WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
StopAuchan

„Trup nadziewany kulą” - w sklepach Auchan etykiety o inwazji Rosji na Ukrainę

StopAuchan Pon Kwi 11, 2022 5:39 pm

Nie kupuję w Auchan. Już nigdy!!!
Awatar użytkownika
Sceptyk

Re: „Trup nadziewany kulą” - w sklepach Auchan etykiety o inwazji Rosji na Ukrainę

Sceptyk Pon Kwi 11, 2022 5:46 pm

Przecież to jest do sprzątnięcia w minutę. Artysta niech swoją sztukę wystawia w galerii jak sobie znajdzie sponsora. Może się jeszcze zdąży wylansować na tej wojnie, chociaż wątpię. Promocja na . Mediach to raczej wszystko, na co może liczyć.
Awatar użytkownika
Sceptyk 2

Re: „Trup nadziewany kulą” - w sklepach Auchan etykiety o inwazji Rosji na Ukrainę

Sceptyk 2 Pon Kwi 11, 2022 5:47 pm

Auchan to mój ulubiony sklep. Lubię szeroki asortyment.
Awatar użytkownika
Tomek

Tomek Pon Kwi 11, 2022 5:54 pm

"Sceptyk " napisał(a): Przecież to jest do sprzątnięcia w minutę. Artysta niech swoją sztukę wystawia w galerii jak sobie znajdzie sponsora. Może się jeszcze zdąży wylansować na tej wojnie, chociaż wątpię. Promocja na . Mediach to raczej wszystko, na co może liczyć.
Panie Sceptyku oficjalny komentarz Auchan proponuję już lepiej przemyśleć bo sceptycznie to Wam idzie usuwanie tych etykiet, a z internetów ich zupełnie nie usuniecie
Awatar użytkownika
Sceptyk

Sceptyk Pon Kwi 11, 2022 5:55 pm

Chętnie odpowiedziałbym, jednak merytoryczne komentarze są blokowane przez portal. Stąd iluzja wielkiego triumfu.
Awatar użytkownika
Patryk

Patryk Pon Kwi 11, 2022 5:57 pm

Mega! Wielki szacun dla aktywistow i artysty!
Awatar użytkownika
Jerry Muras

Jerry Muras Pon Kwi 11, 2022 6:06 pm

"Sceptyk 2" napisał(a): Auchan to mój ulubiony sklep. Lubię szeroki asortyment.

Też lubiłem asortyment Auchan szerszy niż w Kauflandach, Lidlach, Aldich i BIedronkach. Nic mi nie będzie jak przestane kupować w Auchan i pożegnam dobre pleśniowe sery i świeże ryby. Trudno trzeba miec honor.
Awatar użytkownika
omega

omega Pon Kwi 11, 2022 6:15 pm

Te firmy same ukręciły na siebie bicz.
Awatar użytkownika
ania28

ania28 Pon Kwi 11, 2022 6:18 pm

Do wszystkich pyskaczy "patriotów" Nie kupuj w Auchan i nie chodź na mecze polskiej reprezentacji !!!
Awatar użytkownika
Klient z kartą

Klient z kartą Pon Kwi 11, 2022 6:33 pm

Kolaborantom putina życzę plajty. To i tak niewielka kara dla tych zachłannych geszefciarzy, którzy dla forsy zrobią wszystko. O przyzwoitości nie słyszeli.
Awatar użytkownika
hg

hg Pon Kwi 11, 2022 7:20 pm

Artysta się promuje, ale w sumie to bez sensu.
Awatar użytkownika
Skeptik2

Skeptik2 Pon Kwi 11, 2022 7:31 pm

Oczywiście że to hucpa. Na szczęście liczba lajków demaskuje zasięgi tego portalu - delikatnie mówiąc skromne :)
Awatar użytkownika
Sceptyczny

Sceptyczny Pon Kwi 11, 2022 7:33 pm

Nigdy nie kupię w Auchan! Osiem lajków :):) Portale gminne mają większe zasięgi, a ten zdaje się ma ambicje ogólnopolskie.
Awatar użytkownika
Gal

Gal Pon Kwi 11, 2022 7:39 pm

Bo ludobójstwo, egzekucje strzałem w tył głowy, wypalanie oczu, strzelanie do dzieci,kobiet w ciąży dzieje się w Ukrainie? A gdyby to groziło Twoim bliskim, nadal byś tak ochoczo wspierał zakupami tych, którzy finansują machinę wojenną Putina i nie widzą w tym nic złego?
Awatar użytkownika
zablokujcie posty dla RT

zablokujcie posty dla RT Pon Kwi 11, 2022 8:54 pm

"Gal" napisał(a):

Bo ludobójstwo, egzekucje strzałem w tył głowy, wypalanie oczu, strzelanie do dzieci,kobiet w ciąży dzieje się w Ukrainie? A gdyby to groziło Twoim bliskim, nadal byś tak ochoczo wspierał zakupami tych, którzy finansują machinę wojenną Putina i nie widzą w tym nic złego?
"Matka siedzi z tyłu!!" Jak on może się bać że go Putin napadnie skoro on jest ruskim...? Interia i WP zablokowały komentarze to przerzucili się na wszystko inne co tylko ma anonimowe komentarze. Na Dziennik GP to samo.
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości