[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Trójka zmienia ramówkę, więcej polskich debiutantów i piosenki aktorskiej

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
MaxiKaz

Re: Trójka zmienia ramówkę, więcej polskich debiutantów i piosenki aktorskiej

MaxiKaz Śro Lut 03, 2021 2:01 pm

Każdy pomysł na wymiatanie resztek jest dobry. Poprzednie się sprawdziły, więc jest szansa, że i ten chwyci.
Awatar użytkownika
Michas

Michas Śro Lut 03, 2021 2:21 pm

Może to dobrze, ze rozwaliła to radio, i rozgoniła tych psychofanów, a teraz stworzy normalne radio, dla młodych, ale nie tych 50+ tylko tak zeby juz od liceum chciano słuchac trójki, a nie jak ja teraz (29 lat) czułem ze to smutne, przegadane radio dal dziadków. TO moje zdanie, mam prawo, prosze nie obrażajcie mnie.
Awatar użytkownika
bodo

bodo Śro Lut 03, 2021 4:17 pm

"hmm" napisał(a):
"maktostaki " napisał(a): Wszystkie zawłaszczone przez pis media są bojkotowane przez Artystów. Występują tam tylko miernoty, tzw. rzemieślnicy i nieudacznicy

No popatrz a TVP wciąz jest liderem oglądalnosci

Dzięki TURECKIM i UKRAIŃSKO-ROSYJSKIM serialom głównie...
Awatar użytkownika
ejże

ejże Śro Lut 03, 2021 7:47 pm

"Michas" napisał(a): Może to dobrze, ze rozwaliła to radio, i rozgoniła tych psychofanów, a teraz stworzy normalne radio, dla młodych, ale nie tych 50+ tylko tak zeby juz od liceum chciano słuchac trójki, a nie jak ja teraz (29 lat) czułem ze to smutne, przegadane radio dal dziadków. TO moje zdanie, mam prawo, prosze nie obrażajcie mnie.

Nie wiem, czy wiesz, ale zwykle żeby coś zbudować, wcale nie trzeba najpierw czegoś zniszczyć. Czwórka mogła być licealno-studencka bez krzywdy Trójki. Że już nie wspomnę o tym, że nawet starzec tak zgrzybiały jak pięćdziesięciolatek nie jest powoli układającym się trumnie podgatunkiem podczłowieka i ma prawo do swojego radia. Świat nie musi być skrojony wyłącznie pod potrzeby licealistów.
Awatar użytkownika
Łukasz

Łukasz Śro Lut 03, 2021 8:19 pm

Karnawał błazenady w Polskim Radiu trwa w najlepsze. Ktoś chce się jeszcze tam reklamować?
Awatar użytkownika
atena

atena Śro Lut 03, 2021 9:04 pm

"Mike" napisał(a):
Chciałbym zdementować też plotki, jakobym miał poprowadzić audycje w sobotnie wieczory. Nie było nawet takich propozycji ze strony dyrekcji.

Dzięki Bogu.
Awatar użytkownika
beaker73

beaker73 Śro Lut 03, 2021 11:16 pm

Dalej twardo "orzą" konkurencję. Tak ostro orzą, że zakopali się już pod ziemię.
Awatar użytkownika
Jaro

Jaro Śro Lut 03, 2021 11:22 pm

"zwiadowca" napisał(a): @Jaro
Prościej słuchać radia z internetu. Podłączam telefon do radia w samochodzie, głośników w domu czy słuchawek za pomocą kabla lub bluetooth i po problemie. DAB+ oznacza zmianę radia w samochodzie, kupno radia do domu itd. Daj pan spokój...

Nie, nie prościej. Jadąc samochodem włączam radio i po prostu słucham...
Awatar użytkownika
Franek bezKimono

Franek bezKimono Śro Lut 03, 2021 11:47 pm

A gdzie zapowiadany nowy lifestylowy program Malgoski która zwolniona z porankow z Ciechanem?!?, a gdzie ci nowi znani prezenterzy z innych stacji radiowych, co to podobno ochoczo mieli przejść do Trujki?!? Miało być ciekawe radio z muzyką rockową, a zapowiadacie piosenkę aktorską?!? JA WYSIADAM!!!
Awatar użytkownika
cyrk

cyrk Czw Lut 04, 2021 12:18 am

"Franek bezKimono" napisał(a): A gdzie zapowiadany nowy lifestylowy program Malgoski która zwolniona z porankow z Ciechanem?!?, a gdzie ci nowi znani prezenterzy z innych stacji radiowych, co to podobno ochoczo mieli przejść do Trujki?!? Miało być ciekawe radio z muzyką rockową, a zapowiadacie piosenkę aktorską?!? JA WYSIADAM!!!

:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Awatar użytkownika
qewre

qewre Czw Lut 04, 2021 12:25 am

"towarzysz" napisał(a): Kamińska zapraszała do Trujki "młodych, zdolnych, nawet tylko chcących" Przybyli Ciechan i Małgosia. Ciekawe jacy to wybitni muzycy przybędą?!! Buhaha...

Bracia Golec z Pospieszalskimi
Awatar użytkownika
znudzony

znudzony Czw Lut 04, 2021 10:24 am

"Jarko" napisał(a): Obecna Trójka jest świetna. Nie ma sapania kodziarskiego. Długo trzeba będzie budować po tych co Trójkę upolitycznili i zaangazowali w wiece Komorowskiego, A o ich lewoskręcie niech świadczy to, że reklamują sie na stronach Gazety Wyborczej. I najlepsze jest to, że część Konfederatów i o zgrozo = wyborców PiS za te reklamy placą rzucając się im na na Patronite

Rany, znowu te wiece Komorowskiego. Brakuje jeszcze czekoladowego orła, TW i innych oklepanych wątków. Za niedługo powstaną bazy na Marsie, a tu ciągle to samo.Ileż można, litości!!
Awatar użytkownika
Serenada

Serenada Czw Lut 04, 2021 10:57 am

Jak piosenka aktorska i młode talenty, to zapewne chodzi o Jakimowicza?
Awatar użytkownika
taktak

taktak Czw Lut 04, 2021 11:12 am

"Jarko" napisał(a): Obecna Trójka jest świetna. Nie ma sapania kodziarskiego. Długo trzeba będzie budować po tych co Trójkę upolitycznili i zaangazowali w wiece Komorowskiego, A o ich lewoskręcie niech świadczy to, że reklamują sie na stronach Gazety Wyborczej. I najlepsze jest to, że część Konfederatów i o zgrozo = wyborców PiS za te reklamy placą rzucając się im na na Patronite

Marna prowokacja, kiepski żart.
Awatar użytkownika
Bigmo

Bigmo Czw Lut 04, 2021 12:20 pm

Bosz, ktoś tego jeszcze słucha?
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości