[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - „Trzecia Strona Księżyca” znika z Trójki. „Nie potrafimy dostosować fazy Księżyca do potrzeb kierownictwa stacji”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Pifko

Re: „Trzecia Strona Księżyca” znika z Trójki. „Nie potrafimy dostosować fazy Księżyca do potrzeb kierownictwa stacji”

Pifko Pią Lut 26, 2021 8:28 pm

Proponuję miesięcznicę smoleńską w te miejsce. Dla obecnych słuchaczy zgliszcz jakie PiS pozostawił po PR3 będzie w sam raz.
Awatar użytkownika
direttore

Re: „Trzecia Strona Księżyca” znika z Trójki. „Nie potrafimy dostosować fazy Księżyca do potrzeb kierownictwa stacji”

direttore Pią Lut 26, 2021 8:55 pm

Ceterum censeo...
Losy Trójki to w soczewce przyszłe losy Polski.

d.
Awatar użytkownika
Laufer

Laufer Pią Lut 26, 2021 9:22 pm

"8*" napisał(a):
"orion2" napisał(a):
"8*" napisał(a): (...)Naprawdę uważam, że świat by się nie zawalił, gdyby "kolizyjne" wydania TSK nadawano dzień przed pełnią lub dzień po niej. (...)
Ale w czym problem, żeby TSK pojawiało się w dotychczasowej formule ? - raz na jakiś czas podczas pełni księżyca - dokładnie w TEN dzień. To był taki problem dla kierownictwa Trójki?

Nie wiem, w czym był problem... Ale przy tysiącu ostatnich posunięć kierownictwa Trójki i PR, w których ewidentnie widać było złą wolę, tutaj dostrzegam najwyżej głupotę. Strzelam, ktoś dostrzegł w słuchaczach muzyki klubowej nową nadzieję dla PR 3. I uznał, że należy wygospodarować dla nich weekendowe pasma nocne - bez żadnych wyjątków. Wyników Trójki na 99% to nie poprawi, ale tonący chwyci się nawet mułu i wodorostów.

O sytuacji w PR i Trójce zdanie mam jak najgorsze, a jednak decyzja twórców TSK wydaje mi się totalnie niewspółmierna do tego, co zaszło (chyba, że nie o wszystkim wiemy). Nie odeszli w 2017, gdy próbowano ich ordynarnie wywalić (za pomocą sms-a i z najdurniejszą możliwą wymówką). Nie odeszli w 2020, gdy Trójka w zasadzie przestała istnieć. A teraz rzucają wszystko tylko dlatego, że kazano im przesunąć im kilka audycji o jeden dzień? Dla mnie brzmi to absurdalnie...
Przesunąć to możesz pionka.
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Pią Lut 26, 2021 9:42 pm

Niuni już dziękujemy.
Od 17 lutego powinna już być p.o. Prezesa, wygasł jej mandat.
Awatar użytkownika
gosc

gosc Pią Lut 26, 2021 10:29 pm

szkoda Trzeciej Strony Ksiezyca,bo bylo dobre zgrania z pelnia i ciekawa muzyka

PROSZE NATYCHMIAST PRZYWROCIC ZDJETA AUDYCJE!!!!!!!!!!!!!!...
Awatar użytkownika
Sebastian

Sebastian Pią Lut 26, 2021 10:48 pm

Już znów coś nie pasuje. Najlepiej byłoby zrobić tak , żeby Trójka zniknęła z eteru
Awatar użytkownika
Jarek C.

Jarek C. Pią Lut 26, 2021 11:34 pm

Panowie, jak to miałem możność skomentowania na fb, powtórzę tutaj. Trzymajcie się i do usłyszenia w Radiu 357.
Awatar użytkownika
8*

8* Sob Lut 27, 2021 12:04 am

Sam słuchałem TSK - co pełnię, od 6 lat. Sam krytykowałem destrukcję PR i Trójki na tym portalu.

Ale tym razem naprawdę nie widzę winy kierownictwa PR 3 (jak beznadziejne by ono nie było). Ta audycja nie musiała zniknąć.

Naprawdę robiłoby Wam różnicę, czy słuchalibyście TSK przy pełni Księżyca, czy kilkadziesiąt godzin przed nią? Aż tacy z Was astronomiczni puryści?

To niestety wygląda tak, jakby nie poszło o dzień emisji, tylko urażoną dumę autorów. A gdy w grę wchodzi duma, słuchacze najwyraźniej przestają się liczyć.

Dlatego jako słuchacz czuję się dziś tak, jakby pokazano mi gest Lichockiej. I gdyby to był f*ck ze strony kierownictwa PR, pewnie jakoś bym to przebolał. A tak...
Awatar użytkownika
Lejdi Botoks

Lejdi Botoks Sob Lut 27, 2021 12:06 am

W czasie wojny mówiło się; „tylko świnie siedzą w kinie”. Teraz bardziej pasuje: „tylko *ujki słuchają trujki”.
Awatar użytkownika
do 8gwizd

do 8gwizd Sob Lut 27, 2021 12:15 am

Twoje eseje są świetne, przypominają początki rozwałki nieTrójki i komenty zaczynające się od "nie głosowałem na PIS ( a nawet wręcz przeciwnie..) ale ta decyzja władzy misie bardzo podobuje"

Tak. TSK to oni małostkowi. są i się czepiają...a Partia (( wróć Jednoosiowy Zarząd tak ciepło o TSK myślił..)
Awatar użytkownika
8*

8* Sob Lut 27, 2021 12:46 am

Do przedmówcy: Wyobraź sobie, że moja ocena władz PR jest jednoznacznie negatywna. Bez żadnego "ale".
Natomiast dotrzegam "subtelną" różnicę pomiędzy zwalnianiem dziennikarzy z przyczyn politycznych i kompletną dewastacją anteny, a zwykłymi ruchami ramówkowymi (jak głupie by one nie były).
Gdy rozwalano PR 3, twórcy TSK spokojnie robili swoje (nie oceniam tego, stwierdzam fakt).
Gdy wyrzucono ich w sposób pozbawiony jakiejkolwiek klasy, wrócili.
Wielce obrazili się dopiero, gdy postanowiono przesunąć ich program w ramówce. Nie usunąć (jak większość z tego, co Trójka nadawała jeszcze rok temu). Przesunąć.
I tego nie ogarniam.
Zrozumiałbym odejście z Trójki w akcie solidarności z koleżankami i kolegami.
Zrozumiałbym też trwanie w niej - z uwagi na słuchaczy.
Natomiast zabranie zabawek, bo - ojejku - dostaliśmy gorszy dzień emisji, na tym tle wypada jakoś blado...
Awatar użytkownika
Super

Super Sob Lut 27, 2021 1:14 am

To pewnie robota Suskiego, co tylko się pojawił...
Awatar użytkownika
pad

pad Sob Lut 27, 2021 1:53 am

"Gość" napisał(a): Przykre

chyba trochę późno się panowie obudzili...
Awatar użytkownika
Wini

Wini Sob Lut 27, 2021 2:23 am

"8*" napisał(a): Sam słuchałem TSK - co pełnię, od 6 lat. Sam krytykowałem destrukcję PR i Trójki na tym portalu.

Ale tym razem naprawdę nie widzę winy kierownictwa PR 3 (jak beznadziejne by ono nie było). Ta audycja nie musiała zniknąć.

Naprawdę robiłoby Wam różnicę, czy słuchalibyście TSK przy pełni Księżyca, czy kilkadziesiąt godzin przed nią? Aż tacy z Was astronomiczni puryści?

To niestety wygląda tak, jakby nie poszło o dzień emisji, tylko urażoną dumę autorów. A gdy w grę wchodzi duma, słuchacze najwyraźniej przestają się liczyć.

Dlatego jako słuchacz czuję się dziś tak, jakby pokazano mi gest Lichockiej. I gdyby to był f*ck ze strony kierownictwa PR, pewnie jakoś bym to przebolał. A tak...

Nie wiemy tak naprawdę jaką propozycję dostali prowadzący TSK. Ja twierdzę, że ich oficjalny komunikat jest bardzo kurtuazyjny, a to co im obiecano to gest Lichockiej. Nawet jeśli to było przesunięcie z weekendu na inny dzień. Za chwilę byłoby to np. skrócenie audycji do 2 godzin. A potem przesunięcie np. od 4.00 do 6.00. Szkoda audycji, ale popieram prowadzących. I mam nadzieję ...
Awatar użytkownika
jaro

jaro Sob Lut 27, 2021 2:43 am

"neon" napisał(a): Audycji Kaczkowskiej można się pozbyć. To jest DNO!!!!!!!!!!! Teraz wiem dlaczego kiedyś były nadawane nocą.

Otóż to.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości