WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Oho

Re: Trzy seriale i dwa programy nowościami TVN na wiosnę. "Wydajemy więcej, ale wydatki rozkładają się inaczej"

Oho Pon Lut 15, 2021 8:15 am

"specjalny show" to bardzo dobre określenie!
Nuuuda
Awatar użytkownika
Lol

Re: Trzy seriale i dwa programy nowościami TVN na wiosnę. "Wydajemy więcej, ale wydatki rozkładają się inaczej"

Lol Pon Lut 15, 2021 8:37 am

Ten spot to Tania I slabsza wersja spoty Polsatu...
Awatar użytkownika
Ubawiony inaczej

Ubawiony inaczej Pon Lut 15, 2021 8:49 am

Fakt, że ten show to jakaś padaka. 2h suchara za sucharem. Gorzej niż Szymon Majewski 10 lat temu.
Awatar użytkownika
Adrian

Adrian Pon Lut 15, 2021 8:53 am

Ostatnia ramówka tego pana. Zobaczycie niebawem.
Awatar użytkownika
Viola

Viola Pon Lut 15, 2021 10:21 am

"Adrian" napisał(a): Ostatnia ramówka tego pana. Zobaczycie niebawem.
.W marcu "odejście" na emeryturę.
Awatar użytkownika
Leon Zawodowiec

Leon Zawodowiec Pon Lut 15, 2021 10:32 am

Rozbawiło mnie to budowanie napiecia och i ach...że to będzie prezentacja ramówki jakiej nie było. Owszem nie mylili się bo takiej klapy jeszcze nie było.
Awatar użytkownika
Rydz

Rydz Pon Lut 15, 2021 10:34 am

Ja nie trawię tych TVN-owskich seriali i filmów gdzie wszyscy pracują na ostatnich piętrach szklanych drapaczy, jeżdżą najnowszymi modelami marek premium a wakacje spędzają na Zanzibarze.
Aha, nie jestem pisiorem i nie oglądam tvpis :)
Awatar użytkownika
Ciekaw

Ciekaw Pon Lut 15, 2021 10:44 am

"Ukryta prawda" - czy to będzie o nielegalnych szczepieniach na Covid-19 dla top managementu TVN Discovery?
Awatar użytkownika
Latek

Latek Pon Lut 15, 2021 10:45 am

Skoro te seriale w Playerze takimi sukcesami są, to dlaczego nigdy TVN nie chwali się liczbami - ile widzów, ile kasy przyniosły?
Awatar użytkownika
ola

ola Pon Lut 15, 2021 11:13 am

kolejny sezon Hipnozy i mułu rozpoczety te same bajki z mchu i paproci oraz zaklinanie rzeczywisosc przez Dizadersa
Awatar użytkownika
Widz

Widz Pon Lut 15, 2021 12:05 pm

Fala hejtu się przelewa, a jak na polskie realia szykują się całkiem niezłe produkcje. Nie mówię o wybitnej warstwie intelektualnej, czy artyzmie, ale to solidne pozycje. Zobaczcie jakie są budżety Netfliksowe i porównajcie z jakością niektórych tworów. Więcej ., mniej hejtu, pokochajcie siebie.
Awatar użytkownika
Elo

Elo Pon Lut 15, 2021 12:11 pm

W telewizorze tylko Netflix i HBO. Czasem film na YT lub kanał z dokumentami. Od newsów mam internet, nie potrzebuje Faktów i innych "dzienników TV" by mi podały swoją wizję rzeczywistości. Polityką rzy...am. Seriale w porównaniu do ligi światowej i europejskiej raczej słabe , o filmach typu Listy do M50 nie wspomnę. Szkoda czasu na polskie telewizje, to rozrywka dla pokolenia 50+ oraz prostych ludzi którzy chcą prostych docusoap/telenowel/tv śniadaniowej. Generalnie schodzący powoli biznes rozrywkowy jak opera czy cyrk.
Awatar użytkownika
kici-kici

kici-kici Pon Lut 15, 2021 12:56 pm

Panie M, a co z wyczekiwaną przez Polskę i resztę wszechświata kontynuacją Waćpana superprodukcji - "Belle Epoque"?
Awatar użytkownika
Mis

Mis Pon Lut 15, 2021 12:57 pm

Show przysnąłem jak się obudziłem to jak w brazylijskim serialu nic nie starciłem nida i deeno niesamowite
Awatar użytkownika
Piotr

Piotr Pon Lut 15, 2021 1:29 pm

Jak zwykle na ściekowym tvnie nic ciekawego ,same nudziarstwa i szkoda czasu tracić na oglądanie tych badziewi
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 45 gości