WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
h

Trzecią serię „Na językach” Agnieszki Szulim ogląda 1,2 mln widzów

h Śro Mar 26, 2014 11:23 am

to jest medialny szlam tandeta i badziewie
Awatar użytkownika
Johny Bravo

Re: Trzecią serię „Na językach” Agnieszki Szulim ogląda 1,2 mln widzów

Johny Bravo Śro Mar 26, 2014 11:26 am

Program sztywny i nudny. Prowadząca krytycznie o show biznesie, w którym sama działa i to w taki sposób, za jaki krytykuje innych. Agnieszka Szulim nie wzbudza sympatii widza, gdyż jej krytyczne spojrzenie na gwiazdy czy osoby popularne jest często na pograniczu dobrego smaku.
Awatar użytkownika
Agata

Agata Śro Mar 26, 2014 11:45 am

Mnie się podoba :) Ten program nagrywany jest z przymrużeniem oka i tak trzeba na niego patrzeć. Wszystkim ( a szczególnie naszym celebrytom i gwiazdom) przyda się trochę dystansu. Cukierkowe włażenie w d.. jest w Dzień dobry tvn
Awatar użytkownika
Polones Copue

Polones Copue Śro Mar 26, 2014 11:55 am

Antyreklama BOTOXU.
Awatar użytkownika
Piotr

Piotr Śro Mar 26, 2014 12:36 pm

Ten program to poprostu jest żałosny i nudny a sama prowadząca nie grzeszy inteligencją a za tem nic dziwnego że ludzie nie chcą oglądać tej zarozumiałej i plastikowej lalki nawet Doda ją pobiła za to że nie da się sluchać i oglądać tej szulim ,program to Dno i badziewie !!!
Awatar użytkownika
xxx

xxx Śro Mar 26, 2014 12:52 pm

Tak, a potem dziwi się, że dostaje bęcki od najinteligentniejszej istoty w Unii Europejskiej z Ciechanowa. Robi z siebie ofiarę, a wszyscy wokół to kanalie i zwyrodnialce. TVN zawsze preferował bezmózgich pajaców, których w zarządzie też jest w nadmiarze, choćby taki świniopas jak Miszczak albo pierdząca od żarcia psiego śmiecia z podejrzanych melin, co zwane są restauracjami, Magdalena G. Gratki, życzę, by ktoś w końcu zrobił raz na zawsze porządek z przestępczą organizacją z Wiertniczej 166. Koniec!
Awatar użytkownika
Mradar

Mradar Śro Mar 26, 2014 2:10 pm

te 210 tys widzow umarło z nudów przed telewizorem, a te 10,01 proc to telewizor ktory leci w tle z mute zeby tylko zmienialo sie natężenie oświetlenia.
Ten program jest fatalny jak prowadząca. Lizut, ktory wchodzi w tylek wszystkim, eksperci z faktu porownywalni do przyklejonej gumy do buta. Dno, muł i wodorosty. Welcome to tvn :)
Awatar użytkownika
Marzi

Marzi Śro Mar 26, 2014 5:24 pm

To porażka dla tvn! Jak można emitować takie dno. Sama prowadząca wzbudza u mnie złość zawsze jak to leci odrazu szukam innych treściwszych programów .Mam ponad 130 kanałów i mam co oglądać tvnu nie oglądam od 3 marca serio :D ! A z pozostałymi kometarzami się zgadzam nudy nudy nudy! Niech zdejmą to z anteny! Pozdro dla wirtualnemedia.pl!
Awatar użytkownika
mimi

mimi Śro Mar 26, 2014 7:09 pm

Problemem tego programu jest prowadząca, która jest zaprzeczeniem profesjonalnego dziennikarstwa czyli pustą, pretensjonalną lalą, która siedzi wylaszczona i krytykuje ludzi dokładnie takich jak ona sama. Co jest dość schizofreniczne...
Awatar użytkownika
kamil

kamil Czw Mar 27, 2014 9:24 pm

A ja lubię ten program!
A podpowiecie mi gdzie i o której można go oglądać?
Awatar użytkownika
kamil

kamil Czw Mar 27, 2014 9:25 pm

A ja lubię ten program!
Awatar użytkownika
kamil

kamil Czw Mar 27, 2014 9:25 pm

A ja lubię ten program!
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: admin oraz 6 gości