WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Krzysiek37

Trzeci sezon „Komisarz mama” oglądało 700 tys. widzów, trwają prace nad nowymi odcinkami

Krzysiek37 Śro Maj 11, 2022 6:04 am

No i fajnie
Awatar użytkownika
Bert

Re: Trzeci sezon „Komisarz mama” oglądało 700 tys. widzów, trwają prace nad nowymi odcinkami

Bert Śro Maj 11, 2022 10:30 am

Tego gniota nie idzie oglądać takie to nudne i sztuczne a według babuni Niny miał być to wielki hit a jest Wielka klapa
Awatar użytkownika
remek

Re: Trzeci sezon „Komisarz mama” oglądało 700 tys. widzów, trwają prace nad nowymi odcinkami

remek Śro Maj 11, 2022 1:38 pm

Klapa. Będzie kręcone bo nie mają nic nowego, Podobnie jak Przyjaciółki i Mecenas Dorada
Awatar użytkownika
Dresztert

Dresztert Śro Maj 11, 2022 3:10 pm

Zacząłem oglądać, w międzyczasie Polsat uznał, że dostęp będzie płatny, więc przestałem.
I dobrze się stało.
Awatar użytkownika
Maria

Maria Czw Maj 12, 2022 12:25 pm

"Dresztert" napisał(a): Zacząłem oglądać, w międzyczasie Polsat uznał, że dostęp będzie płatny, więc przestałem.
I dobrze się stało.

Na Polsat Go dostęp do tego serialu nie jest płatny :) na Polsat BOX Go owszem, bo to dwie różne platformy
Awatar użytkownika
Jagba

Jagba Śro Maj 18, 2022 10:04 pm

Uwielbiam ten serial. Super, że będzie 4 sezon. Oglądałam Candice Renoir i jestem bardzo szczęśliwa, że mogę obejrzec polską wersję tego serialu. Basze realua i życie
Awatar użytkownika
Jagna

Jagna Śro Maj 18, 2022 10:07 pm

Super serial.
Awatar użytkownika
Jagna

Jagna Śro Maj 18, 2022 10:07 pm

Super serial.
Awatar użytkownika
Pudelek

Pudelek Czw Maj 19, 2022 10:12 pm

Lubię ten serial.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 89 gości