WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Edward

Trzy nowe seriale i powrót „Mam talent!” jesienią w TVN. "Mamy zasadę - wolność tworzenia i wolność wyboru dla widza"

Edward Pią Sie 27, 2021 5:55 am

"Papiery na szczęście" to będzie hit tej jesieni na siódemce!
Awatar użytkownika
Oppserwator

Re: Trzy nowe seriale i powrót „Mam talent!” jesienią w TVN. "Mamy zasadę - wolność tworzenia i wolność wyboru dla widza"

Oppserwator Pią Sie 27, 2021 6:54 am

Polsat ma Ibisza
TVN ma Miszczaka
Awatar użytkownika
45t

Re: Trzy nowe seriale i powrót „Mam talent!” jesienią w TVN. "Mamy zasadę - wolność tworzenia i wolność wyboru dla widza"

45t Pią Sie 27, 2021 7:19 am

"chybaja" napisał(a): W TVN dla mnie nigdy nie było i nie ma żadnego interesującego programu. Wszystko to plastikowa reżyserka w cukierkowym, bogatym świecie.

bo to "us style" gnioty licencyjne tylko w języku polskim.
Awatar użytkownika
Ja tylko pytam

Ja tylko pytam Pią Sie 27, 2021 7:24 am

To są ci którzy na początku wyszczepień wpychali się do kolejki po preparaty 😳
Awatar użytkownika
Neo

Neo Pią Sie 27, 2021 7:39 am

Dobrze, że jest Smart TV, bo już nie muszę denerwować się patrząc na te ramówki śmiechu warte.
Awatar użytkownika
f

f Pią Sie 27, 2021 7:47 am

No cóż. Szkoda czasu. Poziom tik toka, tylko że to kopia.
Awatar użytkownika
Dopozygu

Dopozygu Pią Sie 27, 2021 7:55 am

TVN się zatrzymał na 2012 roku
Awatar użytkownika
Stefa

Stefa Pią Sie 27, 2021 8:57 am

Zero zaskoczenia.
I kocham te frazesy o odwadze ludzi, ktorzy stworzyli nowa ramówkę TVN…
Awatar użytkownika
literat

literat Pią Sie 27, 2021 8:59 am

Niestety opis seriali nie zainteresował mnie - ale w obecnych czasach mam dostęp do seriali z całego świata
Awatar użytkownika
Marek

Marek Pią Sie 27, 2021 9:18 am

Przy całej słabiźnie Tvn to i tak klasa wyżej od TVP
Awatar użytkownika
TVP Płot

TVP Płot Pią Sie 27, 2021 9:28 am

Ale gdzie się podziała Małgosia Majdan?
Awatar użytkownika
Karolina

Karolina Pią Sie 27, 2021 9:41 am

Wszystko wtórne i do bólu bezpieczne (również w Polsacie i TVP). A później się dziwią ze od telewizji ucieka młody widz (teraz to już nawet ten po 40ce). Po prostu telewizję przestały go zaskakiwać i podnosić poprzeczkę i nie jest to żaden trend socjologiczny tylko żałość oferty. Wszystko przewidywalne a często nawet z podobna obsadą
Awatar użytkownika
G3x

G3x Pią Sie 27, 2021 10:11 am

Tylko, że to wszystko już było. Kolejne odcinanie kuponów od "stałych" formatów. Wszystkie ciekawsze pozycje późno wieczorem. Przez cały dzień zaś TVN serwuje zaś same odmóżdżające paradokumenty :/
Awatar użytkownika
Jurek

Jurek Pią Sie 27, 2021 10:33 am

Same nowości lepsze TVN hit jesień
Awatar użytkownika
Kamak

Kamak Pią Sie 27, 2021 10:34 am

Kurskiego TVP to same dnoo kółko to samo
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 41 gości