczak, dopóki on będzie w tym radio, dopóty będzie się ono wpisywać w tępą partyjną propagandę i będzie odrzucać ludzi myślących, a mniej myślący nie przyjdą, bo wolą eskę i rmf, jeżeli ktoś szuka w radiu więcej niż tylko muzyczki w tle to wspomniany pan plus Ciechan go odrzucą już o poranku, a poranki w radiu są najważniejsze
Awatar użytkownika
dabfan

dabfan Czw Mar 18, 2021 8:40 am

@jowita. Hip hop. A co my jesteśmy murzynkami że mamy ich gangsterskiej muzyki sluchac. Nigdy
Awatar użytkownika
...

... Czw Mar 18, 2021 8:43 am

Żeby przyciągnąć trzydziestolatków samą muzyką, trzeba wygrać konkurencję nie z 357 i Nowym Światem, tylko z serwisami streamingowymi. Jeżeli taki pomysł na siebie miałoby mieć linearne radio, to zdrowia życzę.
Awatar użytkownika
Nocny marek

Nocny marek Czw Mar 18, 2021 8:47 am

To nawet nie są zgliszcza po pożarze, jaki wznieciła nasza kochana prezes Agnieszka. Pan dyrektor Michał był tylko zwykłym pionkiem w tej głupkowato rozegranej grze, a tym gorzej dla niego. Jak prezes Agnieszka koniecznie chce robić nową trójkę, to niech robi ją sama. Jedyne, co dobrego zrobiła, to obecna oprawa jedynki.
Awatar użytkownika
Nocny marek

Nocny marek Czw Mar 18, 2021 8:50 am

To już nawet nie są zgliszcza po pożarze, który wznieciła nasza kochana prezes Agnieszka. Pan Michał był tylko pionkiem w tej głupkowato rozegranej grze. Jeśli natomiast pani prezes Agnieszka chce robić nową trójkę, to niech robi ją w pojedynkę. Jedyne, za co mogę pochwalić prezes Agnieszkę, to obecna oprawa muzyczna radiowej Jedynki.
Awatar użytkownika
Seattle

Seattle Czw Mar 18, 2021 8:53 am

A co były prezes eski ma do Trójki?

Sorki, ale mam gdzieś kto jest dyrektorem, jesli są takie osoby jak Grabkowski i puszczają Type o Negative - przypominam, że ta kapela była ostatnio u Kaczkowskiego w sobotę latem 2000 roku. A utwór Black no 1 jest super (to i tak mało powiedziane) .

Mógłbym wymienić liste innych redaktorów muzycznych i niemuzycznych i to co jest grane, co jest omawiane w klubach ale nie mam czasu. Gadanie jakiegoś no name z konkurencyjnej eski to jest typowe :nie słucham, ale wiem, że jest źle. Może ten człowiek intelektualnie nie dojrzał do Trójki i jej muzyki i słowa? Zapewne.

I oczywistym bedzie, że spadki bedą. Część ludzi miała gdzieś muzyke a kochała bąkanie Bery, Manna, Stelmiego. Część osób miała poglądy na lewo od GW i odeszli do RNS.
Awatar użytkownika
remoos

remoos Czw Mar 18, 2021 8:55 am

Funkcjonariuszka Kamińska wzorcowo wykonała polecenie PiS-u, aby ostatni w miarę wolny przyczółek Polskiego Radia zutylizować. I tyle. Naprawdę u młotków z tej partii nie ma znaczenia, że jest jakaś legenda Trójki, słynni dziennikarze etc. Trzeba było zmiażdżyć ostanią niszę jako takiej wolności słowa w Polskim Radiu i to dokonano tego w kilka miesięcy popisowo.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości