WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Klob1

Trzecia "Wataha", czyli kawał dobrej roboty (wideo)

Klob1 Sob Gru 07, 2019 11:09 am

To prawda, że ten serial po prostu wbija w fotel. I szkoda, że jest tylko w płatnym kanale.
Awatar użytkownika
anonim

Re: Trzecia "Wataha", czyli kawał dobrej roboty (wideo)

anonim Sob Gru 07, 2019 11:31 am

"Klob1" napisał(a): To prawda, że ten serial po prostu wbija w fotel. I szkoda, że jest tylko w płatnym kanale.

Możliwe, że Polsat pokaże wszystkie sezony, ale tylko pod warunkiem, że wyniki oglądalności będą dobre.Polsat na razie pokazuje 1 sezon.To prawda, serial wbija w fotel.Trzymam więc kciuki, że wszystkie sezony zostaną pokazane w otwartej TV.
Awatar użytkownika
telewidzka

telewidzka Sob Gru 07, 2019 12:23 pm

"anonim" napisał(a):
"Klob1" napisał(a): To prawda, że ten serial po prostu wbija w fotel. I szkoda, że jest tylko w płatnym kanale.

Możliwe, że Polsat pokaże wszystkie sezony, ale tylko pod warunkiem, że wyniki oglądalności będą dobre. Polsat na razie pokazuje 1 sezon. To prawda, serial wbija w fotel. Trzymam więc kciuki, że wszystkie sezony zostaną pokazane w otwartej TV.

Próbowałam przypomnieć sobie sezon 1 z Polsatem, ale szybko przerzuciłam się na HBO, bo tam, bez reklam, jeszcze bardziej wbija w fotel. Trzecia seria też zapowiada się nieźle. Szkoda, że nie zamieścili od razu całości, tak jak zrobili ze ,,Ślepnąc od świateł", tylko pierwszy odcinek..
Awatar użytkownika
Swordfish

Swordfish Sob Gru 07, 2019 4:48 pm

Szkoda, że całego sezonu nie można obejrzeć w kinie. 1.odcinek 3 sezonu bardzo fajnie oglądało się na dużym ekranie.
Awatar użytkownika
Ja granica

Ja granica Sob Gru 07, 2019 6:52 pm

Wbijać to może innych ignorancja, SG to wielkie g ogladacie film a życie do d.... y zero szacunku dla funków 😠
Awatar użytkownika
dobra rada

dobra rada Nie Gru 08, 2019 11:30 am

"Swordfish" napisał(a): Szkoda, że całego sezonu nie można obejrzeć w kinie. 1.odcinek 3 sezonu bardzo fajnie oglądało się na dużym ekranie.

Kup ogromny telewizor i będziesz mieć odbiór jak w kinie ;).
Awatar użytkownika
Mercedes klasa

Mercedes klasa Nie Gru 08, 2019 1:27 pm

Za to ja jestem rozczarowany. Pierwszy i drugi sezon stanowiły spójną całość, która dopełnił finał drugiego sezonu, a ostatnia scena była klamrą całości.

Trzeci sezon jest nakręcony na siłę, bo Rebrow i s-ka dobrze się sprzedaje.
Awatar użytkownika
zizu

zizu Pon Gru 09, 2019 11:57 am

No to chyba ja mam jakiś inny telewizor :) 1 i 2 sezon super, natomiast 3ci mnie rozczarowuje. Naiwny i żenująco wyreżyserowany. Nie wierzę w tę historię.
Awatar użytkownika
Cgf

Cgf Pon Gru 16, 2019 1:23 am

Czytam te wszystkie zachwyty i trochę to śmieszne. 1 sezon był bardzo dobry, 2 wybitny. Pierwsze dwa odcinki sezonu 3 są słabe i nudne z nieczytelnymi dialogami bo znowu jak to w polskim filmie, nic nie slychać.
Awatar użytkownika
rh minus

rh minus Wto Gru 17, 2019 1:13 am

"Cgf" napisał(a): Czytam te wszystkie zachwyty i trochę to śmieszne. 1 sezon był bardzo dobry, 2 wybitny. Pierwsze dwa odcinki sezonu 3 są słabe i nudne z nieczytelnymi dialogami bo znowu jak to w polskim filmie, nic nie slychać.

Mam takie samo zdanie.
Awatar użytkownika
kogut

kogut Pią Sty 10, 2020 9:48 pm

Szyc - pomyłka zupełna, na rany koguta po co obsadzać kogoś takiego, kogoś kto nie potrafi się odnaleźć w powierzonej roli.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości